Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 211204 пъти)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #120 -: Декември 14, 2013, 09:37:12 pm »
и на мен не ми е приятно да се сблъсквам с някои неприятни истини, но още по-неприятно ми е да ги замазвам
от наблюдения - не познавам някой с лични планети по оста Телец/Скорпион и в по-слаба степен по оста 2/8 дом, който да търпи конкуренция, пък еле да му е комфортно с нея.
друг е въпроса доколко му е писано да се сблъсква с такава, че да я оцени :012:

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #121 -: Декември 14, 2013, 09:44:34 pm »
екзалтиралите планети имат склонността да се проявяват в крайности също като заточените/падналите, особено ако са провокирани нелеко от някой малефик, по-силно и ярко се усещат
чисто проявление имат планетите в собствен знак при равни други условия

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #122 -: Декември 14, 2013, 10:09:51 pm »
Дипломат, политик, бизнесмен? Рано ли е постигнал професионален успех в живота си? Защото Слънце и Марс са много силни по знак и по дигбала също са силни.
« Последна редакция: Декември 14, 2013, 10:12:40 pm от Mirabella »

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #123 -: Декември 14, 2013, 10:23:12 pm »
Управителите на 3-ти и 6-ти са свързани с У10, Марс е силен. Полиция? Но Юпитер и Меркурий са заедно - трябва да използва мозъка и знанията си някакси. Струва ми се нещо повече от полицейски шеф. Юрист? Другото е артистична професия някаква заради Венера и Раху в Лагна във въздушен знак. Обаче се спрях да друга възможност с Венера и Раху - дипломат. Не знам, нямам повече идеи. Ще погледна западната карта.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #124 -: Декември 14, 2013, 10:24:52 pm »
и на мен ми харесва дипломат и политик :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #125 -: Декември 14, 2013, 10:32:29 pm »
всъщност в тази карта ми е инересно как стои въпросът с децата, ако не е прекалено...

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #126 -: Декември 14, 2013, 10:38:05 pm »
Около юпитеров възврат да се е оженил (даша на Юпитер/Венера, някъде 2011-та)? И аз почвам с личните въпроси, извинявай за което, Гаури.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #127 -: Декември 14, 2013, 10:49:41 pm »
Оу, надявам се, че не - заради доброто на семейството му. Благодаря ти!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #128 -: Декември 14, 2013, 10:51:40 pm »
Гледах, гледах... В западната карта около Венера и Юпитер се върти всичко.

Професия, която му дава публичност, успех в обществото, висок стандарт, прави го популярен.

Може да е нещо артистично или свързано с медии, но със сигурност знае как и умее да извлече дивиденти от това. Печалби от партньорство, връзки с чужденци или чрез чуждестранни компании. Може да се занимава и с някакъв вид дизайн.

Много добър финансов усет - прагматичен, но и комбинативен. Пробивен и умее да постига поставените цели с постоянство, довършва нещата до край.

Да добавя, че също така би могъл да има и успешен свой бизнес, като например дизайнерско студио или нещо свързано с пространствено оформление, интериорни решения. Може да се занимава и с търговия, внос/износ.



« Последна редакция: Декември 14, 2013, 11:20:06 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #129 -: Декември 14, 2013, 11:22:58 pm »
И споделям написаното от Лили.
Да не е шеф на някоя телевизия или да е на висока позиция в някаква организация?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #130 -: Декември 14, 2013, 11:38:44 pm »
Обещавам отговора по обяд.

Тогава вече ще съм станала.  ;D

Не знам, но засега за други варианти не се сещам, освен изброените. Ще видим утре с какъв акъл ще се събудя.  :)

За банкер като че ли не виждам достатъчно указания, освен ако няма собствена печатница (шегувам се).
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #131 -: Декември 15, 2013, 12:05:51 am »
На мен ми идват на ум по -арт поприща за него.  :012: Като например дизайнер ( например интериорен ) или ПР, сомелиер , известен готвач ( chef) ?  ::) В момента си мисля дори и за актьор  ???  :D
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #132 -: Декември 15, 2013, 12:53:39 am »
Между другото, тази жена може да послужи като пример за съседната тема - "Полът на колектива".

Особеното при нея е, че не понася да е заобиколена от жени, постоянно се сравнява с тях, стреми се все с нещо да ги превъзхожда, конкурира се постоянно. И от всяка жена сякаш съзира някаква заплаха. Не знам дали сега има приятелки и  колко, но тя самата не умее да бъде приятел. Екзалтирала Венера и екзалтирала Луна в сидералната карта, много странно.  :017:

Иначе с лекота създава социални контакти, но предимно с мъже, които са с властови позиции или които биха могли да й бъдат полезни с нещо. В това отношение е доста амбициозна.

Е, почти като от партията - ние само с мъже си дружим, препратка в съседната. Какво по-съществено я отличава? Само това, че са й заплаха женските или...? В какво отношение се конкурира с тях? Интересно ми е. Имам подобна карта, но домофикацията е различна, може да я пусна някой път за сравнение, сега нищо няма да казвам.     
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #133 -: Декември 15, 2013, 09:04:56 am »
   момчето да има много хубав глас??
от даша на юпитер трябва да е стартирал успешен растеж; освен споменатите изкуство и пр-ски изяви, има данни за  политик ( преподавател) и недвижимо имущество; Бтв що се отнася до религията  има 2 варианта или пълен агностик или е силно набожен ( от твърдоглавия вид), а татко му да не е бил в армията?

с кету в 7 освен,ч е жена му може да няма баш корените на неговата нация,  може ида не е  добре със здравето.
« Последна редакция: Декември 15, 2013, 09:20:09 am от Kaya »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #134 -: Декември 15, 2013, 10:09:40 am »
Какво по-съществено я отличава? Само това, че са й заплаха женските или...? В какво отношение се конкурира с тях? Интересно ми е.

С нея в един колектив не съм работила (за радост), за да преценя в какво точно се конкурира и как. Но иначе много добре я познавам, колежка ми е от студентските години и бяхме всеки ден заедно, една компания - три приятелки (доколкото същата може да поддържа приятелства извън личните си интереси). Нагледах се на изпълнения. Но тогава и времената бяха други, и бяхме на по 19-20 години, с друг акъл. По онези години редовен номер бе да забърсва тихомълком чужди гаджета, щото беше лесна и мъжете й се "радваха". Още тогава се насочи към доста по-възрастни мъже, заради полезни връзки и евентуално спонсорство. В приятелството също е използвачка, гледаше да увисне на чужд гръб и винаги успяваше да намира безплатни квартири, където да не плаща никакви разходи - нито за храна, нито за сметки. Явно е от оня тип жени, на които всички са им длъжни.  ;D

Сега е щастливо омъжена за човек, с който наистина се обичат.

Характерното при нея е, че всичко изпипва тихомълком, подмолно и зад гърба на хората, не действа директно. В службата успява, но мога да предположа с какви средства. Като умна не бих я определила, не е и глупава - с интелект на средно ниво, но много хитра. Имам още една такава карта на меркантилна хитруша, но без час.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui