Автор Тема: Знаци и поличби  (Прочетена 151950 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Знаци и поличби
« Отговор #120 -: Септември 03, 2014, 07:29:31 am »
19 март - водно слънце в 9ти дом :012:
Не знам 9ти дом дали е воден....май е огнен ;D

Май ...да.;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Знаци и поличби
« Отговор #121 -: Септември 04, 2014, 02:16:28 pm »
И мен ме навести една душа, превъплътила се в пеперуда. Току-що влетя през открехнатия прозорец на офиса ми.  :72:
Но аз по-скоро я разглеждам като знак, че вървя по правия път. Че животът може да бъде чудо  ;)
Serve, love, give

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Знаци и поличби
« Отговор #122 -: Септември 04, 2014, 03:34:38 pm »
И аз минах през цяла поляна с пеперуди, но все пак съм в Странджа
По-интересно беше като ми кацна едно водно конче на ръката преди няколко дена, тогава бях в едно село

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Знаци и поличби
« Отговор #123 -: Септември 04, 2014, 09:40:11 pm »
Напоследък постоянно ми се случва да изтървам и да чупя чаши, за една седмица - вече 3. Дали е някаква външна проява на подтисната агресия или нещо друго?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Знаци и поличби
« Отговор #124 -: Септември 04, 2014, 09:49:49 pm »
Когато счупя някоя чаша/чиния (въобще всичко от стъкло), след това се скарвам сериозно с някой

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Знаци и поличби
« Отговор #125 -: Септември 04, 2014, 11:00:28 pm »
Таня, зависи как се случва
Аз чупя рядко-понякога от умора и заспалост (вечер/сутрин), но понякога е от чужда/моя агресия. При агресията обаче има и други индикации.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Знаци и поличби
« Отговор #126 -: Септември 04, 2014, 11:22:38 pm »
Аз правя вече връзка за изтърване на предмети със зодията водолей и Уран ,за пубертети е нормално,но двама воделея познавах ,и двамата ако държаха нещо в ръце,когато говореха изтърваха системно .

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Знаци и поличби
« Отговор #127 -: Септември 05, 2014, 11:12:51 am »
Забелязвам, че като идват хора вкъщи, които не са ми приятни, чупя разни предмети. От тактичност не мога да ги изгоня, явно това с чупенето е някакъв подсъзнателен бунт.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Знаци и поличби
« Отговор #128 -: Септември 05, 2014, 03:04:18 pm »
Забелязвам, че като идват хора вкъщи, които не са ми приятни, чупя разни предмети. От тактичност не мога да ги изгоня, явно това с чупенето е някакъв подсъзнателен бунт.
Дънов казва, че има връзка. Миналата седмица за 5 път досега паднах на пътя без дори да се спъна. През цялата разходка си мрънках наум. Мислех, че на човешки план съм права, ама за фините светове, енергии може и да не е. За щастие дори синини нямам после, а направо полегнах по гръб. Добре, че уличното осветление е романтично. Един съсед все пак успя да ме види. :57:
Порязвала съм се, докато готвя и негодувам уж справедливо за нещо наум.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Знаци и поличби
« Отговор #129 -: Септември 06, 2014, 02:52:04 pm »
Напоследък постоянно ми се случва да изтървам и да чупя чаши, за една седмица - вече 3. Дали е някаква външна проява на подтисната агресия или нещо друго?

Чупенето на предмети се случва поради натрупана негативна енергия в самият предмет или натрупана негативна енергия в помещението.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Знаци и поличби
« Отговор #130 -: Септември 06, 2014, 03:27:21 pm »
Чупенето на предмети се случва поради натрупана негативна енергия в самият предмет или натрупана негативна енергия в помещението.
Има логика - идват негативни хора в помещението, натрупва се негативна енергия. Как да прочистя помещението - тамян, свещи, нещо друго?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Знаци и поличби
« Отговор #131 -: Септември 06, 2014, 04:11:38 pm »
Миии аз мия подовете със светена вода, кадя с тамян - тамяна дава доста силна защита. Етеричното масло от тамян пък защитава аурата.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Знаци и поличби
« Отговор #132 -: Септември 06, 2014, 05:22:36 pm »
Миии аз мия подовете със светена вода, кадя с тамян - тамяна дава доста силна защита. Етеричното масло от тамян пък защитава аурата.
Благодаря, ще прикадя за всеки случай.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Знаци и поличби
« Отговор #133 -: Септември 06, 2014, 08:05:07 pm »
Миии аз мия подовете със светена вода, кадя с тамян - тамяна дава доста силна защита. Етеричното масло от тамян пък защитава аурата.
Да вметна:
със Светена вода от Православен храм канонично е забранено да се мият подове,т.е да се излива на места,върху които се стъпва. Светената вода може да се пръска ,но не и да пада на пода.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Знаци и поличби
« Отговор #134 -: Септември 07, 2014, 09:20:26 am »
Това наистина е знак към...-  ;)

Временен коментар:
Мила Рени,искаш да кажеш какво ли? :)
Да напомня нещо от моя натал.Съвпадът ми Марс/Юпитер участва в Голям въздушен тригон,освен това държи целия ми хороскоп.Намира се в най-интелигентния знак от въздушната стихия,която пък представлява менталността сред стихиите.Към този съвпад имам тригони от Сатурн и Плутон.Тригоните представляват реални способности(дадености на вече развити до съвършенство качества,които няма на къде повече да бъдат развивани.Това не са квадратури ;) .Така че,мила Рени,относно действията ми винаги са подчинени на редът и идеалите Юпитер/Сатурн -при това правилно разбрани и никога не са без дълбоки мотиви Юпитер/Плутон.В тях няма хаотичност и недомислие.Освен това при тригоните работата на личността върху аспекти от характера е приключила  на най-високо ниво и работата и е въздействие върху околната среда.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: