Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277840 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Синастрии
« Отговор #705 -: Юли 17, 2015, 06:18:37 pm »
Благодаря Ви, за коментарите. Тъкмо мислех, че е намерила човека, явно пак няма да го бъде.

Не се сугестирай. Не един брак е оцелявал до диамантена сватба въпреки ожесточената съпротива на синастрията.
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #706 -: Юли 17, 2015, 07:46:22 pm »
Благодаря Ви, за коментарите. Тъкмо мислех, че е намерила човека, явно пак няма да го бъде.
Е, те са се намерили, нали написах... Този квадрат Сатурн-Слънце е кармичен аспект, ще си плащат кармата взаимно един на друг. А по разположение на дом Слънцата са подходящи за брак- нейното в негов 5-ти дом показва,че може да му е любовта на живота, неговото в неин 4-ти дом- ще показва воля по отношение на нейните жизнени принципи, както и в домашните дела.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #707 -: Юли 17, 2015, 11:31:58 pm »
Papy, нещо "ранена " го играе тази Лъвица и тук по-скоро Рибока е бил рибаря, той я е уловил. Кой кого "скубе " или "спасява " във връзката и всъщност каква е причината да бъдат заедно , сякаш единия се изявява като родител, наставник /шеф към другия ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #708 -: Юли 17, 2015, 11:38:31 pm »
Ам, Рени, харесват се, каква да е причината :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #709 -: Юли 17, 2015, 11:42:04 pm »
Чудесно тогава и благодаря. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #710 -: Юли 18, 2015, 07:51:42 pm »
Мерси, Гаури, много изчерпателно и една от малкото оптимистични прогнози :)
Ами засега момчето не е по-богато от момичето, дано да си намерят някакво успешно занимание.
Благодаря и на другите коментирали :)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Синастрии
« Отговор #711 -: Юли 22, 2015, 09:21:45 pm »
Тези двамцата дали си пасват :) Младежа е отвън. Мислят да си правят дете, но не са двойка. Даже почти не се познават. Любопитно ми е какво казват планетите  :57:
« Последна редакция: Юли 22, 2015, 09:55:54 pm от vermm »

ladycharm

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Синастрии
« Отговор #712 -: Юли 27, 2015, 07:41:28 pm »
Не знам дали тук да си задам въпроса, но нещата не са от вчера и днес и въпросът е някак си константен. Благодаря на всички, които ще отговорят!

Не става въпрос за мен, а за близка. ТЯ - М.  е отвън. Имат тайна връзка от 4 години. Той - А. има жена и 2 деца, но няма брак с майката на децата си.   Казва, че не я е обичал особено жена си, но са се събрали при стекли се обстоятелства.

А казва на М, че ще напусне семейството си и че иска да живее с нея, че я обича и т.н., но това, което го спира са имуществени въпроси и намесени финанси, които иска да уреди и тогава да напусне и да се устрои с М, което вече продължава твърде дълго и опъва нервите и търпението на М. Ще го направи ли в крайна сметка, ще бъдат ли заедно, но не тайно, а с нормална връзка?

Много ви благодаря!


« Последна редакция: Юли 27, 2015, 07:43:04 pm от ladycharm »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #713 -: Юли 27, 2015, 08:00:30 pm »
Не мисля, че такова сериозно предсказание може да се направи само по една синастрична карта със заличени данни.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #714 -: Юли 28, 2015, 06:37:01 pm »
Астрологията трябваше да е над морала/падението и да тълкува безпристрастно.Аз лично ненавиждам някои обществени предразсъдъци.Няма да тълкувам картата,защото ситуацията не ми е интересна и на М някак и се полага ролята на чакащата,след като е решила,че е по-голяма жена от съпругата му.Ако той все пак напусне жена си и децата си и се полага щастието да живее със сенките и проблемите от миналото му.Толкова ли е трудно да се сметне,че такава връзка е изгодна само за секс и забавление.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

ladycharm

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Синастрии
« Отговор #715 -: Юли 28, 2015, 11:52:16 pm »
Близка съм на М. и то много. Съгласна съм с мненията тук, но никого не искам да съдя. Всеки има право да бъде щастлив и да бъде обичан.  Разбирам, че има ужасно много семейства без любов, а на участниците им се иска да им се случи и на тях. Има и хора, които губят разума си трайно.

