Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277932 пъти)

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #480 -: Май 06, 2015, 11:33:44 pm »
Благодаря ви, мили момичета  :-* !Благодаря ви за хубавите думи и пожелания ! Не зная точно какво ме очаква, но се надявам да е нещо хубаво, и си го пожелавам ! 
Мога ли да ви попитам, какво означава огледалният квадрат Слънце -Венера в синастриите ? А стелиума в 5-те домове ? Има ли нещо в синастрията, което да говори за среща с Човекът и за двама ни? Четох доста за страстта в синастрията и виждам, че имаме доста спекти, но не зная какво да гледам относно чувствата . Притеснявам се относно това, че промяната се случи след като Плутон стана ретрограден. Дали и тези взаимоотношения няма да са свързани пак с болка за мен ?
Много ми е интересно, защо чак сега поглеждам на "новият човек" по този начин-приятели и то близки сме от около 6 години.  :-\
Happy58, мисля, че първият ми пост е на 17 стр.
« Последна редакция: Май 07, 2015, 11:21:21 am от Скорполей »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #481 -: Май 09, 2015, 08:57:59 pm »
Може ли да кажете нещо по тази синастрия , благодаря предварително ако се наемете да ми отговорите разбира се .

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #482 -: Май 09, 2015, 09:04:20 pm »
Може ли да кажете нещо по тази синастрия , благодаря предварително ако се наемете да ми отговорите разбира се .
Много ми е интересно каква е твоята версия за тази синастрия.Хайде,зачети се по аспектите-интернет е пълен с обяснения!
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Синастрии
« Отговор #483 -: Май 09, 2015, 09:08:37 pm »
Съвпадът Луна/Плутон е сексуално обсесивен.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Синастрии
« Отговор #484 -: Май 10, 2015, 01:17:13 pm »
Може ли да кажете нещо по тази синастрия , благодаря предварително ако се наемете да ми отговорите разбира се .
не се прави синстрия с всеки срешнат прави се когато имаш връзка добрата синастрия не е гаранция за връзка изобшо сега момичетата ще ти напишат едни хуави сексулни и лщбовни аспкети и после ще се чдиш що нищо не става пък така хуава синастрия си имате ше се вманиачишш ощи повече в човке аи ще страдаш после както се вижда склона сии
защо не ти върви с мъжете питаи наи добрата си приятлка тя ще знае с сигурност и ще ти каже

колкое яко да пишеш без да мислиш за правописа да си мъчат акъла другите аз вече така ше пиша тука се препдолага че са се интилигенти хора ше ме разбераъ и без тва за всеки сучай ше сложа една запитая да не мис е кара много арккурс ,
« Последна редакция: Май 10, 2015, 01:21:21 pm от nerealna »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Синастрии
« Отговор #485 -: Май 10, 2015, 02:28:37 pm »
Аз говорих с Ади по въпроса за мъжете , въпреки , че не съм й най-добра ''приятелка'' и мисля , че й дадох ценен съвет.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #486 -: Май 10, 2015, 02:58:05 pm »
Аз говорих с Ади по въпроса за мъжете , въпреки , че не съм й най-добра ''приятелка'' и мисля , че й дадох ценен съвет.
Да беше ценен съвета и много много благодаря .

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Синастрии
« Отговор #487 -: Май 10, 2015, 03:00:00 pm »
Аз говорих с Ади по въпроса за мъжете , въпреки , че не съм й най-добра ''приятелка'' и мисля , че й дадох ценен съвет.
наи дпбрата приятелка ия познава най добре и е в течение на всичкитие и връзки затова може да я посъветва наи правилно тя ти е разказла ситуацията от неина гледна точка но острани нещата може да изглежта различно все пак вярвам че си и дал ценен савет сега остава да те послуша  ;)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Синастрии
« Отговор #488 -: Май 10, 2015, 03:08:16 pm »
Аз междувпрочем й  дадох точно съшия съвет да си намери добра приятелка жена и да споделя с нея.  :d030: :58:

Ох тези мъже , честно да ви кажа , не разбирам жени , които са луднали по мъже, понякога има периоди , в които човек трябва , а и може да си е самодостатъчен.

Аз досега през живота си не съм имал нито една читава връзка , точно заради този транзит на Плутон в 7 ми. Аз съм на 30 , Плутон тръгна през 7 ми когато бях на 22 , така , че интимния ми живот е минал през неговия знак и пак не съм тръгнал да се тръшкам , приех го някакси вътрешно. Криво ми е доста , но живота си е живот.
« Последна редакция: Май 10, 2015, 03:12:34 pm от greg07 »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Синастрии
« Отговор #489 -: Май 24, 2015, 06:41:19 pm »
Хрумна ми нещо и бих била благодарна тези от вас, които са имали в синастрия партньорско слънце или венера в 12ти дом да проверят, когато е започвала връзката дали прогресивното слънце или венера са били в съвпад с асцедента на партньора в чийто 12ти дом са тези планети синастрично?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #490 -: Май 24, 2015, 06:45:19 pm »
Хрумна ми нещо и бих била благодарна тези от вас, които са имали в синастрия партньорско слънце или венера в 12ти дом да проверят, когато е започвала връзката дали прогресивното слънце или венера са били в съвпад с асцедента на партньора в чийто 12ти дом са тези планети синастрично?
Аз съм имала партньорско Слънце в 12Д и връзката ни не е започнала на мои или на негови прогресивно Слънце или Венера/съвпад с мой или негов асц.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Синастрии
« Отговор #491 -: Май 24, 2015, 06:47:03 pm »
Благодаря ти!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #492 -: Май 25, 2015, 06:01:59 pm »
Хрумна ми нещо и бих била благодарна тези от вас, които са имали в синастрия партньорско слънце или венера в 12ти дом да проверят, когато е започвала връзката дали прогресивното слънце или венера са били в съвпад с асцедента на партньора в чийто 12ти дом са тези планети синастрично?
приятелка има Слънце в моя 12д, а моето Слънце попада в неин 12д- сприятелихме се по времето на чуждоезиково обучебие- тя ми беше усителка, макар да е с 9г по-малка от мене  :)
по времето, когато се започнахме моето пр. Слънце в неин 1д е на 3гр от нейния пр. АСЦ
нейното пр. Слънце е на 5гр от моето натално, нейната пр. Венера е кацнала на моя антивертекс в 12д.
Връзка със Слънце в моя 12д нямам, навремето един лъв ме беше омагьосал за кратко, но той е в  графата "флиртове"  и тогава неговата пр Венера съвпада с моя пр Мерк, а негов пр Мерк с моята нат Венера, негово пр Слънце е на няколко градуса от мои нат. Слънце и пр. АСЦ
За този не ща да се сещам- завлече ме с едни 250лв, които и до ден днешен не ми върна, нито изработи блиндираната врата, която си поръчах при него.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Синастрии
« Отговор #493 -: Май 26, 2015, 09:09:09 am »
Благодаря Акрукс, интересно приятелство имате с двоен аспект слънце в 12ти синастричен дом. Разлика от 9 г. - имате обратни нодални оси.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #494 -: Май 26, 2015, 06:40:25 pm »
Благодаря Акрукс, интересно приятелство имате с двоен аспект слънце в 12ти синастричен дом. Разлика от 9 г. - имате обратни нодални оси.
да, така е- имаме обърната нодална ос, също както с малката ми дъщеря
приятелката ми също е пълнолунна, като мен, но в мутабелни знаци- Слънце дева, Луна риби- определено е доста хлъзгава, което ми идва в повече на моменти- досега не е имало случай да се разберем за нещо и да не ме е пързулнала, на което моята Луна в овен бурно негодува- при последното такова негодуване, когато кротко я помолих да престане да ми връзва тенекии, че съм отложила важна за вършене работа, за да стоя цяял следобяд у нас да я чакам, че беше обещала след работа да мине през нас, сякаш се отдръпна, ама и на мен не ми пука- достатъчно време ми пукаше и бях точна във ваимоотношенията си към нея.
Така съм чела, че при синастрично Слънце в 12д, като се издължим на Слънцето, каквото му дължим от миналото, и всеки по пътя си.