Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 207171 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #45 -: Декември 10, 2013, 10:59:08 pm »
Не, по тривиално е, но професията е сравнително рядка. Не е психолог, нито спортист. Имал е лееки пуберски срещи с полицията, но дотам. Няма крими досие. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #46 -: Декември 11, 2013, 12:07:42 am »
Помощник ,пазител/пазач ,но трябва да има и нещо фино тук . ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #47 -: Декември 11, 2013, 12:10:09 am »
Помощник ,пазител/пазач ,но трябва да има и нещо фино тук . ::)
Заради кое-това финото?
Не е пазител, има силни простички неща в картата.
Ако успявам да разбирам как мислиш, то -тогава финото може и да е друго нещо. :017:
« Последна редакция: Декември 11, 2013, 12:11:48 am от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #48 -: Декември 11, 2013, 12:21:30 am »
Марс във Везни ,Сатурн в Овен ,стелиум в Дева в аспект към Слънце ,Меркурий ,картата е на човек със занаят,чепат ,народен ,но не е от народа. така ,компенсира творческият си" деликатен 'Марс' ,"поетична" Луна  ,но когато Сатурн е влязъл в Дева ги е подхванал всичките  по ред ,докато е стигнал Марс,Нептун Луна и се е отдал на своето призвание по покана на "партията" ;)
Enigma ,не мога да кажа каква е професията ,но е профилирана ,занаятчийска според мен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #49 -: Декември 11, 2013, 12:33:53 am »
Марс във Везни ,Сатурн в Овен ,стелиум в Дева в аспект към Слънце ,Меркурий ,картата е на човек със занаят,чепат ,народен ,но не е от народа. така ,компенсира творческият си" деликатен 'Марс' ,"поетична" Луна  ,но когато Сатурн е влязъл в Дева ги е подхванал всичките  по ред ,докато е стигнал Марс,Нептун Луна и се е отдал на своето призвание по покана на "партията" ;)
Enigma ,не мога да кажа каква е професията ,но е профилирана ,занаятчийска според мен.
Така-народен е, но стелиум в дева-само плутон е там. Другите са във везни. Умее да е център, има харизма ,но и поддържа прияте.ски връзки и отношения, без да зачита постове. Не е"клечка". Да, професията е профилирана и майсторска, има длъжности, звания.
« Последна редакция: Декември 11, 2013, 12:37:11 am от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #50 -: Декември 11, 2013, 12:39:55 am »
Марс във Везни ,Сатурн в Овен ,стелиум в Дева в аспект към Слънце ,Меркурий ,картата е на човек със занаят,чепат ,народен ,но не е от народа. така ,компенсира творческият си" деликатен 'Марс' ,"поетична" Луна  ,но когато Сатурн е влязъл в Дева ги е подхванал всичките  по ред ,докато е стигнал Марс,Нептун Луна и се е отдал на своето призвание по покана на "партията" ;)
Enigma ,не мога да кажа каква е професията ,но е профилирана ,занаятчийска според мен.
Така-народен е, но стелиум в дева-само плутон е там. Другите са във везни. Умее да е център, има харизма ,но и поддържа приятески връзки и отношения, без да зачита постове. Не е"клечка". Да, професията е профилирана и майсторска, има длъжности, звания.

 Аз какво гледам ,не знам-тогава ще е нещо по Уран/Венера  като умение,праволинейно ,той да въвежда правилата ,но пък все ми се иска да е поучително занаятчийско -не ги знам професиите ,предавам се. :86:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #51 -: Декември 11, 2013, 03:23:48 am »
Тип изследовател, учен, но и техничар.

Може би обществено полезна дейност, свързана с писане/документи, но в сянка, не е на показ, въпреки вероятността да е популярен в своите среди. Преподавател, някакъв вид проверяващ и инспектор също е възможно. Но човекът си има дадености за екстремни занимания даже и да се озове в на пръв поглед скучна сфера. Опити, тестове, разни чаркове и машинки през ръцете или пък крупни договори.

