Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 281162 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #570 -: Юни 09, 2015, 06:51:14 pm »
Хиронова синастрияяяяя  :clap: :clap: :08: и хармонични аспекти между тежките планетки,стой си при него и си спорете по Мерковете .Аз не бих го изпуснала и не бих обръщала много внимание на това,какво приказва,а а какво прави  :d030: :72:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Синастрии
« Отговор #571 -: Юни 09, 2015, 07:14:43 pm »
Хиронова синастрияяяяя  :clap: :clap: :08: и хармонични аспекти между тежките планетки,стой си при него и си спорете по Мерковете .Аз не бих го изпуснала и не бих обръщала много внимание на това,какво приказва,а а какво прави  :d030: :72:

Mъжът ми ще ти бъде многооо благодарен  ;D ;D ;D Единствения ни минус, че много се ревнуваме. Иначе всичко друго се преживява. А за споровете, но не можем без тях. Като куче и котка сме  :012: Още веднъж много ти благодаря. ;D

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Синастрии
« Отговор #572 -: Юни 09, 2015, 07:27:46 pm »
Според ведическата дракането на брачната двойка се дължи често  на Луните на двамата през един знак,това е един от последните клипове на KRS chanel ,you tube .

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #573 -: Юни 09, 2015, 07:31:28 pm »
Mъжът ми ще ти бъде многооо благодарен  ;D ;D ;D Единствения ни минус, че много се ревнуваме. Иначе всичко друго се преживява. А за споровете, но не можем без тях. Като куче и котка сме  :012: Още веднъж много ти благодаря. ;D
За какво се ревнувате?Нептун опозиция Венера/Хирон  :012: Изглежда сексът между вас е много задоволителен,ако се вярва на звездите  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #574 -: Юни 09, 2015, 07:34:03 pm »
Според ведическата дракането на брачната двойка се дължи често  на Луните на двамата през един знак,това е един от последните клипове на KRS chanel ,you tube .
Тяхното дракане е от неин Меркурий квадрат на неговите Марс и Юпитер.Марс и Мерк не спират да се джавкат в напрегнат аспект   ;D Защо пък да е тихо,все едно няма живи хора  :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Синастрии
« Отговор #575 -: Юни 09, 2015, 07:38:51 pm »
В тяхната синастрия това го няма сега погледнах,но е интересно,казвам докато не съм забравил.все пак при индийската заради уредените бракове са по-застъпени брачните синастрии  :)

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Синастрии
« Отговор #576 -: Юни 10, 2015, 11:04:11 am »
Тяхното дракане е от неин Меркурий квадрат на неговите Марс и Юпитер.Марс и Мерк не спират да се джавкат в напрегнат аспект   ;D Защо пък да е тихо,все едно няма живи хора  :043:

Потвърждавам подчертаното! Дори и само знаково да са в напрегнат аспект ,а градусите да са в широк орбис, кавга има.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #577 -: Юни 10, 2015, 11:25:38 am »
Квадрата Марс/Меркурий не е толкова лош. Аз харесвам Меркове, които ми квадратират Марса. С майка ми имаме такъв, като се караме се караме е качествено, но иначе е доста забавно и Мерка и ми допада много. С моя близка приятелката, същата работа, с нея за доста години нямам спомени да сме се хващали за гушите, ако някоя е яхнала метлата, другата си знае, че не трябва да опонира, щото ще стане ураган, така че се редуваме, най-много да си затворим телефоните и след 2 часа все едно нищо не е станало. И двете с Меркурий в Козирог, а тук го харесвам, защото е обективен, остър, точен, а чувството му за хумор е на високо ниво.
И рачешките ги харесвам, малко по мудни и сръдлива са, пък аз не обичам да ми правят фасони много много, но се разбира ме.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #578 -: Юни 10, 2015, 09:36:28 pm »
Имам приятелка,чийто Мерк(+Марс и Юпитер) са квадрат на моя Марс(Селена,Юпитер)  :012: .Е пак не се търсим,хич не отбира като и говоря,а аз пак съм права :d030: И хич едната не мълчи другата като е яхнала метлата.  :D Мисля да не и говоря много дълго време,защото ми писна това теле да рупа както си е наумило  :d030: :043: Много е яко да се кюскаш с теле  :043: :043:
По едно време отбелязах,че така се караме и си търсим сметка,все едно сме любовници  :043: :043:
Моят Мерк съвпада с неин Сатурн знаково и в моите очи е дървен философ  :P :012:
Май пак ми е сърдита-точка за мен  ;D
« Последна редакция: Юни 10, 2015, 09:41:25 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #579 -: Юни 10, 2015, 10:10:26 pm »
Имам приятелка,чийто Мерк(+Марс и Юпитер) са квадрат на моя Марс(Селена,Юпитер)  :012: .Е пак не се търсим,хич не отбира като и говоря,а аз пак съм права :d030: И хич едната не мълчи другата като е яхнала метлата.  :D Мисля да не и говоря много дълго време,защото ми писна това теле да рупа както си е наумило  :d030: :043: Много е яко да се кюскаш с теле  :043: :043:
По едно време отбелязах,че така се караме и си търсим сметка,все едно сме любовници  :043: :043:
Моят Мерк съвпада с неин Сатурн знаково и в моите очи е дървен философ  :P :012:
Май пак ми е сърдита-точка за мен  ;D

