Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 239110 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #180 -: Май 22, 2014, 10:11:25 am »
Е Лили,Сатурн на АС и в 1д,вярвам ще направи пробойни да изтекат водите.Ще свие платната на недоброжелателите.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #181 -: Май 22, 2014, 10:19:31 am »
Хаха, моите платна отдавна е свил, а Юпитер в Рак никакъв го няма, да видим в Лъв каква работа ще свърши  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #182 -: Май 22, 2014, 10:41:07 am »
Който "няма" дупе,няма как Юпитер да му добави такова. ;)

 А,който има ,като му добави става с двойна въздушна възглавничка,маса за чай отзад,камилски мазнинки за пустинен преход.Но водните прогресии на луната и в 1д,по плашат,че придават на кожата пухкав,рубенсов,оттекъл вид,а за склонните към целулит..мани и ужаса,в ХХІ в на мода е анорексията.

Оста Телец/Скорпион придава такива форми на задните части. ;)
Да,пр.Луна във воден знак дава такава тенденция. :13:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #183 -: Май 22, 2014, 10:55:56 am »
Да, бе, да
Какво ти дупе, все още 26-ти номер дънки ми висят

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #184 -: Май 22, 2014, 11:17:31 am »
Да, бе, да
Какво ти дупе, все още 26-ти номер дънки ми висят

При теб оста Телец/Скорпион  колко силно е застъпена като АСЦ,Слънце,Луна ,стелиум там ?!?  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #185 -: Май 22, 2014, 11:42:03 am »
Оста Телец/Скорпион придава такива форми на задните части. ;)
Да,пр.Луна във воден знак дава такава тенденция. :13:

Тц и при мен това не важи. Заковала съм 46 кг и не мога да помръдна нагоре, ям като за последно, замислям се да нямам глисти  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #186 -: Май 22, 2014, 11:48:47 am »
Тц и при мен това не важи. Заковала съм 46 кг и не мога да помръдна нагоре, ям като за последно, замислям се да нямам глисти  ;D

Сатин,имаш АСЦ Овен с Марс в Овен в 1-ви дом и срещу него Луна ,къде тук е акцента на Телец/Скорпион и/или тенденция към килограми ?!? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #187 -: Май 22, 2014, 12:01:51 pm »
Тц и при мен това не важи. Заковала съм 46 кг и не мога да помръдна нагоре, ям като за последно, замислям се да нямам глисти  ;D

Щастливки! Аз ако съм 56, може да се каже, че съм в отлична форма. За съжаление нямам кльощава структура. До 50 кила съм стигала минимум и пак си имам изразено дупе.  ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #188 -: Май 22, 2014, 12:28:26 pm »
Сатин,имаш АСЦ Овен с Марс в Овен в 1-ви дом и срещу него Луна ,къде тук е акцента на Телец/Скорпион и/или тенденция към килограми ?!? :)

А Рени не си четеш постовете или аз не ги разбирам правилно  :017:



Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #189 -: Май 22, 2014, 12:33:23 pm »
Щастливки! Аз ако съм 56, може да се каже, че съм в отлична форма. За съжаление нямам кльощава структура. До 50 кила съм стигала минимум и пак си имам изразено дупе.  ???

То зависи и от височината
Моите килограми са ми малко, при тр Юпитер в първи бях стигнала 52-53, това ми е бил най-дебелият период, тогава исках да махна 2-3 кг, ама не ставаше 

Happy58

  • Гост
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #190 -: Май 22, 2014, 12:33:56 pm »
Щастливки! Аз ако съм 56, може да се каже, че съм в отлична форма. За съжаление нямам кльощава структура. До 50 кила съм стигала минимум и пак си имам изразено дупе.  ???

Лили, за всеки влак си има пътници. Моята баба казваше - мъжете не са кучета, че да ядат кокали, пък и дори да са, не отказват и на чисто месо :)
За мен закръглените жени са по-апетитни. Поне за мъжете, които вече са над 35-40. Младите нещо май не разбират от жени :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #191 -: Май 22, 2014, 12:37:50 pm »
Когато оста Телец /Скорпион е сигнификатор ,определящ външния вид в натала или подчертан по някакъв начин,дава такава тенденция,нали говорихме за задни части ,като част от тялото на човек ,а не че правят човека дебел или с излишни килограми -има разлика . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #192 -: Май 22, 2014, 12:46:30 pm »
Лили, за всеки влак си има пътници. Моята баба казваше - мъжете не са кучета, че да ядат кокали, пък и дори да са, не отказват и на чисто месо :)
За мен закръглените жени са по-апетитни. Поне за мъжете, които вече са над 35-40. Младите нещо май не разбират от жени :)

Happy,възрастта на мъжа  не определя апетита му към външния вид на жената ,и младите мъже  разбират също толкова добре от жената,колкото и тези на една по-завидна възраст. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #193 -: Май 22, 2014, 12:49:17 pm »
Ооо,благодаря за идеята с глистите-бях я забравила,преди четох,че Мария Калас е ползвала подобни гадини за да отслабне.http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=doctor&Number=1948152611&page=&view=&sb=&vc=1

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #194 -: Май 22, 2014, 01:13:25 pm »
Satin, и ти си от моя калибър  :08:
Тамън писах в една друга тема, че трябва спешно да кача кила. И аз съм 45-46, най-добре се чувствам на 48-50.

Оста Телец-Скорпион, освен че ми е точно по 6-12 дом, имам Венера У6 в Телец. Тя не би ли трябвало точно да обича да си угажда и съответно да пълнее?  ::) По-скоро Асцендентът (Близнаци) е причината за слабото ми телосложение.
Serve, love, give