Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 222482 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #180 -: Януари 30, 2014, 02:07:31 pm »
Papy,благодаря за наблюдателността,поправих поста си. :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Номерология и енергия
« Отговор #181 -: Януари 30, 2014, 03:56:56 pm »
 ???

Благодаря, сега ще се върна пак отначало...
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Номерология и енергия
« Отговор #182 -: Януари 30, 2014, 04:06:06 pm »
Защо си тъжна :)

Моето лаишко разбиране по години - до рд 2014 може да хвърляш усилия в бизнес - ще ти се отплащат добре
от рд-то нататък - 2014/2015 - трябва по-скпокойна да я даваш и да помислиш за нещо алтернативно, новичко, по-нестандартно като подход
Наблюденията ми са, че още през година 9 на хората в главата им идват нови идеи, правят някаква заготовка, а през 1-ца тръгват напред с пълна сила
След рд-то имаш една 2-ка по-малко, аз го разбирам като по-малко енергия, затова редувай ги - почивка /работа/почивка/работа,
а не само работа/работа

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Номерология и енергия
« Отговор #183 -: Януари 30, 2014, 04:12:15 pm »
Защо си тъжна :)
:012:

Не тъжна бе, това ми е картинката за тъповато озадачена.
Това, с матриците ми събрахте очите. Не че ги схванах, но затова ще чета наобратно към началото на темата. Та, белким, нещо... вдяна.
Благодаря, Рени. За напускане в семейството нямаме. Чакаме майка ми да се пенсионира, сестра ми да се забремени и прочее начало-финалности.
Папи, покрай бизнеса има много нови хоризонти, но почва да ми омръзва и да ми се работи сама и занаятчийство, безмозъчен труд... :012:
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Номерология и енергия
« Отговор #184 -: Януари 30, 2014, 04:19:49 pm »
... и да ми се работи сама и занаятчийство, безмозъчен труд... :012:

можеш да имаш собствен бизнес, наталната ти матрица е добра за това, но гледай да си подсигуриш добър стимул, че единиците са ти малко, и да не решиш, че като не ти се отваря 1-вата врата, значи няма смисъл
ако си избираш партньор - гледай да е с повече единици, че са по-пробивни, ама да не е с прекалено много, че те пък може да ти заграбят всичко :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #185 -: Януари 30, 2014, 04:22:16 pm »
Защо си тъжна :)
:012:

Не тъжна бе, това ми е картинката за тъповато озадачена.
Това, с матриците ми събрахте очите. Не че ги схванах, но затова ще чета наобратно към началото на темата. Та, белким, нещо... вдяна.
Благодаря, Рени. За напускане в семейството нямаме. Чакаме майка ми да се пенсионира, сестра ми да се забремени и прочее начало-финалности.
Папи, покрай бизнеса има много нови хоризонти, но почва да ми омръзва и да ми се работи сама и занаятчийство, безмозъчен труд... :012:

Супер,значи и тук  важи и обратното някой или "долита " или "излита" от семейното огнище ,благодаря за обратната връзка,Дияна. ;)
Мен ме заинтригува Енигма по темата ,но да знаеш ,че сама давам мнение и събирам такова ,не съм все още изучила материята.Затова нека Енигма да даде по-авторитетно мнение. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #186 -: Януари 30, 2014, 04:36:47 pm »
Дами, извинявам се, че се намесвам съвсем боса в темата Ви. Според вашите сметки какви са ми матриците за тази година и какви дефиците трябва да се запълват? (30.09.1973 - ми е наталната)
В лична година 9 си-своеборазен край. Понякога е свързан с конкретни хора, събития, отношения. Друг път е само приключване на дългогодишни житейски трудности, на начин на поведение, или на мисловен модел. Може да си отидат хора, с които отношенията ти са изчерпани, може да се появят и личности от миналото. Своеобразен изпит-отпада голяма част от твой кармичен товар-ако реагираш мъдро, премълчаваш, няма да носиш старото в следващите години. Не търси много логика, нека интуицията те води,  мъдростта в поведението сега печели, универсалното е над личното.
Равносметка и оценка.
Среща с чужденци, или хора свързани с чужбина.
Възможно е да изпитваш умора и нервно напрежение, свръхнатоварване. Новите инциативи е добре да почакат до следващия ти рожден ден. Успех можеш да постигнеш в учене, преквалификация, курс.
Възможно е да обмисляш смяна на работата. През втората половина на годината е възможно да срещнеш стара любов, или ново романтично "предизвикателство". :012:


Годишните матрици са творческа иновация на Рени, тя ще ги обясни. Има логика, но аз не ги знам.
по принцип добри резултати получавам като комбинирам астропрогностиката, соларът е най-съчетаем с номерологията.т. нар. "лични години".
« Последна редакция: Януари 30, 2014, 04:39:50 pm от enigma »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Номерология и енергия
« Отговор #187 -: Януари 31, 2014, 06:21:03 pm »
Енигма, пропуснах да ти благодаря за включването. И малко ОВ.

