Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277876 пъти)

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Синастрии
« Отговор #840 -: Октомври 04, 2015, 05:23:19 pm »
Още се уча, но някой ден ще го разгадая, надявам се, защото определено ме заинтригува. Сега видях в мъжката синастрия има точен съвпад на венерата на единия с южен възел на другия в 12ти дом съответно и на двамата, а слънцето на втория широк съвпад с южен възел на първия в 10ти дом... има нещо в цялата работа  :72:

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #841 -: Октомври 04, 2015, 05:44:55 pm »
Не мога. Нямам право. Всичко е прекъснато вече, точно защото е неправилно, но не бях срещала такова нещо в домовете, освен при роднини, а то и там, чак такова съвпадение не съм виждала. Аз кармичните връзки по осите отдавна ги видях и ми беше ясно, че е нещо старо, но сега се питам и тримата ли са участвали.

е какво странно има и тримата да са участвали ... използвай картите за упражнение, щом познаваш и хората и връзката им.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #842 -: Октомври 04, 2015, 06:05:36 pm »
 :08:Тя май участва в триъгълника,иначе нямаше да е впечатлена от подробностите за съвпадите по възлите на мъжете.Какво да гледаме в тяхната синастрия-дали ще се сбият ли?
 Имах няколко гаджета с един и същ асц и им обитавах 8те домове.Да им правя ли взаимни синастрии,след като планетите до Юпитер вкл и възлите им бяха в съвпади? ;)
3 мои планети съвпадат с техни СЛВ ;)
« Последна редакция: Октомври 04, 2015, 06:13:54 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Синастрии
« Отговор #843 -: Октомври 04, 2015, 06:20:29 pm »
Ако са един и същи набор и възлите, и планетите им след Венера може да са в едни и същи знаци. Цели поколения са така. И синастрията с всеки от съответното поколение ще ти е една и съща. Ама за тази работа освен мистика трябва и логика.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Синастрии
« Отговор #844 -: Октомври 04, 2015, 06:28:48 pm »
Имат разлика от 10+ години, но аз повече се интересувах дали може да са били роднини в минал живот и кои са аспектите за това, защото си вярвам в преражданията, дори и да е смешно. Просто глупава теория на абсолютно начинаещ в астрологията на база малкото, което съм чела. Явно тези съвпади често се срещат, особено това за асцедента, което каза Дракониада, логично е много хора да имат еднакви домове, бях го чела за роднините и въобще не се сетих, че не е само там. Моя грешка, има още много да се уча, нали точно затова ви писах  ;)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Синастрии
« Отговор #845 -: Октомври 04, 2015, 06:57:42 pm »
Имат разлика от 10+ години, но аз повече се интересувах дали може да са били роднини в минал живот и кои са аспектите за това, защото си вярвам в преражданията, дори и да е смешно. Просто глупава теория на абсолютно начинаещ в астрологията на база малкото, което съм чела. Явно тези съвпади често се срещат, особено това за асцедента, което каза Дракониада, логично е много хора да имат еднакви домове, бях го чела за роднините и въобще не се сетих, че не е само там. Моя грешка, има още много да се уча, нали точно затова ви писах  ;)

Meжду теб и мъжете или между самите мъже? :)
Изтрий личните данни и качи само картите.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #846 -: Октомври 04, 2015, 07:24:43 pm »
Въпреки,че вярвам в прераждането,категорично НЕ вярвам,че някой достоверно може да каже какво се е случвало в предишен живот. :)
Но Венера върху ЮЛВ може да значи,че този,на който е Венерата е бил сестра,приятелка или любовница на другия.
Наистина-спри с "мистиката",както каза Дъ Уан-тя няма къде да те отведе.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #847 -: Октомври 04, 2015, 07:40:37 pm »
Bast, ако на 2-та мъже им съвпадат мц-та, нейната венера съвпада с мц-то на 1-я, как при другия (1-я) съвпадът с негово слънце и нейна венера е в девети?

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Синастрии
« Отговор #848 -: Октомври 04, 2015, 07:42:39 pm »
Уран, разликата при мъжете е повече от 10 години...
Благодаря на всички, които се включиха, чета ви винаги с голям интерес! Дракониада, спирам с мистиката, но не и с астрологията, голямо пристрастяване е  :72:

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Синастрии
« Отговор #849 -: Октомври 04, 2015, 07:46:16 pm »
Папи нейно слънце и венера с негова венера и меркурий в стелиум в негов 9ти, нейни 12ти

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Синастрии
« Отговор #850 -: Октомври 04, 2015, 07:47:47 pm »
Значи тя е със Слънце и Венера в 12 дом. :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #851 -: Октомври 04, 2015, 08:30:50 pm »
Папи нейно слънце и венера с негова венера и меркурий в стелиум в негов 9ти, нейни 12ти

Значи в 1-я случай нейната венера съвпада с мц, а в другия-е в негов 9-ти
А иначе на двамата мъже мц-та им съвпадат

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Синастрии
« Отговор #852 -: Октомври 04, 2015, 09:19:56 pm »
Papy, значи астрото ми дава в първия случай венера съвпад МС с орбис 5градуса, откъм 9ти дом, във втория случай няма съвпад, защото МС на мъжете е в съвпад с орбис 5 градуса и съответно стават 10градуса на венера във втория случай, така го дава астрото. Не знам дали е допустим в първия случай и защо са тези подробности. Още в началото писах, че разликата им е 5-6 градуса на осите, при асцедентите им е 4, говоря за мъжете. А и това вече няма значение, както писа Дракониада и аз самата си дадох сметка, че не е нещо особено и често срещано.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Синастрии
« Отговор #853 -: Октомври 04, 2015, 09:26:20 pm »
Няма как да се разбере какви са били в минал живот, ако въобще има такива неща. А и да се разбере  - каква полза? По-скоро жената да се замисли защо й се появяват такива еднакви екземпляри, какво трябва да разбере сама за себе си. Остави синастриите между двамата мъже, че вече става голяма галимация и фантастика.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #854 -: Октомври 04, 2015, 10:13:38 pm »
...както писа Дракониада и аз самата си дадох сметка

Няма лошо да питаш конкретно Дракониада какво мисли, щом нейния подход ти допада. Но дори да бъркам, излишно е да подаваш сигнал sos за глупости, линейките не бива да летят напразно.