Автор Тема: Ретроградни периоди на венера и марс  (Прочетена 78096 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12571
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #60 -: Март 06, 2014, 04:57:53 pm »
Хм,интересно -Лили е слънчев Овен ,а Дияна -слънчеви Везни и как нетипично реагирате на ретро движението на Марс ,а то винаги е свързано със Слънцето  ::)

реагират си добре стационарно ретроградно," убавинята "марсова предстой,верно кардиналност, но директният и ретро хода на марс е като дясната и лявата китка при мъжете,втората е мека и сбъркана... :012:

Стреличка,как точно се реагира или по-скоро (им)пулсира  при стационарно-ретрограден Марс в заточение ,особено кардинални Слънца /стелиум и Слънце Скорпион/стелиум ?!?  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #61 -: Март 06, 2014, 05:01:27 pm »
Обаче трябва да има нещо и по Венера в периода... ::)

По натал имам Венера в съвпад с ЮЛВ, сега предстои завръщане на възлите в същата позиция, а транзитният ретро Марс още веднъж ще я опозира. Но от транзитиращи планети срещу стелиума добро не съм видяла, в повечето случаи ме изправят пред неприятни събития или някакво разочарование.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12571
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #62 -: Март 06, 2014, 05:14:09 pm »
Обаче трябва да има нещо и по Венера в периода... ::)

По натал имам Венера в съвпад с ЮЛВ, сега предстои завръщане на възлите в същата позиция, а транзитният ретро Марс още веднъж ще я опозира. Но от транзитиращи планети срещу стелиума добро не съм видяла, в повечето случаи ме изправят пред неприятни събития или някакво разочарование.

Точно затова си мисля ,че нещо трябва да се "случи " около твоята Венера - не знам дали знакът ще е "+" или "-" .Аз също в периода ,когато транзитна планета ми опозира стелиума не съм "доволна" ,защото трябва да се съобразявам с другите,с обстоятелствата ,с времето ,със здравето и т.н. и ме "заболява" корема и алергията,както е в момента :91: :)

Обаче при теб скоро ще съвпаднат много неща ,ще повторят нещо натално и  това е  с прякото участие на възлите ( на тази възраст) ,с кардиналния кръст Плутон/Уран /Юпитер ,със Лунното затъмнение ,Марс към стелиума,Сатурн към АСЦ...
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #63 -: Март 06, 2014, 05:45:58 pm »
Хм,интересно -Лили е слънчев Овен ,а Дияна -слънчеви Везни и как нетипично реагирате на ретро движението на Марс ,а то винаги е свързано със Слънцето  ::)

реагират си добре стационарно ретроградно," убавинята "марсова предстой,верно кардиналност, но директният и ретро хода на марс е като дясната и лявата китка при мъжете,втората е мека и сбъркана... :012:

Стреличка,как точно се реагира или по-скоро (им)пулсира  при стационарно-ретрограден Марс в заточение ,особено кардинални Слънца /стелиум и Слънце Скорпион/стелиум ?!?  ::)

сега е на нодалната в каре с диспозитора си венера,ма това му действа омекотяващо комай-демонстрацията на сила ,виж от 10 април като си оформи Големият кръст$квадрат  с Плуто-Уран -Юпитер пак ще сме тук ,а и тези Слънца не са от вчера ,та са му "ручале джабетата на ретрото"съга качват ниво на ученост по търпение и здрава храна + ретро сатурн -време да овладеем страховете си  :)