Моето мнение е М. да се отърве от ситуацията и да даде шанс и път на всичко ново, което ще се случва спонтанно и истинско, но аз не мога да давам такива съвети.

Коя карта е необходима? Благодаря ви.

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #716 -: Юли 29, 2015, 08:28:45 am »


А казва на М, че ще напусне семейството си и че иска да живее с нея, че я обича и т.н., но това, което го спира са имуществени въпроси и намесени финанси, които иска да уреди и тогава да напусне и да се устрои с М, което вече продължава твърде дълго и опъва нервите и търпението на М. Ще го направи ли в крайна сметка, ще бъдат ли заедно, но не тайно, а с нормална връзка?

Много ви благодаря!

Не, няма да го направи - само я баламосва. Няма да влизам в морално-кармични обяснения, само чисто практически - ако един мъж иска да е с дадена жена, никакви имуществени и финансови, дори и морални въпроси няма да го спрат .... поне не за толкова дълго време. Той просто си я има за "допълнително". А, и нека не се заблуждава, че толкова години (колкото и да не се обичат) той ще живее с жина си без секс :) - независимо какво говори.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Синастрии
« Отговор #717 -: Юли 29, 2015, 09:23:54 am »
Тези двамцата дали си пасват :) Младежа е отвън. Мислят да си правят дете, но не са двойка. Даже почти не се познават. Любопитно ми е какво казват планетите  :57:

някой ще помогне ли   :'(

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #718 -: Юли 29, 2015, 09:57:18 am »
Не, няма да го направи - само я баламосва. Няма да влизам в морално-кармични обяснения, само чисто практически - ако един мъж иска да е с дадена жена, никакви имуществени и финансови, дори и морални въпроси няма да го спрат .... поне не за толкова дълго време. Той просто си я има за "допълнително". А, и нека не се заблуждава, че толкова години (колкото и да не се обичат) той ще живее с жена си без секс :) - независимо какво говори.

сега разгледах картата и чисто астрологично - неговия Сатурн няма връзка с нейната карта, а нейния е захванал неговото Слънце и ЮЛВ - в този случай, не знам кой кого притиска в тази връзка.
Отделно, неговата Венера е върху нейния стелиум СЛВ, Плутон, Венера - определено, той, чрез тази любовна връзка трябва да й покаже, какво е СЛВ във Везни, да й помогне да излезне от ЮЛв в Овен, в 7 дом и да се отвори за СЛв Везни, 1 дом. Това означава, да не се опитва повече да доминира във връзките си и да не разчита все на партньор, а да подхожда самостоятелно в живота си, като се стреми към хармония, взаимодействие, двустранни взаимоотношения, а не само това, което тя иска.

Връзката си е била "писана", но само за да й помогне, а не да разчита на брак и семейство с този човек - определено.

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #719 -: Юли 29, 2015, 10:05:31 am »
Тези двамцата дали си пасват :) Младежа е отвън. Мислят да си правят дете, но не са двойка. Даже почти не се познават. Любопитно ми е какво казват планетите  :57:

Планетите какво да кажат? Тя ситуацията нали е ясна. Нейната Луна няма връзка с неговата карта. Венерите им също не участват особено в енергообмена. Явно си прекарват добре, но ... май дотам.

И въобще, ... за какво точно ще им служи това дете? Що за безумие ... да си направим дете, ама що ... ей така, да си имаме ... а после, защо това дете било болно, пък онова нещо му имало .. и т.н. Направо са за бой такива хора. Дете се създава с любов и отговорност, а не за доказване на плодовитост или задоволяване на болни амбиции. Поне аз смятам така.