Умения за архитект. Съсредоточен и задълбочен в анализите.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #52 -: Декември 11, 2013, 11:01:38 am »
Съветник? За да продължа нишката от вчера - по националната сигурност. Нали има опит в армията.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #53 -: Декември 11, 2013, 11:08:16 am »
Не, не, търсете в друга посока, ъглови планети, есенциалните им качества. Други проявления на стрелеца...
Има работа със съоръжение, движение.
Не е учител, надзорник, нито архитект. Работи малко с документи, но не е това.
Слънце и луна в стрелец....

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #54 -: Декември 11, 2013, 11:16:28 am »
Шофьор на някакво съоръжение,трябва да пътува или пък  да инспектира/ръководи вид пътувания. ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #55 -: Декември 11, 2013, 11:45:45 am »
 
Шофьор на някакво съоръжение,трябва да пътува или пък  да инспектира/ръководи вид пътувания. ::)

 :) затопли се, ама дайте мотивацията.
За мен също тук видът на професията не е чак очеизваден. :017:
« Последна редакция: Декември 11, 2013, 12:00:59 pm от enigma »

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #56 -: Декември 11, 2013, 12:07:28 pm »
А съоръжението наземно ли се използва или подземно? Във ведическата карта У10 Луна е в Скорпион, който се свързва с подземните неща. Луната е в накшатра Анурадха. Едно от нещата, които пише като подходящо професионално занимание за тези Луни, е пътувания, туризъм. Пиша даже, че им е по-лесно да постигнат успехи далеч от родното си място. Обаче не е задължително да пътуват професионално. Аз съм с Луна в същата накшатра и не съм напускала страната по работа, в страната пътувам, но не е често. Работила съм с чужденци обаче. Но имам Сатурн в 9-ти дом в индийската карта.
Но аз не разбирам от индийска астрология, една от година знам какво е индийска карта изобщо. Трябва да излизам.
« Последна редакция: Декември 11, 2013, 12:13:20 pm от Mirabella »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #57 -: Декември 11, 2013, 12:45:39 pm »
Още по-топло е, има пътуване, оставам да установим стихията. :08:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #58 -: Декември 11, 2013, 12:52:33 pm »
Шофьор на някакво съоръжение,трябва да пътува или пък  да инспектира/ръководи вид пътувания. ::)

 :) затопли се, ама дайте мотивацията.
За мен също тук видът на професията не е чак очеизваден. :017:

Да не е кранист или да кара някаква вишка?  ;D
Ама това не ми се връзва със Стрелеца, по-скоро с Уран и Сатурн.

Според мен няма как това да се види в картата като вид професия, основният профил трябва да е свързан със строителство, конструиране, проектиране, техническа поддръжка, инжеренен дизайн и т.н.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #59 -: Декември 11, 2013, 12:58:40 pm »
Шофьор на някакво съоръжение,трябва да пътува или пък  да инспектира/ръководи вид пътувания. ::)

 :) затопли се, ама дайте мотивацията.
За мен също тук видът на професията не е чак очеизваден. :017:

Да не е кранист или да кара някаква вишка?  ;D
Ама това не ми се връзва със Стрелеца, по-скоро с Уран и Сатурн.

Според мен няма как това да се види в картата като вид професия, основният профил трябва да е свързан със строителство, конструиране, проектиране, техническа поддръжка, инжеренен дизайн и т.н.
пътува и ръководи, ето жокери-ъглови планети, макар и по-"навътре" луна в първи, управлява 9, имаме мъж стрелец. Нептун в 1 също пътува, асц. е скорпион...това са жокерите. Не  е кран, не е под земя, друга "модалност", стихия е ... :)
луната е в широк съвпад с нептун, но е в съвпад.
« Последна редакция: Декември 11, 2013, 01:01:30 pm от enigma »