Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277621 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12473
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #495 -: Май 27, 2015, 05:37:01 pm »
Бихте ли споделили мнение, според вас, в коя от двете карти има по-добри възможности за работни взаимоотношения ? Ще дам малко информация, досега съм имала професионални ангажименти със същите, но са били  едно цяло, сега разделят дейността си и имат към мен съответната покана за работа.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #496 -: Май 27, 2015, 07:34:17 pm »
Бихте ли споделили мнение, според вас, в коя от двете карти има по-добри възможности за работни взаимоотношения ? Ще дам малко информация, досега съм имала професионални ангажименти със същите, но са били  едно цяло, сега разделят дейността си и имат към мен съответната покана за работа.
Рени, и двамата са с Марс в съвпад с твоя Сатурн, което ще рече, че стават за сериозна работа с теб, и на двамата Сатурн е в хармоничен знак на твоето Слънце, което означава, че няма да нараняват твоето его, а напротив, но ми се струва, че вторият е една идея по-добре да работите заедно- предполагам и твоята Луна се е насочила към него.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #497 -: Май 27, 2015, 08:20:37 pm »
Бихте ли споделили мнение, според вас, в коя от двете карти има по-добри възможности за работни взаимоотношения ? Ще дам малко информация, досега съм имала професионални ангажименти със същите, но са били  едно цяло, сега разделят дейността си и имат към мен съответната покана за работа.
Според мен във втората карта Плутон съвпад с Юпитер тригон Сатурн  ;)
Марс съвпад Сатурн и тригон от Юпитер

Отрицателните аспекти за разкош
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #498 -: Май 27, 2015, 08:22:37 pm »
Рени, знаеш, че не разбирам особено от синастрии, но като начало, с този човек ще трябва да се разбираш - да можеш да обменяш идеи и да "виждате" нещата по еднакъв начин или поне, близък ... някакси. Втория, на пръв поглед, нумерологично май ми харесва повече, но в картата ви двата Меркурия нямат връзка, а твоя даже въобще не е аспектиран, а двата Юпитера са в квадрат. От личен опит знам, че комбинацията на тези две положения дава неподходящи взаимоотношения за нещо съвместно, което изисква тези енергии.

П.С. Щом си имала взаимоотношение и с двамата, значи ги познаваш и знаеш, с кой как се разбираш - логично е да избереш по-добрия вариант ... отделен е въпроса, на кого какво му предстои. :)
« Последна редакция: Май 27, 2015, 08:24:30 pm от Happy58 »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12473
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #499 -: Май 28, 2015, 11:44:31 am »
Благодаря, дами за вниманието и помощта.  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #500 -: Май 28, 2015, 12:06:35 pm »
Благодаря, дами за вниманието и помощта.  :38:
Задължително ли единият трябва да отпадне? ;) Бъди сътрудник и на двамата-това са повече пари ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12473
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #501 -: Май 28, 2015, 12:09:22 pm »
Не, мога да работя и с двамата, при определени условия .  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #502 -: Май 31, 2015, 01:09:42 pm »
Благодаря, дами за вниманието и помощта.  :38:
И ние благодарим за вниманието и оказаната чест на нас- обикновените любители на астрологията!  :)
Успех на семинара ти!
ОТКЪДЕ ИДВАМЕ

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Синастрии
« Отговор #503 -: Май 31, 2015, 01:28:15 pm »
Брей аз мислех че Рени е певица. Както изплиташ мислите си в цветни лабиринти, сигурно ще оставиш много питанки в участниците- легенди за страстта .  :012: Успех :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #504 -: Май 31, 2015, 01:48:40 pm »
Брей аз мислех че Рени е певица. Както изплиташ мислите си в цветни лабиринти, сигурно ще оставиш много питанки в участниците- легенди за страстта .  :012: Успех :012:
Хората се трансформират, какво толкова- за Скарлет също мислехме, че е медицинска сестра, но изведнъж се оказа професионален астро-психолог.
Сред нашите профи- астролози има всякакви- начални учителки, инженери в разни области, като най-печаливши са журналистите, може би защото умеят да си правят реклама и да се продават.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12473
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #505 -: Май 31, 2015, 01:57:23 pm »
Брей аз мислех че Рени е певица. Както изплиташ мислите си в цветни лабиринти, сигурно ще оставиш много питанки в участниците- легенди за страстта .  :012: Успех :012:

Правилно мислиш, Ребека-аз пея. Благодаря. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Синастрии
« Отговор #506 -: Май 31, 2015, 02:27:26 pm »
Хората се трансформират, какво толкова- за Скарлет също мислехме, че е медицинска сестра, но изведнъж се оказа професионален астро-психолог.
Сред нашите профи- астролози има всякакви- начални учителки, инженери в разни области, като най-печаливши са журналистите, може би защото умеят да си правят реклама и да се продават.
Ясно е че имат други професии, но винаги съм свързвала Рени с Лорелай-пее и оплита моряци и рибари в русалски трели. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12473
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #507 -: Май 31, 2015, 02:33:19 pm »
Ясно е че имат други професии, но винаги съм свързвала Рени с Лорелай-пее и оплита моряци и рибари в русалски трели. :)

Ааа, Ребека-това е Топ 10 за познаваемост на образа ми !  :13:  Викаш да се опъна на Бургаското пристанище и развяла астрологичен мецосопран да развълнувам мъжката морска фауна  :012: :012: :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Синастрии
« Отговор #508 -: Май 31, 2015, 02:49:05 pm »
Ема е горски дух, фея, живее в цветята и играе със светулките ,ръси цветен прашец и раздава пъстри близалки и захарен памук, а Рени е дъщеря на Посейдон и речна русалка-привидно нежна, но опитна магъосница- събирач на мъжки сърца от китове, заргани ,делфини, цаци ,раци и простосмъртни мъже . :012:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Синастрии
« Отговор #509 -: Май 31, 2015, 02:52:23 pm »
А, Ема няма да тръгне да се мята от скали заради мъж. Тя е уранична.