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12571
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #64 -: Март 06, 2014, 05:50:09 pm »
Стрекичка ,много "бойно " (яко) изказване-значи викаш да атакуваме розАво-бозавО и със стил. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #65 -: Март 06, 2014, 06:09:51 pm »
Откакто Марсът е ретро разни приятели ме подтикват да бъда по - марсов и доминантен, а моя Марс има малко нужда от това, понеже е в 12 дом ... Принципно си кротува моя Марс докато не реши да се покаже и тогава имам чувството, че имам 2 Марса ...  :57:
И винаги оставям противоречиво впечатление в хората за моята импулсивна природа. Чувам коментари от сорта на ти си прекалено добър и се даваш на разни хора да ти влияят - това обикновенно са коментари на хора, които ме познават по повърхностно, а по - близките ми приятели ми казват нещо от сорта на "аз не смея да влезна в спор с теб защото ще ме убиеш"  или "теб след време си те представям като сериен убиец"...  :57: :57: Решил съм от април месец да се занимавам активно със спорт и да видим как ще ми се получи с Марсовата енергия.  :72:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #66 -: Март 06, 2014, 06:13:34 pm »
за атаки никой не говори това не е овен светва червеното копче и той скача като щурмовак, във везни чар и дипломацията печелят битките и слв е тук
като те напъне отвътре адреленалина си представи "малкият квадрат на виенският валс" и мислено го играй докато почувстваш умора :08:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #67 -: Март 06, 2014, 06:22:28 pm »
ето Тити Папазов с натален  Марс 28  Везни

http://www.dnes.bg/sport/2014/03/06/titi-papazov-hvyrli-ostavka-syjaliavam-za-skandala.218054

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #68 -: Март 06, 2014, 06:33:32 pm »
Много интересна ситуация се получи при мен-неочаквана активност с радикално разместване на пластовете в работата. Това е още от ретрото на венера, вчера-на ретроградието на марс също имаше служебни събититя-стари вражди излязоха, мълчани неща се казаха. Изнесоха го кардиналните-везни и козирог, но се изненадвам, че е по време на ретроградието. Очаквам и около 15 април събития. Венера ми управлява МЦ и 3 дом, марс-9 и 4. Поизчисти се стар боклук, но мисля че нещо градивно може да се направи на директни фази, с нужните аспекти. Ще видим.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #69 -: Март 06, 2014, 06:42:13 pm »
Относно ретроградният Марс прочетох едно тълкувание от сорта това, че подмолните и кротките хора ще си покажат рогата и насъбраното в тях, а обратната за по - агресивните и директни хора - те ще станат по - интровертни и с по - малко енергия. Това се връзва и с наблюдението на Енигма, че време за изчистване на стар боклук. Те ретроградните фази на планетите дават някакъв вид кармичност и ни сблъскват с нещата, които са чужди за нас и нещата, които сме избягвали ... Един вид всички енергии управлявани от планетата ще станат на обратно. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12571
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #70 -: Март 06, 2014, 07:08:41 pm »
за атаки никой не говори това не е овен светва червеното копче и той скача като щурмовак, във везни чар и дипломацията печелят битките и слв е тук
като те напъне отвътре адреленалина си представи "малкият квадрат на виенският валс" и мислено го играй докато почувстваш умора :08:

Хареса ми,но като мога да танцувам само рок  :57:

Благодаря,Стреличка за посоката. :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12571
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #71 -: Март 06, 2014, 07:10:07 pm »
ето Тити Папазов с натален  Марс 28  Везни

http://www.dnes.bg/sport/2014/03/06/titi-papazov-hvyrli-ostavka-syjaliavam-za-skandala.218054

При него не е от Марс във Везни ,при него е по бащина линия,той си е такъв от малък  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #72 -: Март 06, 2014, 07:33:55 pm »
Тая ретро фаза на Марс как се отразява на активно спортуващите? Решила съм да не се давам, макар че хич не съм във форма в момента.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #73 -: Март 06, 2014, 08:25:10 pm »
Мене ми размърда мързела и се надигнах най-накрая. Не бих се определила като активно спортуваща, но Марс във везни, директен беше направо ОТВАРТИТЕЛЕН, исках само да лежа и да спя, това и правих, откакто е ретро, все някъде щъкам и поне половин-един час упражнения на ден правя.  :)

щъкаш,колко да щъкаш като прощъпулник -ретро малефиците-марс-сатурн, слаба издържливост,ниска енергийна ефективност,бърз срив
ретро марс -липсва енергия, воля, решителност, страст, либидо ,импулс ,хъс

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #74 -: Март 06, 2014, 08:43:46 pm »
А за ретро Марс - има време да се убия някъде като се знам колко съм спъната по природа.  :57:

ортопедии,травматологии и автотенекеджии ще качат трудовата заетост до код червено :08: