Автор Тема: Луна  (Прочетена 22438 пъти)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Луна
« Отговор #105 -: Юни 11, 2014, 02:02:19 pm »
Така е...

Но аз моята Луна  си я приемам ,като специална за мен ,въпреки че много често необузданата й емоционалност ме проваля,но пък отразява мрънкащото ми Слънце с " и утре е ден ". :)

Какво по-хубаво, то и аз много си харесвам опустушената Луна, даже май така една Луна повече ми харесва.  :D :D :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Луна
« Отговор #106 -: Юни 11, 2014, 02:16:04 pm »
Междудругото, за оглушаването и на мен са ми го казвали. Казват ми, че не съм чувала, когато са ме викали и трябва да се направи нещо, да се свърши нещо. Но ако от същото място, много по тихо дори, ме викат, за да ми дадат нещо, винаги съм чувала.  :012: :012: :012:

Това е интересно ,с чуването и даването  :13:  Според теб ,кой/кои не искат да "чуват" -стихия,планета ...?!?

Аз също ходя с тампони в ушите и ги вадя ,само когато са ме заинтригували ,но с подходящия тембър(отношение)  .Израснала съм във викаща  и трябва непрекъснато да се прави нещо среда ,така че съм си изградила защита ,иначе улавям всичко,а не знам как да изхвърлям непотребното.

Thunder,сега прочетох коментарът ,по моето питане-много точно и благодаря за вниманието. :clap:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Луна
« Отговор #107 -: Юни 11, 2014, 02:20:31 pm »
Това е интересно ,с чуването и даването  :13:  Според теб ,кой/кои не искат да "чуват" -стихия,планета ...?!?

Аз също ходя с тампони в ушите и ги вадя ,само когато са ме заинтригували ,но с подходящия тембър(отношение)  .Израснала съм във викаща  и трябва непрекъснато да се прави нещо среда ,така че съм си изградила защита ,иначе улавям всичко,а не знам как да изхвърлям непотребното.

Thunder,сега прочетох коментарът ,по моето питане-много точно и благодаря за вниманието. :clap:

Рогатия зодиакален добитък не е много по чуването според мен, глухичък е, особено като чува нещо, което не му е много приятно. В пълна сила важи за Телец това, най-вече.  Иначе ти като Слънчева Риба нормално така да поемаш нещата, водните знаци са така. И аз до известна степен съм така, но изхвърлям, отърсвам се след време или просто на инат възпирам информационния и всякакъв поток, който идва към мен. 

Иначе радвам се, че е бил точен коментара.  :58:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Луна
« Отговор #108 -: Юни 11, 2014, 02:34:36 pm »
На мен проблемът ми е друг – всичко чувам и... реагирам. Като с невидими антенки съм, улавям всяка вибрация. Много ми е трудно да се преструвам (създава ми вътрешен дискомфорт), че нещо или някого не чувам, обикновено ми личи или поне вътрешно така го усещам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Луна
« Отговор #109 -: Юни 11, 2014, 02:37:57 pm »
Рогатия зодиакален добитък не е много по чуването според мен, глухичък е, особено като чува нещо, което не му е много приятно. В пълна сила важи за Телец това, най-вече. 


 :57: :72: За мен важи!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Луна
« Отговор #110 -: Септември 21, 2014, 10:11:50 pm »
Значи някъде ,нещо ти активират Телец (Венера ) /Близнаци  (Меркурий )+Нептун . :)

Черното е и цвета на Сатурн ,не само на Плутон ,така че е нормално да ти харесва .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Луна
« Отговор #111 -: Септември 21, 2014, 10:39:11 pm »
http://astra.la/forum/index.php?topic=653.0
Черно и бяло.
Местим се тук.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Луна
« Отговор #112 -: Януари 15, 2015, 10:47:07 am »
Днес Луната е в Скорпион, а аз имах записан час за фризьор и бая се бях притеснила. Пък тя взе, че ме подстрига абсолютно перфектно, направо съм в еуфория! Всеки косъм си знае мястото. Успя напълно да угоди на девишкия ми АСЦ и на моята маниакална устременост към съвършенство, която граничи с лудост!  :043: Горещо ви препоръчвам Луна в Скорпион за подстрижки  :38:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Луна
« Отговор #113 -: Януари 15, 2015, 10:59:50 am »
Ще дебна растяща Луна или поне да премине новолунието. Този път мисля да пробвам подстригване на Луна в Овен или Телец. И да сменя фризьора, кварталната ми развали прическата, която имах.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Луна
« Отговор #114 -: Януари 15, 2015, 11:19:02 am »
Аз като си записвах час преди месец изобщо не се сетих да гледам фазите на Луната, нито пък знака и- та нацелих намаляваща в Скорпион. Фазата и обаче не ме притеснява-косата ми и без това е доста дълга, има повече нужда от заздравяване-намаляващата Луна я заздравява  :72:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Луна
« Отговор #115 -: Януари 15, 2015, 11:25:59 am »
Дрийм, според мен е по-важно да нацелиш фризьора, а не фазата. При всякакви фази съм се подстригвала, но резултатът зависи най-вече от уменията на фризьора. А на тая хем й обясних какво да направи, просто трябваше да спази линията на прическата. Чак ми се обиди, рече "от 20 години съм фризьор!". Може да работи от 20 години, но цял живот прави една и съща прическа тип кошница, каквато и на мен ми направи, а аз изрично да я помолих да е тип асиметрична черта. На тия каквото и да им обясняваш, резултатът е нулев, трагична картинка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Луна
« Отговор #116 -: Януари 15, 2015, 11:43:46 am »
Моята фризьорка е една от най-известните в града, дори ми беше учител по фризьорство. Бих те посъветвала да търсиш известен фризьор-известен не се става току така. Грешката ти е че си се доверила на квартална неизвестна фризьорка. Както казваше една фризьорка за тези кварталните с многото стаж, че били от типа на "Леля Кичка с голямата ножица" Като решиш да си довериш на някой фризьор-проучи му клиентелата. Ако ходят там жени от  сой-богати, надути и капризни-т'ва е човека значи. По-добре да дадеш 20 лв за прическа и да те направят като от корица за списание-отколкото да дадеш 10 и да се нервиш после...
« Последна редакция: Януари 15, 2015, 11:46:17 am от Just_a_Dream »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Луна
« Отговор #117 -: Януари 15, 2015, 11:59:58 am »
Според мен няма нужда при най-скъпия и известен фризьор, но поне да не е при квартална некадърница. Ще пробвам при някоя друга - може и в козметичния салон, който редовно посещавам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Луна
« Отговор #118 -: Януари 15, 2015, 01:46:40 pm »
Гаури, ти сега съвсем ме обърка-сега не знам коя Луна да гледам-"Западната" или "Източната"  :-X

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Луна
« Отговор #119 -: Януари 15, 2015, 02:02:21 pm »
Не гледам толкова знака, колкото накшатрите - има по-благоприятни за подстригване, за разкрасяващи процедури.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui