Автор Тема: Синастрични аспекти  (Прочетена 83053 пъти)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #165 -: Юни 30, 2014, 08:56:31 pm »
Намам лични наблюдения на Венера в съвпад с АСЦ в синастрия,а само в първи дом.За сега никакви.Но съм чела,че е много хубаво.  :D ;)
Важното е ,че е хубаво ;)

Happy58

  • Гост
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #166 -: Юни 30, 2014, 09:02:32 pm »
Каквото и да стане,ако стане ще "ударя тъпана"  :D и ще разберете.Задала съм параметри във времето единият период е около 20 юли,следващият е краят на октомври,до средата на ноември.Но трябва да е наситено със ситуации от края на октомври,до края на годината. :)
 Много е хубаво-няма що! :d030: :d030: :012: Знаеш ли колко хора са ослепели от тази неделя  :29: и са си хапали дупетата после?! :d030:  :D :-*

Че ти мен ли питаш? Нали видя там с хирон какво беше :) Аз си имам достатъчно богат опит със слепите недели - каквото и да следва след тях, си струва цената, няма по-хубаво време от това  :08: :08: И съм невероятно благодарна, че съ имала това щастие :)

хайде, ще чакаме тъпана :)

Happy58

  • Гост
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #167 -: Юни 30, 2014, 09:21:23 pm »
Едва ли в такъв момент съветите вършат работа, ама ... любов по астр синастрия ?????? ??? :57: :57: - ако имаш пеперуди в стомаха, не се прави на много недостъпна, по-скоро, давай постоянно знаци, или пък направи една малка крачка, за да може той да подеме ... после вече си прави каквото искаш :)

Happy58

  • Гост
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #168 -: Юни 30, 2014, 09:22:27 pm »

  А твоят Хирон Много ми хареса.  :08:

ха-ха, ами то и аз си го харесвам, щото си е мой :)

Happy58

  • Гост
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #169 -: Юни 30, 2014, 09:23:26 pm »
И знаеш ли какво,Happy58? :D Писан ми е неочакван брак:D :D Значи и аз ще изтрещя някой ден.

така, така, то всеки си намира майстора  :08: :58: - ти понеже много смяташ и планираш, ..... абе, важното е да си доволна и щастлива :)  :08:

а това как се разбира? неочаквания брак?

Happy58

  • Гост
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #170 -: Юни 30, 2014, 09:31:02 pm »
Това значи У7 в натален тригон към Уран. :)

ясно, тенкю вери мач :) - аз няма да се изненадвам .... ако въобще се стигне дотам с моята опозиция :) ...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #171 -: Юни 30, 2014, 09:47:19 pm »
При мен сякаш действа наобратно - при съвпад на тр. Уран с нат. Марс (у5) започнах дълготрайна връзка - при това не с уранианец, а с акцентиран Телец.  ;D

Да видим сега съвпадът му с Меркурий какво ще донесе - може да започнат по-често да ме цензурират.  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #172 -: Юни 30, 2014, 09:54:02 pm »
Уран във всеки натален аспект,който прави дава при транзит неочаквани промени.Та и в опозиция е гарантирано да се случва същото.Проблемът в натала с "тежък" Уран(според мен) не е в това,че действа лошо,а едва ли не в екстравагантната независимост (в зависимост с кои планети сключва аспекти),която развива.При раздели с транзит на Уран съм наблюдавала,че собственикът на тежкия Уран не страда,а се освобождава,което не е лошо за него,по-скоро за околните.

е, ние говорихме за натални предпоставки :) - екстравагантната независимост си е налице при мен, определено - опозиция У7 и съвпад Венера и У5

Happy58

  • Гост
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #173 -: Юни 30, 2014, 10:00:38 pm »
Кажи страдала ли си при разделите си или си "се освобождавала"?Защото при мен почти винаги е било "освобождаване".Като всичко се е случвало без да имам най-малко намерение за това.

е, ако аз прекъсна връзката - не страдам, но иначе ..... болката е силна. Ама аз това го приемам за нормално - на кого му харесва да бъде изоставен.

да допълня по твоята добавка - когато аз прекъсвам, то не е изненадващо - правя го след сериозно обмисляне.
« Последна редакция: Юни 30, 2014, 10:03:58 pm от Happy58 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #174 -: Юни 30, 2014, 10:05:31 pm »
ДС в Телец и Юпитер (у2) в същия знак в 7 дом. Нямам аспект между Венера и Уран, нито у2 с Уран.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #175 -: Юни 30, 2014, 10:11:43 pm »
А със самия ДСЦ имаш ли аспект от Уран дори минорен?  :)

Не, но Уран изгрява на 8 гр. над АС, откъм 12 дом.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #176 -: Юни 30, 2014, 10:15:27 pm »
ДС в Телец и Юпитер (у2) в същия знак в 7 дом. Нямам аспект между Венера и Уран, нито у2 с Уран.

Лили, а къде е Марса в натала?

Дракониада, то трябва да стане някаква връзка м/у този съвпад и Телец все пак ... или аз не го виждам в описанията?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #177 -: Юни 30, 2014, 10:20:18 pm »
Знаеш ли,че това май си е Опозиция на ДСЦ.Имаш си опозиция на Уран!   :clap:  :) ;)

Чудех се дали може да се брои. Но и да не се брои, пак се усеща влиянието му - има голям тригон с Луната и Марс, те са ми доминанти.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #178 -: Юни 30, 2014, 10:26:12 pm »
Намерихме как е станало.  :012:

ами аз не разбрах - тр Уран с Марс - връзка с Телец няма - защо пък опозицията на Уран с десц ще го доведе този Телец? На мен ми е интересно, къде е Марса.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #179 -: Юни 30, 2014, 10:44:56 pm »
Моят юпитер също е земен и като сложим и земен дц е нормално да ме привличат земни мъже, здраво стъпили на земята, предполагам, че и при теб е така.

Точно така, не понасям въздухари, дето го карат само на празни приказки и такива ги бръщолевят, че сами не си вярват.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui