Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 281249 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #1650 -: Януари 26, 2021, 01:22:14 pm »
Щом АСЦ ти е Везни-Овен, тогава той да има точки в тези знаци или да има връзка между Венера- Марс.
Да, хубаво е партньорско Слънце на АСЦ, стига да не е аспектирано от Марс, Сатурн, Уран, Плутон.
Юпитер към оста 1-7 също е добре.
И аз имам СЛВ в  твоя 7 ми дом, но няма да станем гаджета с теб, нали ?  ;)
С много хора ще имаш подобна синастрия, затова се гледа,  ти в периода за какво си настроена и той.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Синастрии
« Отговор #1651 -: Януари 26, 2021, 02:49:01 pm »
Щом АСЦ ти е Везни-Овен, тогава той да има точки в тези знаци или да има връзка между Венера- Марс.
Да, хубаво е партньорско Слънце на АСЦ, стига да не е аспектирано от Марс, Сатурн, Уран, Плутон.
Юпитер към оста 1-7 също е добре.
И аз имам СЛВ в  твоя 7 ми дом, но няма да станем гаджета с теб, нали ?  ;)
С много хора ще имаш подобна синастрия, затова се гледа,  ти в периода за какво си настроена и той.
Имаме тригон Венера Марс.
За Слънцето му не стоят така нещата , тъй като моя Сатурн и Марс му правят квадратура, което пък в началото може да помага откъм привличане.
Аз е ясно, че съм настроена за любов, но нз как в от неговата страна и това искам да разбера, защото комуникацията ни е много трудна, аз от зор вече проговорих и неговия език, обаче тоя Сатурн в 3ти хич не помага, все мисля премислям как да го кажа , как ще ме разбере и т.н
Като цяло Вие как ги виждате нещата от негова страна?
И прогресивна синастрия без часа на единия ще покаже ли нещо повече?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #1652 -: Януари 28, 2021, 10:19:34 am »
akruks благодаря ти за мнението да права си успява да ме прави щастлива.

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Синастрии
« Отговор #1653 -: Януари 31, 2021, 04:46:06 pm »
Защо с този човек не се погаждам? Не касае интимна връзка, приятелки сме.

Заради неин Хирон върху мой Меркурий ли? Аз съм синьото.

Постоянно се караме и оправяме, понякога изкарваме много добе и хармонично, друг път аз лично имам чувството, че не я понасям. Мисля, че и за нея е тка, въпеки че го отрича. Кой е прав и кой е крив?

Постоянно се караме и после се оправяме... ???

Получавам критики за липса на емпатия, че я гледам "отгоре" и т.н. Може и да е така, защото прави глупави неща, постоянно се оплаква и сякаш не прави умни неща и после се чуди защо няма подкрепа. Тя също ме е критикувала, но като цяло май е по-културната от нас.

Приемам мнения и гледни точки, не непременно ласкави.
I deserve the best.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1654 -: Януари 31, 2021, 08:38:52 pm »
Неин Сатурн в напрегнат аспект с твоята Луна, затова ти е тегаво

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Синастрии
« Отговор #1655 -: Февруари 03, 2021, 01:29:06 pm »
Според мен нито едната не е за него, но с първата (тази със Сатурн на МЦ му) има момент на нептуново влюбване и потенциал за развитие в кариерата, докато в другата карта виждам само изчистването на натрупана карма от предишни животи, т.е. ще се учат уроци. Последното го има и в двете карти, но в първата е по отношение асц-дсц, от партньорско естество е връзката помежду им, при другата е по-скоро родителска. Но и двете жени ще тормозят този мъж и Луната му, не знам по какво си ги е избирал:Д

//това взаимоотношения в работна среда ли са?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Синастрии
« Отговор #1656 -: Февруари 03, 2021, 02:56:03 pm »
Слънчевите везни му активират 12 дом. Явно това го привлича - загадъчното и тайното. Все пак Венера освен У12 е и У7 в 9 дом.
Според мен е по-привлечен от #1, а #2 му бяга по тъча.

От личен опит мога да кажа, че 12-домните отношения не са никак леки, а доста обсебващи и натоварващи. Много често един от двамата не е свободен, има не споделеност, липса на взаимност... Често единия пренебрегва чувствата на другия. Усещането е доста силно, но и ограничено от независещи фактори.

desitog999

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Синастрии
« Отговор #1657 -: Април 26, 2021, 02:16:27 pm »
Здравейте има ли някой, който би ми помогнал със разчитане на синастрия и дадено събитие? Ще съм ви много благодарна ако някой помогне!  ???

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Синастрии
« Отговор #1658 -: Ноември 27, 2021, 12:15:39 pm »
Здравейте. Да побутна тази тема малко. Става въпрос за човек, който познавам от няколко години, от първия момент усетих нещо много странно към него. Сякаш съм го познавала цял живот, или в миналия.. И сякаш изпитвам нужда все да му помагам. Общуваме много различно и интересно.. Може ли да коментирате нещо по синастрията ни? Има ли нещо вярно е моя усет и какви биха били идеалните отношения между нас? Нещо интересно друго..? Благодаря  :)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Синастрии
« Отговор #1659 -: Ноември 28, 2021, 12:26:32 pm »
666, има съвпад на планети на единия с оси на другия - Плутон към AC и Юпитер към MC. Трансформиращо се очертава, още повече че и Луната на втория попада в 9-ти дом на първия. Единият се явява учител за другия в тоя живот, така мисля. Освен това Сатурн също е намесен - с тригон към Меркурий и Венера в едната карта и с тригон към Слънце в другата. Взаимопомощ може би.
« Последна редакция: Ноември 28, 2021, 12:44:19 pm от guapa79 »

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Синастрии
« Отговор #1660 -: Ноември 29, 2021, 05:30:33 pm »
Много благодаря. И аз усещам точно същото нещо...че все съм в ролята да го получавам, да му помагам.. Друг е въпросът дали го оценява, но някак все не мога да му тегля чертата.. Също мисля, че можем да имаме и добри бизнес отношения според синастрията, макар че няма как да стане реално.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Синастрии
« Отговор #1661 -: Ноември 30, 2021, 07:32:02 am »
Здравейте. Да побутна тази тема малко. Става въпрос за човек, който познавам от няколко години, от първия момент усетих нещо много странно към него. Сякаш съм го познавала цял живот, или в миналия.. И сякаш изпитвам нужда все да му помагам. Общуваме много различно и интересно.. Може ли да коментирате нещо по синастрията ни? Има ли нещо вярно е моя усет и какви биха били идеалните отношения между нас? Нещо интересно друго..? Благодаря  :)

усещането за стар познат  създава синастрични съвпада на планета/асц. на другия с твоя юлв
неговата луна е върху твоя юлв,ако е точен часът на раждане при него
това е внезапно привличане и усещане за комфорт,безопасност в негово присъствие
взаимна симпатия,грижовност
съвпада луна-слв сте имали преди,сега е луна -юлв
притежателя на юлв е направил нещо запомнящо за този с луната,свързано с грижи и оцеляване
сега този с луната е задължен,има дълг  да направи подобно за юлв в областите символизирани от планетата
« Последна редакция: Декември 02, 2021, 08:27:26 am от strelicka »

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Синастрии
« Отговор #1662 -: Ноември 30, 2021, 12:57:36 pm »
Много интересна интерпретация... Много съм объркана с този човек... Чувствам се задължена да го търся, да му помагам, а той ми идва леко апатичен към това.. И постоянно ме изнервя, сякаш искам да съм до него, а той бяга..

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Синастрии
« Отговор #1663 -: Декември 01, 2021, 09:22:27 am »
ти ли си с планетата

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #1664 -: Декември 01, 2021, 10:38:16 am »
666, виж годината/-те, в които  е ангажирал вниманието този мъж, дали са били активирани управителите на 1 и 7 домове и от кой. Ако са били активирани от Сатурн, по транзит, прогресия, дирекция, мъжът трябва да има същите конфигурации. Пример: Сатурн е в 7 ми, в аспект с управителите на 7 ми, мъжът има Венера/Сатурн, Слънце в Козирог, Слънце/Сатурн, въобще Сатурнов тип.
Щом изпитваш нужда да му помагаш, са активирани 6-12 домове, Луна и/или Юпитер към АСЦ, управителят.
« Последна редакция: Декември 01, 2021, 10:45:31 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“