Среща с чужденци, или хора свързани с чужбина.
Да, в началото на тази година наистина се сдобихме с чужди партньори, проект, за който основно аз бях отговорна и по който нещата станаха много динамични след рождения ми ден. Контакти и пътувания в чужбина предстоят непосредствено следващите месеци.

Друго възможно приключване е, че президентът на фирмата може да се оттегли от активна административна работа и да стане почетен или нещо такова... На мен периодът на Кету (махадаша по индийската) ми приключва август 2014, а той е свързан с подобни раздели и приключвания - казват, че каквото е започнало в седемгодишния период на Кету, не продължава след края му, тоест, всичко е преходно.

Възможно е да изпитваш умора и нервно напрежение, свръхнатоварване. Новите инциативи е добре да почакат до следващия ти рожден ден.
О, да, изпитвам. В момента имам Марс върху натален Уран и Сатурн пълзящ към натална Луна. Хем хиперактивна, хем депресивна :D.

Успех можеш да постигнеш в учене, преквалификация, курс.

Да, това ми се върти в главата отдавна, а сега май и измислих да е нещо, свързано с ръцете - грънчарство или дърводелство или пък боуен или лечебни масажи.

Благодаря отново.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Номерология и енергия
« Отговор #188 -: Януари 31, 2014, 06:22:44 pm »
Сбора на цифрите от деня на раждане - духовното число
Сбора от деня на раждане плюс месеца - биоритмично или характерно, отпределящо число. Астрологично представлява нещо като нашия зодиакален знак.
Сбора от цифрите в годината - поколенческо  или физическо число
Сбора на биоритмичното и поколенческото е личното или съдбовното число. Астрологично представлява нашия асцендент и е нещо като личен печат. От биоритмичното число зависи доколко някой ще е типичен представител на своето лично число.

Стар, тук съм Юпитер-Юпитер-Меркурий. Почти като в индийската карта. :012:
De omnibus dubitandum est

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #189 -: Февруари 05, 2014, 03:12:58 am »
Благодаря, Стар!
Извадила си малко съкровище. Ако има време и желание да се изследва, ще има ценни неща. :58:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Номерология и енергия
« Отговор #190 -: Февруари 06, 2014, 01:12:24 pm »
Благодаря,  :-*

А редовете не се ли разглеждат :012:
De omnibus dubitandum est

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #191 -: Февруари 06, 2014, 03:27:37 pm »
Благодаря, Стар! :58:
Рени ще ти е благодарна, вместо да й го преразказвам, перифразирам-ето оригиналът.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #192 -: Февруари 06, 2014, 06:03:34 pm »
Да, кореспондират, но няма общовалидно правило. Начинът на мислене е еднакъв и с номерология и астрология-анализ, синтез, други...
Например-много натрупвания по определена цифра, или ред- винаги се намира аналогия в картата. Но във всяка карта не е еднаква аналогията, въпреки че общо има.Нищо различно-така е и с астрологията-школи, системи.Като се потиш дълго да изследваш -намираш някой друг ключ....кой казва , че е лесно да намериш универсално разбиране на нещата и хората от живота. :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #193 -: Февруари 06, 2014, 09:02:12 pm »
Много готина информация,благодаря Стар  :49:

Ще започвам да "решавам" задачи  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Номерология и енергия
« Отговор #194 -: Февруари 06, 2014, 09:18:17 pm »
Мерси, Стар  :)

При мен:
Сбор от цифрите от деня на раждане-1 -планета Слънце
Число съответстващо на името-1 -Слънце
Сбора от деня на раждане плюс месеца-4-Сатурн
Лично число 9 Нептун

Родена съм в неделя (планета пак е Слънце), Слънцето е в Риби 12-ти дом, Нептун е в Козирог на МС