Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 281359 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #555 -: Юни 07, 2015, 08:49:53 pm »
Така като за начало нз за кой пореден път казвам , че ромка не съм, второ връзката не е от вчера, а от доста време и трето не се интересувам само от това, но питам само за тези неща, защото е нормално когато си на 33 вече и всичките ти връзки една по една се разпадат, а всичко живо покраи теб вече е семеино, да се чудиш какво става и защо ти се случва точно на теб това.В краина сметка повечето от вас също сте одавна семеини нали. За какво друго да питам когато другите неща са си що годе наред више , работа и тн  .А за анализа на синастрията не мога да го направя , като вас точно с астрологическите термини и така нататък трудно ми е ще се оплета и пак ще ме хокате , но вътрешното ми усещане е , че по скоро ще се избием отколкото да се разберем двамата.А за въпроса на arkus не няма да живеем при нашите , нито пък при техните става въпрос за напълно самостоятелно съжителство.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #556 -: Юни 07, 2015, 08:57:40 pm »
За какво друго да питам когато другите неща са си що годе наред више , работа и тн

Правописът. Доста е зле и там положението.
Не се заяждам, ама е добре да положиш усилия в тази посока  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #557 -: Юни 07, 2015, 08:58:56 pm »
Е, как? Имаме више, за какво ти е правопис?  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #558 -: Юни 07, 2015, 09:20:13 pm »
Да знам  че сте прави по темата няма нужда всеки път да ми го напомняте.Попитахз а нещо друго , но както и да е няма значение.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #559 -: Юни 07, 2015, 09:31:38 pm »
Попитахз а нещо друго , но както и да е няма значение.

Щом питаш и сама не знаеш, трябва ли не трябва ли, значи.... дали трябва. Ако е правилният човек, щеше да знаеш и нямаше да има нужда да питаш :)
Не съм гледала синастрията

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #560 -: Юни 07, 2015, 09:50:14 pm »
Все пак благодаря .

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #561 -: Юни 08, 2015, 01:11:52 pm »
не съм казала и че става. не виждам нещо супер забележивтелно в нея, както и нищо супер отрицателно. чак такова крайно мнение да се изкаже, би трябвало да има сериозна обосновка.
Имаме Марс/Сатурн съвпад с Плутон,същият съвпад опозиция Слънце и квадрат към Юпитер
Имаме Нептун квадрат Марс
Имаме Уран квадрат Сатурн
Набързо тези само тези аспекти са ми достатъчни за предвестници на дисхармония.
На горния фон дребни неща като Марс квадрат Луна и Уран квадрат Мерк са ми незначителни за разглеждане
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Синастрии
« Отговор #562 -: Юни 08, 2015, 02:17:59 pm »
градусите между марс и сатурн ми се виждат доста, но не мога да преценя без цифри колко са точно. опозицията със слънцето ясно, че не е хубав аспект, дори и по знак.
на нептун и уран не бих отделяла ключова роля в синастрия.
по-скоро юпитер квадрат плутон, слънце опозиция юпитер. имаме и слв съвпад с дц и широк съвпад с юпитер. adelina определено има какво да научи от този човек по отношение на връзките. дали ще успее, обаче, с тази опозиция или ще бъде принудена да си научи урокът, не мога да преценя.тя и по натал си стои в юлв и й е трудно да излезе от там.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Синастрии
« Отговор #563 -: Юни 09, 2015, 05:59:17 pm »
Satin, интересен нрав имаш  :012:
Ето я и моята синастрия... Все си мисля, че сме толкова различни, с различни гледни точки и всичко... Чак съм си мислила какъв подарък му направих, че му родих дете  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #564 -: Юни 09, 2015, 06:07:10 pm »
Satin, интересен нрав имаш  :012:
Ето я и моята синастрия... Все си мисля, че сме толкова различни, с различни гледни точки и всичко... Чак съм си мислила какъв подарък му направих, че му родих дете  :012:
Кой е синият?  :)
Как няма да са ви различни гледните точки,като Мерковете ви получават квадратурки от партньорски планети?Но пък синастрията е доста симпатична.
Има един аспект Сатурн в квадрат Венера/Хирон.Това Ядрен сблъсък ли беше?Гледам,че е възможна връзка с него,при това добра  :d030:
 Как се изразява при вас?Трудно начало?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Синастрии
« Отговор #565 -: Юни 09, 2015, 06:22:08 pm »
Съжалявам, забравих да пиша. Синият е моята половинка, а червеният съм аз... Доста интересно начало имахме. Той и до днес не се отказва от мен, а аз колко пъти "скъсах" с него и уж събирах багажа... Иначе какво ли не е имало - шамари, бой, викове, скандали, но пък се сдобрявали много бързо и после все едно нищо не е станало. Иначе, много ядрени сблъсъци е имало, ако ме питаш  :012: А иначе сме заедно вече 5г, имаме дете, но имам чувството, че никога няма да загладим отношенията, с една дума - да си паснем...

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #566 -: Юни 09, 2015, 06:25:52 pm »
Съжалявам, забравих да пиша. Синият е моята половинка, а червеният съм аз... Доста интересно начало имахме. Той и до днес не се отказва от мен, а аз колко пъти "скъсах" с него и уж събирах багажа... Иначе какво ли не е имало - шамари, бой, викове, скандали, но пък се сдобрявали много бързо и после все едно нищо не е станало. Иначе, много ядрени сблъсъци е имало, ако ме питаш  :012: А иначе сме заедно вече 5г, имаме дете, но имам чувството, че никога няма да загладим отношенията, с една дума - да си паснем...
Но имате Хирон/Юпитер съвпад и Хирон/Юпитер секстил,които ще ви спасяват  :08:
Има много хубави аспекти,хич не я мисли вашата връзка и си я живей  ;)
« Последна редакция: Юни 09, 2015, 06:27:31 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Синастрии
« Отговор #567 -: Юни 09, 2015, 06:29:30 pm »
Много ти благодаря, Дракониада  :-* :-*

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #568 -: Юни 09, 2015, 06:33:49 pm »
Много ти благодаря, Дракониада  :-* :-*
Имаш натален съвпад Хирон/Венера.Да те попитам какво представлява идеалът ти за мъж?Най-важното му качество?  :) В твоя мъж това качество трябва да го има
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Синастрии
« Отговор #569 -: Юни 09, 2015, 06:38:06 pm »
Да е стабилен, т.е да мога да разчитам на него. Да усещам мъжко присъствие и подкрепа.   :) А моят мъж, ме спечели с това, че е бил до мен в най - тежките моменти и съм му много благодарна за това.