Автор Тема: Елекции - практикум  (Прочетена 56644 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Елекции - практикум
« Отговор #345 -: Декември 18, 2021, 08:05:53 pm »
art,по-добре Луната да е с курс,да има някакви аспекти.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Елекции - практикум
« Отговор #346 -: Декември 18, 2021, 08:43:26 pm »
art,по-добре Луната да е с курс,да има някакви аспекти.
Да, знам, Сафо. Затова си мисля, каквото съм написала.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Елекции - практикум
« Отговор #347 -: Декември 19, 2021, 12:21:57 pm »
Евентуално мога да сменя часа (да мине Луната в Телец).

Ако има възможност с по-късен час, да мине Луната в Телец, направи го.

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Елекции - практикум
« Отговор #348 -: Септември 09, 2022, 03:44:11 pm »
Здравейте!
През март месец си харесах един апартамент. Собственикът нямаше пълен набор документи. Успя да набави липсващите едва преди няколко дни.
Гледам за подходящи дати за сключване на сделката, която ще бъде финансирана частично чрез кредит, и не виждам такива в следващия един месец.
Какво бихте ме посъветвали?
Виждате ли дата, която е благоприятна за такава сделка?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Елекции - практикум
« Отговор #349 -: Септември 09, 2022, 05:03:11 pm »
napa4, дата за избор на каквото и да е било е пряко свързана с наталната карта. Ако в картата ти пише, че няма успех в посочената от теб сфера, тогава няма и подходяща дата. Елективната карта не може да отмени това.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Елекции - практикум
« Отговор #350 -: Септември 09, 2022, 07:16:03 pm »
Здравейте!
През март месец си харесах един апартамент. Собственикът нямаше пълен набор документи. Успя да набави липсващите едва преди няколко дни.
Гледам за подходящи дати за сключване на сделката, която ще бъде финансирана частично чрез кредит, и не виждам такива в следващия един месец.
Какво бихте ме посъветвали?
Виждате ли дата, която е благоприятна за такава сделка?
изчакай Меркурий да излезе от ретроградна фаза и ретро сянка , от средата на октомври действай

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Елекции - практикум
« Отговор #351 -: Септември 10, 2022, 11:21:47 am »
Рени, коментарът ти ме накара да погледна по друг начин на въпроса с придобиването на лично жилище (закупено). Какво да търся в нат. карта като показател за придобиване на такова? Упр. 4-ти в аспект с упр. 2? Как в този случай го разграничавам от родния дом, който също е мой/мое жилище. Ако прецениш, може да го коментираш и в по-подходяща тема.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Елекции - практикум
« Отговор #352 -: Септември 10, 2022, 05:22:30 pm »
Рени, коментарът ти ме накара да погледна по друг начин на въпроса с придобиването на лично жилище (закупено). Какво да търся в нат. карта като показател за придобиване на такова? Упр. 4-ти в аспект с упр. 2? Как в този случай го разграничавам от родния дом, който също е мой/мое жилище. Ако прецениш, може да го коментираш и в по-подходяща тема.

Лисана, пак гледаш к4 и неговият управител/-ли,планета/-и в 4-ти дом,  ако са силни, с достойнства, тогава тази тема ще е активна през целия ти живот и това е показател за придобиване на собственост, ако има връзка с у1 и тази връзка е хармонична. Присъствието на Марс, Сатурн, намаляваща Луна, Слънце в твърд аспект с Марс и/или Сатурн, в 4-ти дом, ще затруднява придобиването. И след като направиш подробен анализ на 4-ти дом, тогава ще можеш да разчиташ на благоприятна дата за закупуване, придобиване на собственост/ тук може да има указание в картата, чрез наследство, чреез брак и т.н./.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Елекции - практикум
« Отговор #353 -: Септември 12, 2022, 10:09:14 pm »
napa4, дата за избор на каквото и да е било е пряко свързана с наталната карта. Ако в картата ти пише, че няма успех в посочената от теб сфера, тогава няма и подходяща дата. Елективната карта не може да отмени това.

Благодаря за отговора!

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Елекции - практикум
« Отговор #354 -: Септември 12, 2022, 10:11:03 pm »
Здравейте!
През март месец си харесах един апартамент. Собственикът нямаше пълен набор документи. Успя да набави липсващите едва преди няколко дни.
Гледам за подходящи дати за сключване на сделката, която ще бъде финансирана частично чрез кредит, и не виждам такива в следващия един месец.
Какво бихте ме посъветвали?
Виждате ли дата, която е благоприятна за такава сделка?
изчакай Меркурий да излезе от ретроградна фаза и ретро сянка , от средата на октомври действай

Благодаря за отговора!

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Елекции - практикум
« Отговор #355 -: Септември 18, 2022, 11:11:05 am »
Рени, коментарът ти ме накара да погледна по друг начин на въпроса с придобиването на лично жилище (закупено). Какво да търся в нат. карта като показател за придобиване на такова? Упр. 4-ти в аспект с упр. 2? Как в този случай го разграничавам от родния дом, който също е мой/мое жилище. Ако прецениш, може да го коментираш и в по-подходяща тема.

Лисана, пак гледаш к4 и неговият управител/-ли,планета/-и в 4-ти дом,  ако са силни, с достойнства, тогава тази тема ще е активна през целия ти живот и това е показател за придобиване на собственост, ако има връзка с у1 и тази връзка е хармонична. Присъствието на Марс, Сатурн, намаляваща Луна, Слънце в твърд аспект с Марс и/или Сатурн, в 4-ти дом, ще затруднява придобиването. И след като направиш подробен анализ на 4-ти дом, тогава ще можеш да разчиташ на благоприятна дата за закупуване, придобиване на собственост/ тук може да има указание в картата, чрез наследство, чреез брак и т.н./.

Брагодаря ти, Рени! 4 дом не ми е мн натоварен, но в него се мъдри Лилит. И то в тригон с Венера като У4, в 11, на 2 градуса от Юпитер. Мисля, че темата не е от силните в живота ми. По скоро е като фонов шум, който ме дразни, искаш ама няма и/или не ти стиска.