Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 224635 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1050 -: Май 27, 2016, 09:08:55 am »
Може би зависи и от това как човек приема и използва енергията. При мен през последните години е все отрицателно. Връща ми се 2-но, заради неизползван потенциал в правилната посока. Излишна съм за майката Земя.

Такива мисли си ги избий от главата. Ще ти обясня твоята карта на лични тези дни. И ако смяташ, че е правилно, можеш да се възползваш от информацията.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1051 -: Май 27, 2016, 09:14:53 am »
Хепи, би ли казала как да подхраним правилно тази комбинация на 9 и 4? Скоро влизам в тази вибраци- Л.Г. 4, получено от 4 и 9. Ти веднъж каза служене, правене за другите, без очаквания?
4  не е ли и склонност към боледуване?

Енигма, 4 може да премине и в болест, когато не сме на правилния път. Аз се разболях в последния месец на ЛГ4. И знам защо. Често го казвам и тук - въпреки че реално знам какво да правя (поне в общи линии), въобще не ми е лесно и резултата е налице.
4 е и нещо като период на ремонт в живота, корекция. Когато това не се разбира, цифрата бива обвинявана, че е лоша :)

А сега за теб - ЛГ4, получена от 4 и 9 - да разбирам, че 9-ката е от 2016, а 4-ката от сбора на датата и месеца ли? Ако е така, не му обръщай внимание - това не е комбинация. Но ако имаш например ЖП9, или някакъв период 9, или пък датата е 9, тогава става тегаво. А за да обясня, как може да се "мине" през тази комбинация, ми трябва да знам, коя цифра къде се намира - знаеш, че всяко място си има характеристика. Датата е нрава на човека, ЖП е целта, периода са обстоятелствата, в които си поставен, за да упражняваш ЖП, годината е текущата настройка.

Ако искаш, пусни дата.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1052 -: Май 27, 2016, 02:53:42 pm »
Благодаря, Хепи! Наистина ми даде за размисъл, време е за промяна и доизкусуряване, а се дърпам като магаре  на мост от уж приятната зона на комфорт, то обаче е застой. Но в живота и природата не става така-промяна трябва, ремонт дето казваш.
Желая ти оздравяване, по-бързо! :58:
16. 6. 1969 са цифрите.
Ако нямаш време и енергия, остави,  и така ми помогна. :-*

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1053 -: Май 27, 2016, 03:13:02 pm »
Благодаря, Хепи! Наистина ми даде за размисъл, време е за промяна и доизкусуряване, а се дърпам като магаре  на мост от уж приятната зона на комфорт, то обаче е застой. Но в живота и природата не става така-промяна трябва, ремонт дето казваш.
Желая ти оздравяване, по-бързо! :58:
16. 6. 1969 са цифрите.
Ако нямаш време и енергия, остави,  и така ми помогна. :-*

ще разгледам тези дни

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1054 -: Май 27, 2016, 04:32:01 pm »
16. 6. 1969 са цифрите.
Ако в момента не се чувстваш добре и си с намалена жизненост е защото си в сатурнов период: Сатурнов период: 24/4 - 15/6

Това са най-критичните дни през годината с тенденция към общ застой или провал в начинанията. Човек не бива да се поддава на емоции, да се противопоставя на естествения ход на събитията. Пътуванията не се препоръчват. Времето е добро за дейност и контакти с влиятелни или по-възрастни хора, за отношения с административни и юридически лица или институции.
Здраве: Намалена жизненост, понижена имунна защита и потиснатост. Уязвимoст на физически неразположения и хронически обостряния. Възможни заболявания: УНГ, очи, стомах, също психосоматични проблеми (песимизъм, стрес, депресия).


Номерологична прогноза за годината - 2016

[Лична година 4]  Предизвикателства и ограничения от материално естество.
КЛЮЧОВИ ДУМИ: Работа. Усилия. Личен избор.
ОБЩ КЛИМАТ: Година на работа, упоритост и градивни усилия. Конструктивни действия и решения, насочени към постигане на материална и финансова стабилност. Ремонт, обновяване или смяна на жилището.
МАТЕРИАЛЕН ЖИВОТ: Възможност за сключване на важен договор или брак. Ограничения, забавяния, контрол над действията и инициативите. Временен проблем и необходимост от вземане на важно решение. Край на връзка. Улеснения в отношенията с висшестоящи. Уреждане на формалности от административен или юридически характер. Забавяне по оформянето или издаването на документи. Възможност за започване на работа или повишение в кариерата. Промени или нови условия, във връзка с дома/професията, налагащи нови отговорности и задължения.
ЛИЧЕН ЖИВОТ: Значение на въпроса за семейната обезпеченост и за личното място в живота. Непредвидими домашни разходи и нужда от повече икономии. През месеците юли и ноември - проява на пасивност и желание за повече спокойствие.
ЗДРАВЕ: Възможни проблеми с костна система, панкреас, корем, чревен тракт и др. Повишено внимание за здравето през септември и декември.
До 16/6/2016
Преобладаващо значение на новостите, контактите и общуването. Улеснения, външна помощ или съдействие. Преодолени трудности. Материално/финансово равновесие. Напредък, задоволени надежди, проекти за бъдещето. Отношения с близки или роднини (родители, брат, сестра).
След 16/6/2016
Период на материални, финансови, духовни грижи и ограничения. Понижена активност. Забавяния, отсрочки. Враждебност, напрежение, равносметка. Здравословни проблеми. Опасност от материална или физическа загуба (работа, близък). Отношения с административни или обществени институции - болница, съд и др.




enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1055 -: Май 27, 2016, 10:05:20 pm »
Благодаря,Акрукс, чела съм това , сега ми припомни и навързах какво да очаквам. Да, след наводняването си трябва ремонт, с ограничения, няма как. Никога не съм харесвала да решавам такива въпроси, там ще уча.

Не е като за статистика, но в миналото се запознах с 2 екипа от Спешна помощ, освен слънце, марс в 8 дом/повечето/, имаха и ЖП 4.
В ЛГ 4 няколко познати хора направиха имотна сделка-купуване на жилище, или беше назряла необходимост от ремонт.

Най ми допада едно твърдение, за ЛГ 4 , че е свързано с лична криза, макар да изглежда  фокусът да е в работата. Има един елемент на внезапност в развоя на събитията.
Някой от вас спомня ли си, дали в ЛГ 4 е имал криза, направил равносметка за житейския си курс в него момент?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1056 -: Май 27, 2016, 10:13:08 pm »
Най ми допада едно твърдение, за ЛГ 4 , че е свързано с лична криза, макар да изглежда  фокусът да е в работата. Има един елемент на внезапност в развоя на събитията.
Някой от вас спомня ли си, дали в ЛГ 4 е имал криза, направил равносметка за житейския си курс в него момент?

Аз мога да потвърдя.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1057 -: Май 27, 2016, 10:34:15 pm »

Някой от вас спомня ли си, дали в ЛГ 4 е имал криза, направил равносметка за житейския си курс в него момент?

Последно съм била в ЛГ 4, когато насила кандидаствах в университет, съвпада с профекционен асц в 9-ти дом. Преместих се в друг град и имаше много промени, да. Може би, много неща в живота ми щяха да са различни, ако не бях поела по този път. Определено важна, житейска година. А още по-предната ЛГ 4, дни преди да влезна в нея почина баба ми, майка на бащта ми. Месеци наред нашите се грижиха за нея вкъщи. Профекционен асц в 12-ти, където ми е марс упр. на 1-ви. Тази година проф. асц ми се пада в 6-ти и съм в ЛГ 4, напълнях с 10кг и като цяло съм доста зле физически, както никога досега. По принцип съм спортна натура, много ме влече, а сега физически ленива. Допълвам, проблеми с дом. любимец, проблеми с работата, финансови проблеми. Като при мен упр. на 6-ти е и на 2-ри.
« Последна редакция: Май 28, 2016, 01:06:03 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1058 -: Май 28, 2016, 01:09:45 am »
Някой от вас спомня ли си, дали в ЛГ 4 е имал криза, направил равносметка за житейския си курс в него момент?
При предишна ЛГ4 имах афера с колега на мъжа ми, искаше да се събираме, пък колкото сме изкарали (в същото време имах тр. СЛВ на ДСЦ , подобно на времето когато срещнах мъжа си и се бракувахме), обаче моят мъж си дойде в отпуска и онзи се разсърди, че съм заминала на море със семейството си, а после си намери повод да се разсърди окончателно и да спрем скайп-връзката. Годината премина типично за четворка- човек е на кръстопът и трябва да направи избор по кой път да продължи.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1059 -: Май 28, 2016, 10:38:34 am »

Някой от вас спомня ли си, дали в ЛГ 4 е имал криза, направил равносметка за житейския си курс в него момент?

В последната ми ЛГ 4 завърших бакалавърска степен и записах магистратура. Имах нови запознанства, но не толкова значими.
По - скоро беше година на равносметка за изминалите четири, не съм имала сериозни изпитания през нея.
Нещо интересно се случи тогава, приеха ме магистратура платена поръчка. Месец и нещо след като заплатих съответната такса преди началото на академичната година ми се обадиха да ми съобщят, че някой се е отказал от мястото си и като първа резерва са ме пренасочили като държавна поръчка. От университета ми изплатиха надплатената сума.
« Последна редакция: Май 28, 2016, 10:47:26 am от WhiteRose »

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1060 -: Май 28, 2016, 07:16:30 pm »
Благодаря, Хепи! Наистина ми даде за размисъл, време е за промяна и доизкусуряване, а се дърпам като магаре  на мост от уж приятната зона на комфорт, то обаче е застой. Но в живота и природата не става така-промяна трябва, ремонт дето казваш.
Желая ти оздравяване, по-бързо! :58:
16. 6. 1969 са цифрите.
Ако нямаш време и енергия, остави,  и така ми помогна. :-*