Да, да това ни е известно че винаги си права  ;D ;D ;D В никакъв случай не бих спорила с теб, ще се правя, че те слушам, пък ти си говори :012: Не заради друго, а защото и аз винаги съм права, следователно е пълна загуба на време и енергия да се убеждаваме коя е по-права ;D

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #580 -: Юни 11, 2015, 08:36:59 pm »
Да, да това ни е известно че винаги си права  ;D ;D ;D В никакъв случай не бих спорила с теб, ще се правя, че те слушам, пък ти си говори :012: Не заради друго, а защото и аз винаги съм права, следователно е пълна загуба на време и енергия да се убеждаваме коя е по-права ;D
И аз бих постъпила по същия начин със себеподобни като теб  :012: ,но тя не ми е себеподобна,а е Телец,без грам нещо в Овен и е много дразнеща  :d030: Синастрията ни има много конфликтни точки  ;) .
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #581 -: Юни 16, 2015, 07:04:44 pm »
Имате ли ваши наблюдения върху синастричен аспект Луна съвпад асц?
Имам един случай,който не мога да приравня.Сега се появи втори и се чудя какво иска от мен.Луната е моя.
« Последна редакция: Юни 16, 2015, 07:11:41 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #582 -: Юни 16, 2015, 07:16:37 pm »
http://www.magicgatebg.com/forum/viewtopic.php?t=3685
Ето ви един ТЕСТ за съвместимост в романтичните отношения  :d030:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #583 -: Юни 16, 2015, 07:17:52 pm »
Имате ли ваши наблюдения върху синастричен аспект Луна съвпад асц?
Имам един случай,който не мога да приравня.Сега се появи втори и се чудя какво иска от мен.Луната е моя.

Имам лични наблюдения, поне четири такива случая - моя Луна в съвпад с АС на човека или синастрична Луна в съвпад с моя АС. И в началото винаги съм с очаквания за силна емоционална съвместимост, а на практика се получава точно обратното - много конфликтни отношения. Това са хора, с които съм имала най-много проблеми - и в личен, и в професионален план.

Получава се една такава взаимна докачливост и се търсят проблеми дори там, където реално ги няма.

При Луна в съвпад с ДС такива проблеми съм нямала, само с АС.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #584 -: Юни 16, 2015, 07:20:40 pm »
Имате ли наблюдения върху синастричен аспект Луна съвпад асц?
Имам един случай,който не мога да приравня.Сега се появи втори и се чудя какво иска от мен.Луната е моя

Ми зависи от Луната, твоята примерно не ме дразни ;D Но има Овенски Луни, дето могат да ми вбесят до неознаваемост Марса и да стана доста агресивна, тук по скоро зависи от това какъв човек е притежателят ѝ. Ако самият човек е кофти, той ще е проявява негативните овенски черти, а те не са малко. Така че при мен се оказва в двете крайности или те харесвам или си ми изключително неприятен.

По принцип би трябвало да е положителен аспект и да има симпатия.