Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 239076 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #780 -: Май 15, 2017, 12:51:10 pm »
Квадратура на прогресивна Луна към натална как се преживява?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #781 -: Май 15, 2017, 03:01:35 pm »
Делфин, вътрешно(то) недоволство провокира външни  кризисни прояви, според това дали квадратурата е дясна или лява, криза/ конфликт търсят промяна на статуквото или етап в дадена сфера приключва. Бонусът тук е, че след разпада си квит със себе си(там, където е активацията)  или напрежението от същия е изработил нужната енергия/ мотивация да работиш с хъс към постигане на резултат. Нещо се пречупва в теб, трябва да се "смаже", за да се използват след 2 г. съответно възможностите и лекотата на идващите секстил или тригон, според това от къде се спуска квадратурата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #782 -: Май 15, 2017, 03:10:54 pm »
Би трябвало да е лява - върви към съвпад с наталната.  :017: Права си за вътрешното недоволство - точно по лунни теми и усещането е съвсем за достигане на предел, след който следва пречупване и тотална промяна на мислене и поведение. Изчерпване на търпението и търсене на вариант за реакция. Малко след рождения ми ден имах марсов възврат и явно енергиите са се комбинирали.
Благодаря ти, Рени  :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #783 -: Май 15, 2017, 03:24:33 pm »
Делфин, и аз съм в същата фаза на прогресивна Луна, като аналог на последна четвърт - някакво странно безразличие ме е обвзело, липсва ми вдъхновение и имунитета ми е  спаднал до минимум. Почивка трябва, знам, но огнените ми планети не го приемат за отговор, може би това е поводът или момента да се оттегля временно от така активния си начин на живот или поне да се приуча да редувам активност с пасивнос, в полза на второто - нужна е смяна на остарелите  с нови принципи и поглед . Не е подходящ период за нови инициативи, а за приключване. При мен е кардинална квадратурата 2-5 домове. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #784 -: Май 15, 2017, 04:06:37 pm »
И при мен в кардинални знаци, но в 11/2 домове.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #785 -: Май 28, 2017, 10:08:58 pm »
Прогресивна луна се е запътила към седми дом скорпион където и предстои съвпад Марс и тригон със слънце  венера и меркурии и още куп щуротии. Малко съжалявам, че си тръгва от шести дом там престоят и беше доста ползотворен и градивен, но какво да се прави.  ??? Като добавим и транзитен Юпитер, който се също се предвижва към седми дом нещата стават интересни.  :ecomcity:

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #786 -: Май 28, 2017, 10:13:53 pm »
Прогресивна луна се е запътила към седми дом скорпион където и предстои съвпад Марс и тригон със слънце  венера и меркурии и още куп щуротии. Малко съжалявам, че си тръгва от шести дом там престоят и беше доста ползотворен и градивен, но какво да се прави.  ??? Като добавим и транзитен Юпитер, който се също се предвижва към седми дом нещата стават интересни.  :ecomcity:

защо съжаляваш за шести? какво се случва в шести когато беше там. ако обичаш би ли споделил/а/.

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #787 -: Май 28, 2017, 10:21:02 pm »
защо съжаляваш за шести? какво се случва в шести когато беше там. ако обичаш би ли споделил/а/.

Развъртях последната си за това време бизнес идея в съдружие, когато събрах достатъчно сили се отцепих и взех всичко под мой контрол. Беше доста вълнуващо и динамично. Става въпрос за работа и бизнес. Да ти кажа честно малко ме е страх как би се отразила прогресивната луна в седми дом, макар че транзитите през този дом винаги са ми носили положителни неща. Но въпреки това. Все още си транзитира в шести дом, но скоро ще го напусне.  :) :) :) Съвпада на прогресивната луна с плутон в шести също беше вълнуващ невероятна бизнес игра, разбира се в комбинация с доста транзити по това време. Рискови ситуации дигащи адреналина.  :08:

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #788 -: Май 28, 2017, 10:40:41 pm »
Развъртях последната си за това време бизнес идея в съдружие, когато събрах достатъчно сили се отцепих и взех всичко под мой контрол. Беше доста вълнуващо и динамично. Става въпрос за работа и бизнес. Да ти кажа честно малко ме е страх как би се отразила прогресивната луна в седми дом, макар че транзитите през този дом винаги са ми носили положителни неща. Но въпреки това. Все още си транзитира в шести дом, но скоро ще го напусне.  :) :) :) Съвпада на прогресивната луна с плутон в шести също беше вълнуващ невероятна бизнес игра, разбира се в комбинация с доста транзити по това време. Рискови ситуации дигащи адреналина.  :08:

Супер.

Благодаря за споделеното. :)

Ако седмия ти дом е силен , ако управителя му е добре поставен мисля , че ще бъде супер.

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #789 -: Май 28, 2017, 10:47:01 pm »
Супер.

Благодаря за споделеното. :)

Ако седмия ти дом е силен , ако управителя му е добре поставен мисля , че ще бъде супер.

Ми според мен си е силен и то повече отколкото трябва-  :) :) :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #790 -: Май 29, 2017, 12:51:22 am »
Прогресивна луна се е запътила към седми дом 

Всичко, което ще имаш желание да правиш с/ срещу другите става видимо и/или със същото ставаш/-те популярни, според това колко и как си се ангажирал по 6-ти дом. Всичко, което другите, досега не са видели у теб им вероятност да бъде(ш) забелязан)о), от теб зависи - с какво. Всичко или всички, които не са изгодни за теб като : връзки, партньорства, сътрудничества,  има тенденция да се прекратят, както и   предстоят  да създаваш такива . Ще искаш да задоволиш нуждите  си от справедливост и законово издържани споразумения, защото може да чувстваш, че другите застрашават правата ти. Ще има и моменти на конфликти, сблъсъци с другите. Ще се вълнуваш преди всичко, какво другите мислят за теб, как другите гледат на теб, с какво да спечелиш другите. Или докато пр. Луна е в 7-ми думи основните думички около които ще се завърти картата ти са :  реакциите на другите и начало с друг-и(те). :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #791 -: Май 29, 2017, 02:16:47 pm »
Всичко, което ще имаш желание да правиш с/ срещу другите става видимо и/или със същото ставаш/-те популярни, според това колко и как си се ангажирал по 6-ти дом. Всичко, което другите, досега не са видели у теб им вероятност да бъде(ш) забелязан)о), от теб зависи - с какво. Всичко или всички, които не са изгодни за теб като : връзки, партньорства, сътрудничества,  има тенденция да се прекратят, както и   предстоят  да създаваш такива . Ще искаш да задоволиш нуждите  си от справедливост и законово издържани споразумения, защото може да чувстваш, че другите застрашават правата ти. Ще има и моменти на конфликти, сблъсъци с другите. Ще се вълнуваш преди всичко, какво другите мислят за теб, как другите гледат на теб, с какво да спечелиш другите. Или докато пр. Луна е в 7-ми думи основните думички около които ще се завърти картата ти са :  реакциите на другите и начало с друг-и(те). :)

Благодаря за подробния анализ. И аз усещам, че предстоят отново бурни времена на динамика и игра. За съжаление обаче се чувствам изморен от всичко.  :) :) :)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #792 -: Май 29, 2017, 09:58:14 pm »
Моята прогресивна Луна наближава 3 дом.В наталната карта Луната е управител на 5 дом.Някой има ли идея как може да се отрази престоят й в 3 дом.....

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #793 -: Май 30, 2017, 07:27:05 pm »
Моята прогресивна Луна наближава 3 дом.В наталната карта Луната е управител на 5 дом.Някой има ли идея как може да се отрази престоят й в 3 дом.....

При мен чрез много контакти/срещи. К3 е в Телец, Луната е У5.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #794 -: Май 30, 2017, 08:47:08 pm »
При мен чрез много контакти/срещи. К3 е в Телец, Луната е У5.
И моята куспида на 3 дом е в Телец