Енигма, с тази ЛГ4 наистина имаш комбинация с 9-ка. Имаш трети период 9. Той изисква продължаване на това, което правиш, но вече с изграждане на имидж, на солидност, на авторитет. Но трябва да имаш основа за тази цел. И при всички положения дейността е свързана с някаква общочовешка кауза - въпреки че звучи високопарно, дори една готвачка в обикновено бистро извършва дейност за такава кауза.
Като дойде сега ЛГ4 наистина е възможно да поискаш повече раздвижване, по-леки контакти (примерно). Но ако ще има такова нещо, го прави там, където имаш вече нещо натрупано като база. Може да се води курс (казвам "води", защото минаваме на горна стълбичка вече заради 9-ката). Или ако имаш вече жилище, може да му направиш ремонт. Но ако изоставиш старото и 4 те тласне към нещо ново, няма да се получи. Но пък ново жилище може да се купува (макар че според мен ще бъде на неизгодна цена).

При 9 има много силна привързаност, а 4 е безпристрастна/разпиляна. 9 е камък, 4 въздух . 9 е бавна, 4 няма търпение. 9 е авторитет, 4 е равноправие на всички, независимо от класа, способности, цвят, разбиране и т.н.

Затова, давай си време и за почивка (сериозна, бавна) и за щъкане напред-назад. Няма да описвам здравословните проблеми, ако не се постигне синхрона, защото знам, че ще се справиш :)

При тези комбинации е важно да се даде възможност на изява и на двете цифри. Ако не може да е в една дейност, то нека поне има време и за едната, и за другата. Но и двете трябва да са "нахранени", да им се обръща внимание.

Ако още нещо те интересува, питай. При хора с такива комбинации винаги съм готова да дам знанието, което имам, защото знам колко е трудно в тези моменти.

 :08: :58:
« Последна редакция: Май 28, 2016, 07:21:15 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1061 -: Май 28, 2016, 07:50:57 pm »
И ето на практика разликата, когато дадени цифри се намират на различни места:

за маймунка365

Ти имаш същата комбинация като Енигма - период 9, с ЛГ4. Разликата обаче е, че твоя период е втори по ред - от 25-34 години. Тук 9 иска да изградиш собствения си авторитет. дава ти се възможност за стабилно и сигурно професионално израстване - просто никой не може да те мръдне и на см :). Възползвай се, не всеки има такава цифра :). Стегни се и покорявай върховете! Би трябвало този процес вече да е започнал по някакъв начин. Възможно е да имаш някакви спънки, но другата комбинация от 11 и 3 догодина изтича и ще имаш някакво ново начало. Не се страхувай да рискуваш - имаш пълната подкрепа на вселената.

Генерално за теб, за живота ти - много си емоционална, много държиш/искаш партньор. Не си Ти, ако няма такъв. Но ЖП11 това не го интересува - той иска смирение пред жизнените обстоятелства, иска да избереш правилния (според човешките закони) път. Двете в комбинация дават много силна емоционалност, чувствителност. Затова, много е важно да се грижиш за емоциите си, да ги освобождаваш. Много добре може да се реализираш в някакви дейности, свързани с подкрепа на страдащи (примерно), защото можеш да усетиш болката на другите, а 11 се радва, когато се работи за хората (защото това дава смирение). дори това да не е професионалния ти път, включи се някъде в свободното ти време. Ще имаш енергия и време за това, не се притеснявай.

До следващия ти РД  бъди внимателна - не бързай толкова. И не се опитвай на всяка цена да направиш нещото, което ТРЯБВАда се направи. ЖП11 не обича тази думичка :). Всеки инцидент те е спирал да направиш нещо, което според теб (една 3-ка в картата ти в момента) трябва. След РД-то вече няма да "трябва" и 11 ще е свободна :).

Ако желаеш, прегледай темата назад - мисля, че съм писала доста за ЖП11. И се доверявай на интуицията ти - тя ти е дадена, за да ти помага да се ориентираш в трудни моменти.

« Последна редакция: Май 28, 2016, 07:59:15 pm от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1062 -: Май 28, 2016, 08:27:53 pm »
Енигма, с тази ЛГ4 наистина имаш комбинация с 9-ка. Имаш трети период 9.
Сега погледнах темата за периодите, че да си видя моя, а видях там, че съм смятала на Енигма периодите, третия период е 9 до 43г, а тя е вече на 46 и от две години е в четвърти период, който е под вибрацията на 4.


Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1063 -: Май 28, 2016, 08:33:45 pm »
Сега погледнах темата за периодите, че да си видя моя, а видях там, че съм смятала на Енигма периодите, третия период е 9 до 43г, а тя е вече на 46 и от две години е в четвърти период, който е под вибрацията на 4.

Ти си я смятала по всяка вероятност с ЖП 11, а аз я смятам с ЖП2.

Нека тя да прецени.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1064 -: Май 28, 2016, 11:34:16 pm »
Ти си я смятала по всяка вероятност с ЖП 11, а аз я смятам с ЖП2.

Нека тя да прецени.
да с 11 съм я смятала, нали не се редуцира