Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277814 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #300 -: Декември 18, 2014, 09:34:00 pm »
Тренди, ще ти напиша, каквото мисля относно връзката ти, но нека е утре, че вече съм уморена.  ;)

И, горе главата - живота е напред  :08:

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #301 -: Декември 18, 2014, 09:35:07 pm »
Здравейте  :) ! От известно време чета астро материал  до малките часове с почти изтекли от взиране в компютъра очи. Има и причина, разбира се  :012: - отношенията с партньора ми с който, сме заедно от 8 години.
Иска ми се да ви помоля да хвърлите един поглед , защото пак сме в някакъв странен период.
Моят е вътрешният кръг.
« Последна редакция: Декември 20, 2014, 05:01:09 pm от Скорполей »

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #302 -: Декември 18, 2014, 09:37:36 pm »
Благодаря ви момичета,аз си знам,че това не е моят човек,просто исках да видя дали би с получило нещо,ама едва ли... Благодаря,че отделихте време.Явно времето още не е дошло да срещна моя човек  ;)

подкрепям Дракито, но то при теб нещата предстоят и то ти ще предприемеш нещо. :)

утре повечко :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #303 -: Декември 18, 2014, 09:51:29 pm »
Здравейте  :) ! От известно време чета астро материал  до малките часове с почти изтекли от взиране в компютъра очи. Има и причина, разбира се  :012: - отношенията с партньора ми с който, сме заедно от 8 години.
Иска ми се да ви помоля да хвърлите един поглед , защото пак сме в някакъв странен период.
Моят е вътрешният кръг.
Значи часовете колко са точни?И ако са точни кой е във външния и вътрешния кръг?И какво значи "сме заедно"?Семейни ли сте или живеете на семейни начала,или се виждате понякога?Защото това "заедно" не знам по каква причина на първо четене не го виждам.
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 09:53:42 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #304 -: Декември 18, 2014, 09:54:26 pm »
Двойка сме от 8 години, живеем заедно от 5 . Имаме момиченце на 5 годинки . Аз съм във вътрешният кръг . Относно часовете-моята майка е напълно сигурна,за моят час на раждане. Неговата майка казва, че е убедена, но няма как да съм сигурна на 100 процента :) .
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 09:56:19 pm от Скорполей »

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #305 -: Декември 18, 2014, 10:01:33 pm »
Благоадаря, Дракониада !  :58:
Мисля, че вашите отговори ще хвърлят малко светлинка в астрологичната и личната ми боза  :) !
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 10:06:53 pm от Скорполей »

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #306 -: Декември 18, 2014, 10:07:50 pm »
Здравейте  :) ! От известно време чета астро материал  до малките часове с почти изтекли от взиране в компютъра очи. Има и причина, разбира се  :012: - отношенията с партньора ми с който, сме заедно от 8 години.
Иска ми се да ви помоля да хвърлите един поглед , защото пак сме в някакъв странен период.
Моят е вътрешният кръг.

тук понеже са дадени датите, мога и да съм по-бърза, но нали казват, че утрото е по-мъдро от вечерта :)

ще е добре обаче, ако споделиш, какви са страховете ти - защо периода е "странен"? Защото аз при мъжа не виждам причина (поне засега).

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #307 -: Декември 18, 2014, 10:24:40 pm »
Големи паранои ме гонят,Happy58 . Чувствам се необичана, нежелана, нехаресвана, неразбрана.  :'(
Имам усещане за някакво отдалечаване и охлаждане между нас и за капак, лична неудовлетвореност .
Като цяло те терзанията са си мои от самото начало на отношенията ни, но дори и той да е изпитвал нещо подобно е толкова прикрит и мълчалив, че  не бих могла да разбера.
Искам да си запазя семейството и търся отговорите.
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 11:41:54 pm от Скорполей »

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #308 -: Декември 18, 2014, 10:33:40 pm »
Дракониада, точно на някакви талази приижда мойта лудост  :d030: ! И двамата сме сложни и труди характери и понякога става пълна кашотина ! Мисля, че винаги аз съм го обичала повече и съм била по-заитересована от отношенията ни. Един ми е такъв далееечен понякога, все едно не му е много тупнало да сме заедно. Тръгвала съм си няколко пъти ( физически :) ) , но винаги обстоятелствата са ни събирали отново след не повече от 2-3 дни. Има някаква невидима, но много силна нишка, която ни държи-все едно ако се разделим ще рухнем. Винаги е твърдял, че ме обича безусловно и , че никога преди не е изпитвал подобни чувства.Заедно зле, разделени още по- зле. Не знам-луда работа   :012: !
Дамм, добре е дошъл твоят съвет ! Само трябва да измисля бърз начин да го приложа ВЕДНАГА !
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 10:35:27 pm от Скорполей »

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #309 -: Декември 19, 2014, 09:10:33 am »
Благодаря ви момичета,аз си знам,че това не е моят човек,просто исках да видя дали би с получило нещо,ама едва ли... Благодаря,че отделихте време.Явно времето още не е дошло да срещна моя човек  ;)

хайде сега, едно по едно :)

Първо, и може би най-важното - ако една връзка трябва да стане, тя просто става - няма нужда да се заблуждаваш и да убеждаваш себе си за каквото и да е. Мъжът ако иска една жена, той отива и си я взима. И това е нормалния природен закон. Не прави грешката да се вкарваш във филми, измислени от желанието ти за нещо. Ще си спестиш доста сълзи и безсънни нощи.

- прогр ти Слънце си е в текущ съвпад с нат Луна в 4 дом - разбираема е тази твоя притеснителност и емоционалност - иска ти се "дом", топлинка :)
- тр СЛВ след 2-3 месеца ще навлезе в 11 дом и ще ти светне малко пред очите, ще има нови преживявания - най-различни :) и когато дойде време да направи тригони към планетите от стелиума ще се случват случки :) Дотогава трябва да си разучила значението на твоя СЛВ, за да използваш ситуацията
- по това време тр Плутон ще налази въпросните планети от стелиума и в отношението ти към партньорствот/връзки/любов ще се промени - гаранция! каквото и да става, не се отчайвай, след това наистина ще си друга. Плутон ти е важен - У1 е, и ще ти помогне да бъдеш себе си.
- Сатурн, който ти е управител на стелиума ще сменя знак, а после и дом - това означава, че обкръжението ти ще се промени, може да започнеш нещо да учиш - там може и да срещнеш някой, защото горе-долу може да съвпадне с предните транзити.
- и сега лИбовта :) - и двата управителя на 5 дом ти правят в момента квадратури в картата - няма как да има безметежна, щастлива връзка.

Така че, мило момиче, гледай си личните неща, работа/образование и каквото там правиш, успокой душичката, за да бъдеш силна и готова за времето, когато нещата ще се случат :)

Не знам как да го вържа с астрологичните показатели, но цифрите показват, че ще отработваш урока на "признаване на правото на другия отсреща да ти бъде партньор" - може би някой тук ще може да направи връзката. Ако имаш някакви сериозни проблеми в живота, то те ще са свързани със засиленото его - ти хем си мила, грижовна, хем пък искаш да си "отгоре" и това определено може да те подлуди. Изходът ти е да намалиш егоцентризма.

пожелавам късмет  :-*

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Синастрии
« Отговор #310 -: Декември 19, 2014, 09:16:55 am »
Благодаря,благодаря, Хепи така е,трябва да си гледам образованието,а не да се занимавам с хора,които не ме оценяват.Истината е,че този човек ако ме искаше щеше да се бори за мен,ама както и да е.Да сега завършвам бакалавър и мисля после да запиша магистратура,ще видим как ще се стекат обстоятелствата.Хепи златна си  :-*

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #311 -: Декември 19, 2014, 10:25:54 am »
Дракониада, точно на някакви талази приижда мойта лудост  :d030: ! И двамата сме сложни и труди характери и понякога става пълна кашотина ! Мисля, че винаги аз съм го обичала повече и съм била по-заитересована от отношенията ни. Един ми е такъв далееечен понякога, все едно не му е много тупнало да сме заедно. Тръгвала съм си няколко пъти ( физически :) ) , но винаги обстоятелствата са ни събирали отново след не повече от 2-3 дни. Има някаква невидима, но много силна нишка, която ни държи-все едно ако се разделим ще рухнем. Винаги е твърдял, че ме обича безусловно и , че никога преди не е изпитвал подобни чувства.Заедно зле, разделени още по- зле. Не знам-луда работа   :012: !
Дамм, добре е дошъл твоят съвет ! Само трябва да измисля бърз начин да го приложа ВЕДНАГА !

