Автор Тема: Транзити на възлите  (Прочетена 123196 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Транзити на възлите
« Отговор #240 -: Септември 05, 2014, 12:16:45 am »
Защо реши ,че възлите ще ти замъглят или засенчат АСЦ/12 -ти дом ,примерно в периода  ?!?  :)

Не съм решил, че ще — питах какво е това "засенчване" и "замъгляне", което другите усещат.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на възлите
« Отговор #241 -: Септември 05, 2014, 11:04:45 am »
Моят трети дом е пълен с плутон и уран :012:
Та, така.....ще видим :)

О,няма начин да си безразлична към дом с такъв пълнеж. Но мисля,че Транзитиращият Уран върху меркурий ще е доста неизявен заради факта,че в твоя натал Уран е подчинен на Меркурий.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #242 -: Септември 05, 2014, 12:37:30 pm »
О,няма начин да си безразлична към дом с такъв пълнеж. Но мисля,че Транзитиращият Уран върху меркурий ще е доста неизявен заради факта,че в твоя натал Уран е подчинен на Меркурий.

и при мен Мерка е У на Уран, но опозицията на тр Уран към Меркурий си ме разтърси сериозно - сега вече е по-спокойно (може би защото е на 3-4 гр от него). По-точно накара Меркурий да се заеме с нещо, което винаги му е било интересно, но го мързеше да се занимава :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на възлите
« Отговор #243 -: Септември 05, 2014, 03:09:04 pm »
А аз отдадох сравнителното бездействие на ЮЛВ и Уран именно с факта,че транзитират управителите си и за сега дириктно към мен не са се проявили.Засегнаха хора,които познавам и чувствам близки.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #244 -: Септември 06, 2014, 04:34:39 pm »
В момента Уран(Бъдещето) и ЮЛВ(Миналото) се срещат върху стелиума ми.Мястото на точната среща ще бъде върху Венера.Аз май съм голям темерут щом нищо не отчитам,а двата транзити са напълно активни.Наистина ми е много важно резултатът да е напълно осезаем,"а не помислен",за да го отчета като такъв.  ;)

Ти не можеш да  отчетеш  нищо (защото аспекта е съвпад ) ,но другите (ще)те виждат  като нещо ,аналог на Уран / Венера в 10-ти,ти само реагираш на отношението   към/от другите ,без да се замисляш (ЮЛВ ) .

Цитат
Аз май съм голям темерут
-това е една от проявите също на Уран /Венера  . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #245 -: Септември 06, 2014, 05:25:16 pm »
Не съм решил, че ще — питах какво е това "засенчване" и "замъгляне", което другите усещат.

Легенда(рно).
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #246 -: Септември 06, 2014, 07:52:21 pm »
Рени,не трябваше ли и аз да осъзнавам нещо покрай тези транзити?  :012: :38:
Това обвинение,че съм темерут в последно време го чувам все по-често от хора,които ме познават повърхностно.А иначе съм такава обична по издигнатата,изгоряла Венера.  :043:

Щом (си) задаваш този въпрос ,значи ...
Ето ,можеш да се замислиш върху това обвинение-защо го приемаш за такова ,защо такова е отношението на другите към теб ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #247 -: Септември 06, 2014, 08:46:54 pm »
Наистина ме интересува мнението на хора,които ме познават добре. Останалите и да ме обвиняват  и да ме хвалят  :-*  "не ми докосват" душата .  :)

Няма да ти навреди ,ако от време на време се разходиш и до хората,които не те познават,винаги можеш да научиш нещо от едно по-обективно мнение.Рискувай ,експериментирай -това иска Уран . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #248 -: Октомври 10, 2014, 07:43:56 pm »
Венера съвпад СЛВ -разрешено ни е да срещнем любовта и то с възможност да е голямата, секстил Юпитер или пък да ударим джакпота . ;)

Натални констелации: Венера в аспект към  нодална ос, нодална ос 1/7-ми, нодална ос във Везни/Овен и същите с участие на Юпитер.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на възлите
« Отговор #249 -: Октомври 11, 2014, 01:55:21 am »
Венера съвпад СЛВ -разрешено ни е да срещнем любовта и то с възможност да е голямата, секстил Юпитер или пък да ударим джакпота.

Натални констелации: Венера в аспект към  нодална ос, нодална ос 1/7-ми, нодална ос във Везни/Овен и същите с участие на Юпитер.
Ще докладвам ако се случи подобно нещо, нали имам Венера 18гр везни 2д и Юпитер У7 15гр овен, а тази опозиция по натал е в квадрат с нодалната ос 5/11д
Засега съм на –4,80лв от езо.тв- подлъгах се да звънна миналата вечер, но така и не се свързах- изброяваха ми по телефона някакви рецепти, докато съм чаках да ме свържат, а в същото време никой зрител не беше свързан със студиото, в което водещата си плямпаше сама... Направило ми е впечатление обаче, че се обаждат предимно жени, родени в първата половина на октомври, та си викам, везните от втора декада ли сме най-големите лапнишарани? ::)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на възлите
« Отговор #250 -: Октомври 11, 2014, 09:28:48 am »
Венера съвпад СЛВ -разрешено ни е да срещнем любовта и то с възможност да е голямата, секстил Юпитер или пък да ударим джакпота . ;)

Натални констелации: Венера в аспект към  нодална ос, нодална ос 1/7-ми, нодална ос във Везни/Овен и същите с участие на Юпитер.
Обещаващо и добре звучи :)
От твойта уста в Божиите уши :58:
При мен ще се случи в съвпад с уран У7 и 8.

Натално имам нодална ос 1-7.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #251 -: Октомври 11, 2014, 04:22:50 pm »
... но, три нощи след балът на Пепеляшка .

Права си, Стар не е нещо значително, ако не беше спецификата на Луна тук,както вметна ти.Има няколко дни, за да проверим какво искат да (не) ни кажат звездите, нали ?!?  ;)
 
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1595
Re: Транзити на възлите
« Отговор #252 -: Октомври 11, 2014, 07:41:39 pm »
Венера съвпад СЛВ -разрешено ни е да срещнем любовта и то с възможност да е голямата, секстил Юпитер или пък да ударим джакпота . ;)

Натални констелации: Венера в аспект към  нодална ос, нодална ос 1/7-ми, нодална ос във Везни/Овен и същите с участие на Юпитер.

Пфу, пак Пепеляшкини неволи, а аз отново съм на друга вълна. Съвпадът ми е точно върху Плутон в 12д. И, тъй като знам, че Венера при мен е финансова планета, а и знам какво ме чака - хем ще взема заплата, хем съм изхарчила огромна част от нея по едно чакащо плащане. Тоест, чисто плутонови финанси - тука има, тука нема....

Остава да намеря коя е любовната планета при мен. Подозирам, че това е Нептун и поради бавното му движение хич не ме устройва този факт!  :57:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Транзити на възлите
« Отговор #253 -: Октомври 11, 2014, 09:14:34 pm »
Венера съвпад СЛВ -разрешено ни е да срещнем любовта и то с възможност да е голямата, секстил Юпитер или пък да ударим джакпота . ;)

Натални констелации: Венера в аспект към  нодална ос, нодална ос 1/7-ми, нодална ос във Везни/Овен и същите с участие на Юпитер.

Предишния ден ми е венериният възврат :012:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1595
Re: Транзити на възлите
« Отговор #254 -: Октомври 11, 2014, 09:42:11 pm »

Е, ми ти си готов! Разхождай се  :D
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински