Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 284275 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #1185 -: Декември 11, 2016, 12:21:47 pm »
Благодаря ти за отговорът.

Blue96

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Синастрии
« Отговор #1186 -: Декември 22, 2016, 11:12:58 pm »
Здравейте,
Прикачвам една синастрия на мен и едно момче, с което се запознахме скоро и май май нещата вървят към нещо по сериозно, искам да ви попитам вие какво мисите, той е от външната страна на картата. :-) Благодаря предварително.

esofalk

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Синастрии
« Отговор #1187 -: Януари 19, 2017, 01:22:10 pm »
Здравейте,
много бих искала да прочета какво мислите за следната синастрия. Знам, че има много просветени тук, а аз самата не разбирам нищо от четене на натална карта, още по-малко от композит.
Родени сме на една и съща дата и в същата година - 24/10/79, като той е асцендент стрелец, а аз везни.
Очаквам с нетърпение мнения.


666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Синастрии
« Отговор #1188 -: Януари 19, 2017, 05:03:58 pm »
Може ли по синастрия на двама човека,които нямат връзка да се каже дали ще започнат такава? На мъжа обаче нямам час на раждане, много искам да си внеса малко яснота в ситуацията, но ми се ще и друг начин освен хорарите да проверя...

esofalk

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Синастрии
« Отговор #1189 -: Януари 21, 2017, 05:33:13 am »
Ужас, никой не отговори!
Веднъж да се престраща и да пусна нещо толкова силно.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Синастрии
« Отговор #1190 -: Януари 22, 2017, 01:28:43 pm »
Може ли по синастрия на двама човека,които нямат връзка да се каже дали ще започнат такава? На мъжа обаче нямам час на раждане, много искам да си внеса малко яснота в ситуацията, но ми се ще и друг начин освен хорарите да проверя...

Не

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Синастрии
« Отговор #1191 -: Януари 22, 2017, 01:32:27 pm »
Здравейте,
много бих искала да прочета какво мислите за следната синастрия. Знам, че има много просветени тук, а аз самата не разбирам нищо от четене на натална карта, още по-малко от композит.
Родени сме на една и съща дата и в същата година - 24/10/79, като той е асцендент стрелец, а аз везни.
Очаквам с нетърпение мнения.

Трудно се виждат нещата, по мои наблюдения такива връзки не издържат много, но не е задължително да е в сила и за вас, ти си със сатурн на асц и луна в 12-ти, а той с меркурий в стрелец, може да му дойдеш прекалено сериозна

esofalk

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Синастрии
« Отговор #1192 -: Януари 22, 2017, 06:23:01 pm »
Аз съм външният кръг.
Не разбрах как неговият меркурий е различен от моя, всичките ни планети са еднакви, само домовете са различни.
Защо такава връзка не би издържала много? Какво означава "сатурн на асц и луна в 12 дом"?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Синастрии
« Отговор #1193 -: Януари 22, 2017, 06:29:33 pm »
Ми прочети в нета за сатурн и луна, щом можеш да направиш такава карта, ще се справиш
Нали се в различни часове родени, планетите ви попадат в различни домове

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #1194 -: Януари 22, 2017, 06:34:39 pm »
Картите са в трудно четлив формат. По така представена синастрия – такъв отговор.

Ако се постараеш повече, ще получиш повече. Като например да качиш двете карти поотделно, построени в astro.com.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

esofalk

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Синастрии
« Отговор #1195 -: Януари 22, 2017, 07:18:59 pm »
Ето ги двете карти, първата е моята.



Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Синастрии
« Отговор #1196 -: Януари 22, 2017, 07:42:22 pm »
И двамата би трябвало силно да цените приятелството. Изхождам от позициите на Луните ви по ведическата система - в накшатра Анурадха. Положенията на Асцендентите ви спрямо изгряващия знак на другия също подкрепя това - негов АС в трети знак и дом от изгряващия при теб, твой АС в 11-ти знак от неговия изгряващ знак. Везни и Стрелец са добра комбинация. Ти може би си по-внимателната и чувствителната, докато той те привлича като по-енергичен и деен. Наталните квадратури Венера/Марс в комбинация с Уран, които имате и двамата, както могат да дават искри на привличане помежду ви, така могат и да създават проблеми със синхрона - когато единият е настроен на вълна за близост, другият да е дистанциран и обратно. Може би ако заложите на изразяването на сходната ви чувствителност по Луните, отношенията ви ще вървят гладко. Мисля, че приятелство с максимална искреност и отдаденост е силна основа, върху която можете да градите повече. Така ви виждам, не знам.

Много интересна комбинация. Досега не бях срещала синастрия на хора, родени в един и същи ден и почти час. Разкажи как вървят отношенията ви. Ако имаш желание, разбира се.
« Последна редакция: Януари 22, 2017, 07:44:26 pm от Mirabella »

esofalk

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Синастрии
« Отговор #1197 -: Януари 22, 2017, 07:56:44 pm »
Мерси Мирабела за отговора. Аз до момента нарочно не съм споделила нищо за тази връзка, тъй като не исках да въздействам върху евентуални интерпретации.
Връзката ни е много силна и гореща. Най-странното е, че сме в абсолютна хармония. Не само че не се караме, но когато аз го провокирам, ей така понеже ми е скучно, той избягва умело да влезе в ситуация на спор. От месеци се мъча да се скарам с него и не става :)
Но шегата настрана. Това, което имам с този човек надминава всичко, което някога съм имала с други и това е на абсолютно всички нива. Често си четем мислите, произнасяме когато говорим повече от една дума едновременно, когато мен ме боли глава започва да го боли и него...

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Синастрии
« Отговор #1198 -: Януари 22, 2017, 08:01:17 pm »
Супер! Благодаря ти за обратната връзка и продължавайте все така щастливи заедно!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Синастрии
« Отговор #1199 -: Януари 22, 2017, 08:25:24 pm »
И аз с един нетактичен въпрос...
От колко време сте заедно, ама наистина заедно-на едно място?