Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277602 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #615 -: Юли 01, 2015, 02:17:15 pm »

Мен ме "коват" по 4тия дом, там ми е слабото място.
а при мен по 12д.

heyhey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Синастрии
« Отговор #616 -: Юли 01, 2015, 08:43:56 pm »
Отиваш някому на гости, кой усеща повече ефекта от гостуването-ти или домакинът -ти си  планетата , мястото където гостуваш е домът. Има значение дали гостуваш на домакина за  в спалнята, в хола и/или в кухнята-това пък са предназначенията на съответните домове. :)

Интересна аналогия :) . Всъщност планетите са 4-5 + Хирон . Привличане яко наистина и само толкова в момента, но само заради това ми хоби и инфо по картата бих опитала малко повече какво е  ;D

heyhey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Синастрии
« Отговор #617 -: Юли 01, 2015, 08:52:18 pm »
А при мен 8 дом не е бил активиран  - водолей - единствено моя братовчедка минава оттам :) - на нея колкото и пара да й дам, все ще я похарчи :). Даже при любовните ми отношения не е имало планети върху него.

При мен все 8ми дом се активира с поне една планета, но пък 5ти дом само с един и не знам дали заради това, че не ми се е активирал често досега и емоцията беше някак рядка, а привличането беше много физическо още отдалече като го гледах.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Синастрии
« Отговор #618 -: Юли 01, 2015, 10:52:12 pm »
Някой пробвал ли е тези "сложни карти". Има ги май в астрото, но не мога да разбера коя да ползвам  ??? Слагам карта на моето човече. Много мои планети попадат в неговия десети дом. Ако някой иска да сподели мнение, ще го прочета с удоволствие  :38: Той е лъвчето  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #619 -: Юли 01, 2015, 11:19:07 pm »
Някой пробвал ли е тези "сложни карти". Има ги май в астрото, но не мога да разбера коя да ползвам 
Нищо сложно няма- най-обикновена синастрия. С твоето лъвче ми се струва, че има между вас борба за надмощие- негово Слънце в съвпад с твоя Марс и обратно. Освен това имате огледален квадрат Луна-Слънце, което не е добре за една връзка- твоята Луна в квадрат с негово Слънце и обратно, но пък тригонът на негов Марс с твоя Луна, както и съвпадът ѝ с негов Юпитер тушират напрежението, породено от сблъсъка на твоите вътрешни потребности с неговото его. Твоя Марс също удовлетворява по хармоничен начин неговите нужди. Негов Уран на твоя Венера- запознали сте се при необичайни обстоятелства, когато сте заедно никога не ви е скучно. Имате и други аспекти, в подкрепа връзката да е стабилна, въпреки препъни камъчетата по пътя.
« Последна редакция: Юли 01, 2015, 11:59:33 pm от akruks »

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Синастрии
« Отговор #620 -: Юли 01, 2015, 11:26:00 pm »
Да, борбата е голяма :) само дето никой не знае за какво се бори :) А за "сложните карти" - няколко вида са (различни методи...) и просто не мога да разбера коя да гледам.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #621 -: Юли 02, 2015, 11:21:01 pm »
По принцип не е хубаво, без значение домът, тъй като е прекалено фокусиране на отношенията в една посока - темите на съответния дом. Може би не съм се изразила правилно, но пък и 8ми дом не е приятно местенце :)

Това си е мое такова, лично разбиране.

Хубаво би било някой със стелиум да сподели за конкретни отношения и кои домове активира стелиумът му. Аз съм "била" само дом.
А аз в чужд 8Д няколко пъти съм била гостуващ стелиум.Вероятно е от значение с кои точно планети участваш в гостуването,особено там.Аз съм била със Слънце,Венера,Луна(Хирон),но може би щеше да е много различно,ако моите Марс/Юпитер или Сатурн попаднат в нечий 8Д.  ;)
Да подчертаем,че са важни и собствените натални аспекти,както и партньорските аспекти,които получават планетите.Връзките ми не са имали сътресения и агресия,но в моя натал стелиумът е хармонично укрепен.Наистина са приключвали в сексуален план,но в днешно време е нормално сексът да не е фактор за съжителство "докато смъртта ни раздели".  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

mrunnn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Синастрии
« Отговор #622 -: Юли 03, 2015, 03:23:46 pm »
Здравейте, искам да попитам, бихте ли ме насочили към астролог, който да ми направи партньорски хороскоп. Изключително важно ми е! Благодаря предварително!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #623 -: Юли 03, 2015, 11:26:15 pm »
Здравейте, искам да попитам, бихте ли ме насочили към астролог, който да ми направи партньорски хороскоп. Изключително важно ми е! Благодаря предварително!
Колко пък толкова да е важно?  :-\ :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

mrunnn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Синастрии
« Отговор #624 -: Юли 06, 2015, 11:02:26 am »
Колко пък толкова да е важно?  :-\ :D
За мен е много важно...колкото и да ти е смешно, пожелавам ти да не се чувстваш никога така, както аз и някой да ти се смее на чувствата! Успех!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #625 -: Юли 06, 2015, 11:35:44 am »
Ми сложи една синастрия, 2 натални карти, пък да видим

mrunnn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Синастрии
« Отговор #626 -: Юли 06, 2015, 11:51:53 am »
Ми сложи една синастрия, 2 натални карти, пък да видим
Нямам представа как се прави това  ???

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #627 -: Юли 06, 2015, 11:58:38 am »
Нямам представа как се прави това  ???

дай данните на двамата (без имената), пример:

Мъж - дата, час, място

Жена - дата, час, място

и може на някой да му стане интересно и да ги направи вместо теб

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #628 -: Юли 06, 2015, 12:56:59 pm »
Мъж - 05.06.1980, 12:30, София
Жена - 07.04.1980, 13.30, Разлог

Ако ми кажете как и къде мога да се опитам и сама да го направя. Благодаря!

докато ти обясня, аз ще ги направя :)

ето ги:

mrunnn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Синастрии
« Отговор #629 -: Юли 06, 2015, 01:02:18 pm »
докато ти обясня, аз ще ги направя :)

ето ги:
Благодаря :).