Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277551 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Синастрии
« Отговор #600 -: Юни 25, 2015, 03:13:59 pm »
Като гледам картите и аз започвам да си мисля, че това е било само повод за рибешката му луна да се измъкне от тежестта на короната :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #601 -: Юни 25, 2015, 03:43:26 pm »
Мъжът е с Венера в Телец в 3-ти дом в аспект с Меркурий съвпад к7-ми
Жената със Слънце/Венера в Близнаци

Мъжът е с Луна тригон Уран
Жената е с АСЦ Водолей

Жената е Слънчеви Близнаци със стелиум там и Марс в аспект към същия
Мъжът е с тронов Марс съвпад със СЛВ  и т.н.

Близнаци могат да се свързват с всички и да бъдат във връзка с всички,Слънце тригон Луна, позволява човек да се свързва с другия.-ите на всички нива, и при двамата има такава индикация, и двамата носят магнетизъм благодарение на АСЦ Водолей.
Неговият Юпитер е в знака на нейния стелиум със Слънце и Венера там. Предполагам че, бавен транзит с лунация  е активирал ъгъл и /или сигнификаторите за романтична тръпка и двамата са реагирали в периода, защото имат една и съща домофикация по сходен начин. Да не забравяме в кое време са живели същите, какви са били порядките, възпитанието, маниера... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Синастрии
« Отговор #602 -: Юни 25, 2015, 06:21:15 pm »
 ,,Предполагам че, бавен транзит с лунация  е активирал ъгъл и /или сигнификаторите за романтична тръпка и двамата са реагирали в периода, защото имат една и съща домофикация по сходен начин. Да не забравяме в кое време са живели същите, какви са били порядките, възпитанието, маниера... :),,-цитат Рени                                                                                                                                                                                   Точно така е-жокер Б.Брейди,,Орела и чучулигата,,220 стр.Как го разбра не знам .Едуард 8 в периода на коронацията има тр.Плутон на Дсц-среща,избор за власт .Малко преди това е направил съвпад с Меркурий,у7д на интерсептиран дева в него/крайно анаретен,в гокленова зона .Прогресивната му луна е във фаза новолуние .Годеницата му има як стелиум в Близнаци,отговаря на Меркурий съвпад Дсц .на Едуард .Жената е със Слънце крайно анаретно-няма мажорни аспекти до края на знака-във връзките и е възможно всичко,няма правила,при синастрия Слънцето и съвпада с това на мъжа,може би е фактор .

heyhey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Синастрии
« Отговор #603 -: Юни 30, 2015, 10:19:02 am »
Здравейте, питане за планетите в домовете в синастрията - кой усеща повече ефекта - партньорът с планетата или партньорът с дома? Става дума за 8ми дом и 4-5 планети в него.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #604 -: Юни 30, 2015, 11:45:23 am »
Здравейте, питане за планетите в домовете в синастрията - кой усеща повече ефекта - партньорът с планетата или партньорът с дома? Става дума за 8ми дом и 4-5 планети в него.

Отиваш някому на гости, кой усеща повече ефекта от гостуването-ти или домакинът -ти си  планетата , мястото където гостуваш е домът. Има значение дали гостуваш на домакина за  в спалнята, в хола и/или в кухнята-това пък са предназначенията на съответните домове. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #605 -: Юни 30, 2015, 11:50:47 am »
Отиваш някому на гости, кой усеща повече ефекта от гостуването-ти или домакинът -ти си  планетата , мястото където гостуваш е домът. Има значение дали гостуваш на домакина за  в спалнята, в хола и/или в кухнята-това пък са предназначенията на съответните домове. :)

и в добавка - зависи в спалнята/кухнята/банята ти кой влиза  :08:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Синастрии
« Отговор #606 -: Юни 30, 2015, 12:35:07 pm »
И двамата усещат, повече този с домът, където попадат планетите.

Големи струпвания в даден дом, в случая 8ми, не е хубаво.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #607 -: Юни 30, 2015, 01:00:58 pm »
Terry, как се определя къде е хубаво или не, да попадат партньорски планети ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Синастрии
« Отговор #608 -: Юни 30, 2015, 01:14:10 pm »
По принцип не е хубаво, без значение домът, тъй като е прекалено фокусиране на отношенията в една посока - темите на съответния дом. Може би не съм се изразила правилно, но пък и 8ми дом не е приятно местенце :)

Това си е мое такова, лично разбиране.

Хубаво би било някой със стелиум да сподели за конкретни отношения и кои домове активира стелиумът му. Аз съм "била" само дом.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #609 -: Юни 30, 2015, 01:30:55 pm »
Terry, споделям: при мен досега в близките връзки винаги е бил активиран моя  8-ми дом, с поне 3 партньорски планети или 2  в комбинация с АСЦ, може би защото 2/8-ми при мен са празни домове, но управителите им са в съвпад в 5-ти и в марсов знак, но и в 12-ти винаги има атака. Аз съм и "дом " и "планета", защото имам  стелиум и половина  ;), като обикновено планетите там активират партньорски ъглови домове. Да, права си , че много планети -гости в една стая натежават на домакина, но пак зависи,кои са участниците, какво харесва на домакина и т.н.-синастрията затова е повечето преценка. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #610 -: Юни 30, 2015, 03:43:22 pm »
 8-ми е ок-или секс, или чужди пари, за доста видове връзки става

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #611 -: Юни 30, 2015, 04:43:36 pm »
А при мен 8 дом не е бил активиран  - водолей - единствено моя братовчедка минава оттам :) - на нея колкото и пара да й дам, все ще я похарчи :). Даже при любовните ми отношения не е имало планети върху него.

ladycharm

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Синастрии
« Отговор #612 -: Юли 01, 2015, 05:16:06 am »
По 8 дом нещата са доста драматични - обсесии, интензивните чувства, големите драми, фаталното привличане. Зависи и кой как гледа на сексуалните отношения, има ли въобще искра да запали там огъня.

Мога да споделя за стелиума в 9 дом на партньора. Бих го нарекла "висша любов" и такава, която е обречена да оцелее във времето.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Синастрии
« Отговор #613 -: Юли 01, 2015, 09:04:40 am »
Сещам се само за една мимолетна сексуална връзка с човек, чието слънце беше в моя осми дом. Имала съм и роднини от мъжки пол, със слънца в моя осми, не ги свързвам със секс, обсесии, или пък пари.

Странно.

Мен ме "коват" по 4тия дом, там ми е слабото място. Може би защото и единият У7 е там.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Синастрии
« Отговор #614 -: Юли 01, 2015, 09:16:56 am »
мдаам попаднат ли лични планети в моя 4-ти дом и става страшно  ;D и в първи е гадно, защото ми действат зле на егото и става пълен цирк  ;D