Значи, човека си е наред :) - обича си те, иска си семейството, но от 2-3 години просто го тресе работохолизма. Не му пречи, успокой се и го остави да работи. Има много добри шансове за успех. То в главата му сега няма джиджи-биджи, любови и т.н. Обаче ти с твоите настроения му създаваш емоционален дискомфорт. Бих те посъветвала, да обърнеш палачинката и да му доставяш емоционален комфорт - когато той може и иска - ти се приготви, а той ако поиска ще го вземе, ако не - остави го да почине. После пак така. Така емоционалната му ЛГ ще премине леко и няма да има напрежение между двамата.
А сега подхващаме теб :)
Ако някой създава проблеми, това си ти :) - о не защото нещо не си наред, а защото си устроена странно - силно влюбчива и страстна си, но пък искаш и свобода (Уран, за който ти говореше Дракито). Отвътре ти идва отвреме-навреме да си сама и затова си и тръгваш. Може би ще е по-практично, отвреме-навреме да си даваш някакви отпуски - да правиш нещо сама. Измисли си и нещо, където не действате двамата заедно - някъде, където можеш сама да взимаш решения и да действаш. Има и друго - този човек е дошъл, за да те предизвика в партньорството - трябва да му го дадеш, колкото и да е трудно да съвместиш свободата с партньорството - просто не взимаш едностранно решения, съобразявай се с него.
Твоето Слънце е в съвпад с неговия ЮЛВ - мисля, че ти ще си човека, който ще поиска да си тръгне от тази връзка (някога) - някакси, довършвате си нещо от миналото и то като че ли в един момент ще се изчерпа. Ще поискаш да тръгнеш по друг път.
През следващите 4-5 години със сигурност ще се случи нещо - голяма е вероятността ти да срещнеш друг :) - и всичко това ще е изненадващо, независещо от вас. Но ако на него му предложат работа в чужбина и ти заминеш с него, може и да останете заедно. Пак ще зависи от теб.
Астрологическия общ поглед и той показва напрежението - Плутон минава през твоя 7 дом, обработва У4, Уран е в опозиция на Луната ти в 5 дом. Сатурн пък е захванал неговия У7.
Като цяло, бих казала, да се успокоиш, да помислиш и като мине РД-то през януари да видиш как точно ще се развият нещата - там имаш новолуние върху Слънцето ти, Уран вече е директен, Плутон ще наближи секстил с У7 .... трансформация на партньорството :) - можеш да се оставиш на течението, а можеш и да направиш нещо съзнателно - от те зависи.


уаууу, много дълго стана - сори, ама опитвам да комбинирам астрологичната с нумерологичната карта. Благодаря, че ми дадохте тази възможност  O:-) А ако някъде съм неразбираема, питайте - аз съм трудна по изказването :)

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #312 -: Декември 19, 2014, 11:25:14 am »
Happy58, огромна благодарност за отделеното време   :-* !
Наистина аз съм свръх емоционална и това ми прави лоша услуга в не малко случаи !
Давам си почивка, като се занимавам с неща, които обичам- чета много за Хомеопатията, Астрологията и се занимавам с бездомни животни на който, търся дом ( то това май ми е най-голямата слабост от дете ! ) . Тая цялата обич и емоция, която нося трябва да отива някъде иначе ме затлачва . Лошото е, че към децата си не зная как да я проявявам , може би, защото съм дете расло в разбито семейство, на което обич и внимание са липсвали винаги. Предполагам от там идва и желанието ми за топъл, уютен дом, където всеки се прибира с желание и  т.н.
Относно него- след поредица от грешки във възпитанието му , той е свикнал да разчита на другите да решават проблемите. Гледа на себе си, като на дете ( родителите му продължават да се държат по този начин с него ! )  и иска такова отношение и от мен ( но само, когато му е удобно  ;D ) . Не работи, но има хоби, което поглъща цялото му време или по-скоро съзнание. Разглеждайки картата му, все ми се струва, че часът му на раждане не е точен. Или може би има някакви показания за това разминаване, но все още не съм толкова веща а в Астрологията, за да разбера.
Аз съм човекът, който взима решенията , които касаят семейството и децата .Това , че не мога да разчитам на мъжко рамо , понякога ми тежи, но като цяло съм мъжко момиче и ако не съм в труден момент , това не ми пречи особено.
Връзката ни беше градивна и за двамата, научихме много един от друг, което пък потвърждава, че не сме се срещнали случайно :) .
Трудно ще се измъкна от тази връзка, то е ясно  :lol_hitting: !

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #313 -: Декември 19, 2014, 11:35:07 am »
Това не ми харесва .... ей така много се ядосвам, когато някой има такива хубави цифри, а нехае за посланието им. В този случай, мога да кажа, че на теб в един момент ще ти писне от безхаберието му и ще се разделите. А него го чакат трудни времена, ако не се хване и не започне да работи яко.
Както и да е - той да се оправя :) - теб те чака хубаво и то вероятно е с друг - още не го усещаш, защото от тази година си в такъв период. Но като минат тези трансформации, за които говорех, ще се осъзнаеш и ще предприемеш нещо.
А ти пък защо не го оставиш той да взима решения - пък каквото стане.

Ама наистина ме е яд като видя цифрите да се пропиляват, м ... а му  :lol_hitting: :lol_hitting:

сега ще трябва да мисля, откъде идва това неизпълнение  ??? ??? - благодаря за задачката.

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #314 -: Декември 19, 2014, 11:38:34 am »

Трудно ще се измъкна от тази връзка, то е ясно  :lol_hitting: !

а, не, не си решила, не си го направила. А и не си била в подходящия период. От РД нататък можеш да действаш - имаш зелена линия и според мен ще ти се появи и помощник :)

 :08: