Автор Тема: Синастрични аспекти  (Прочетена 83086 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #330 -: Октомври 26, 2014, 09:23:07 pm »
Uran , макар че цялата нодална ос се активира, върху СЛВ ли се лепят или върху ЮЛВ ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #331 -: Октомври 26, 2014, 09:24:36 pm »
Uran , макар че цялата нодална ос се активира, върху СЛВ ли се лепят или върху ЮЛВ ?  :)
Върху СЛВ, заради Венера и Хирон, предполагам, и най-паче- Венера.  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #332 -: Октомври 26, 2014, 09:37:36 pm »
Uran, много е готино Слънце върху СЛВ, виж  Сатурн е нещо като сиропа за кашлица "Бронхолитин"-неприятен, но лекува. :012:

Вярно , че Венера/ Хирон/ СЛВ са интересна констелация тази година. Даде ми тема за размисъл :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #333 -: Октомври 27, 2014, 10:52:26 am »
Uran, много е готино Слънце върху СЛВ, виж  Сатурн е нещо като сиропа за кашлица "Бронхолитин"-неприятен, но лекува. :012:


Рени, какъв сироп за кашлица .... то това си е направо с хирургически чук без упойка :) - много тежко, пък и бавно на туй отгоре :). Докато не се осъзнаеш няма оттърваване

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #334 -: Октомври 27, 2014, 11:54:59 am »
Според мен Слънце в/у СЛВ в синастрия увеличава многократно енергията на този със СЛВ,практически установено!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #335 -: Октомври 27, 2014, 01:16:41 pm »
Според мен Слънце в/у СЛВ в синастрия увеличава многократно енергията на този със СЛВ,практически установено!
Напротив, успива. Хипнотизира.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #336 -: Октомври 27, 2014, 01:50:23 pm »
Според мен Слънце в/у СЛВ в синастрия увеличава многократно енергията на този със СЛВ,практически установено!

Увеличава се енергията там, където присъства/ има такава, а тук (СЛВ) няма такава.Нещо друго те е енергизирало синастрично, тук проявата Слънце/ СЛВ има друг (за)мисъл. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #337 -: Октомври 27, 2014, 01:52:21 pm »
Рени, какъв сироп за кашлица .... то това си е направо с хирургически чук без упойка :) - много тежко, пък и бавно на туй отгоре :). Докато не се осъзнаеш няма оттърваване

Happy, въпрос на възприятия. Ето, аз визуализирах същия със сироп, ти със чук  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #338 -: Октомври 27, 2014, 02:06:51 pm »
Какво ще кажете за Луна жена съвпад Сатурн мъж, Нептун жена съвпад Слънце и Венера мъж, СЛВ мъж съвпад Сатурн жена?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #339 -: Октомври 27, 2014, 06:41:37 pm »
Какво ще кажете за Луна жена съвпад Сатурн мъж, Нептун жена съвпад Слънце и Венера мъж, СЛВ мъж съвпад Сатурн жена?
Луна жена съвпад със Сатурн Мъж може да е много хубав аспект,но трябва да има някой подкрепящ аспект от благородна планета.Аз имам такава връзка,но към този съвпад Юпитер от Лъв Прави тригон. :)
 Мисля,че към синастричните съвпади трябва да има други подкрепящи аспекти,иначе не са добри.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #340 -: Октомври 27, 2014, 09:10:54 pm »
Какво ще кажете за Луна жена съвпад Сатурн мъж.
Има опасност жената да се чувства неразбрана емоционално от мъжа, а и той може да иска по някакъв начин да налага спирачки на емоционалните и прояви.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #341 -: Октомври 27, 2014, 09:34:21 pm »
Има опасност жената да се чувства неразбрана емоционално от мъжа, а и той може да иска по някакъв начин да налага спирачки на емоционалните и прояви.

Не само неразбрана, но и да не се чувства жена във връзката, защото предявявайки претенции ще получи менторският пръст на Сатурн за да си знае мястото  :) .
Но това е по-хард вариант.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #342 -: Октомври 27, 2014, 10:26:30 pm »
Много е важно тук в кой знак се случва този съвпад и кой дом . Ако обмена е между Луна/ Сатурн в Козирог в 10-ти дом, дали жената няма да материализира своето призвание  или обратния вариант-Луна/ Сатурн в Рак в 4-ти дом, дали ще иска някой друг да й показва как се слагат тапети в трапезарията?!? А ако жената има рожден съвпад Луна/ Сатурн в Лъв  1-ви дом и   й се стовари още толкова аристократични нрави и норми, дали ще може да си позволи да бъде игрива ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #343 -: Октомври 27, 2014, 10:48:40 pm »
Най - добрият вариант според мен е, когато Луната е във водолей (при въпросния съвпад).
Луната в козирог си е достатъчно наранена, за да и се меша Сатурн.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #344 -: Октомври 27, 2014, 10:54:56 pm »
Да,трябваше да уточня когато СЛВ е в овен,първи дом,Слънце в синастрия усилва енергията на този със СЛВ .