Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220281 пъти)

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Номерология и енергия
« Отговор #780 -: Април 21, 2015, 02:36:18 pm »
Не е еднозначно - то си зависи ти на коя дата си роден. Важното е, че имаш работа, която да започнеш. Хората обикновено питат, кога ще имат работа :)

Да така е  :) рожденната  дата е 12.06. обаче не знам  годината. Умуваме с моя приятелка , която си има добра работа , но не може да устои на ново по - добро предложение. Да не стане от " двата стола на земята " :)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #781 -: Април 21, 2015, 04:04:05 pm »
Да така е  :) рожденната  дата е 12.06. обаче не знам  годината. Умуваме с моя приятелка , която си има добра работа , но не може да устои на ново по - добро предложение. Да не стане от " двата стола на земята " :)

само по тази информация, датата е много подходяща, ако това не е нещо ново, а е като един вид да мине на по-високо професионално ниво, ще бъдат признати професионалните й способности. Ще има добър резултат и ще е на късмет.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #782 -: Април 21, 2015, 07:51:58 pm »
Въпрос-че към Хепи :017: В семейството ми всички са родени на 28 /различни месеци, разбира се/, аз на 24  ::) Без някакви обстойни анализи, на първо четене какво ти говори това :017:

че аз съм 24, а маман, една моя голяма любов, шефа, колежката и жената на шефа са все 28 :)

ще помисля и ще пиша :)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #783 -: Април 21, 2015, 08:42:05 pm »
Въпрос-че към Хепи :017: В семейството ми всички са родени на 28 /различни месеци, разбира се/, аз на 24  ::) Без някакви обстойни анализи, на първо четене какво ти говори това :017:

Първото, което мога да кажа, и че съм на 100% сигурна, че е така, е, че ти се налага да работиш с енергията на 28 много сериозно. Казвам сериозно, защото това е семейството - тук оттърване няма - не е приятел, не е гадже, не е приятел - в семейството си е до гроб кажи-речи.
А как да работиш - това вече е много лично. Аз съм с ЖП1 (а 28=1) и знам, че тези хора ми помагат да разбера енергията на 1 и да се науча на нея, колкото и да ми е трудно да го правя. За теб - трябва да се види по картата ти, има ли някаква връзка с 1, а ако няма, да се свърже 28 с твоя ЖП, защото ЖП е гланото ни упражнение в този живот. Но при всички положения има значение, убедена съм.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #784 -: Април 21, 2015, 09:08:40 pm »
И аз съм убедена, затова ми хрумна как би изглеждало от номерологична гледна точка  :)

сега ми е нервно още, но тези дни ще видя дали ти имам датата и ще опитам да помисля/да измисля нещо :)

ако беше чиста 1, щях директно да ти отговоря, но тук имаме 2 и 8 и 1, а ти си 2 и 4 и 6 - има различни вариации

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #785 -: Април 22, 2015, 12:53:07 am »
И мен ми е интересно на какво имат да ме научат мен две личности родени на 13-ти ... Освен да ме дразнят с присъствието си, защо са се вкоренили в живота ми ... ;D


Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #786 -: Април 22, 2015, 08:39:10 am »
Само ако ти се занимава, не се ангажирай иначе  :)
Просто ми стана интересно, как изглежда през призмата на числата. Интересно, че както се оказа и при теб се повтаря това  :) Карма   ::) А предполагам по-обстойният анализ ще покаже с какъв знак е ;)

Уич, това, което ще напиша са мои разсъждения, не знам някъде да се е коментирал този въпрос - имам предвид с толкова много еднакви цифри около човек. Затова, просто се опитай да го прекараш през собствената си интуиция и разбиране, дали наистина има такова нещо :)

24 - отворени към всички, усещат проблемите на другите и се опитват да им ги решават, дават любов, но и очакват в замяна и ако не получат, страдат. Това последното е много отчетливо.
ЖП4 - движение, работа, контакт с много хора, независимо от раса/пол/положение/класа/статут, безпристрастност в смисъл независимост от емоционални филми :)

28 - майстори в това, да те убедят, как това, което те желаят е в полза и на двете страни :) - но в един момент отсрещната страна се чувства малко прецакана :) - и това го правят с цел собствено облагодетелстване (като това не го казвам в отрицателния смисъл - това си е просто качество, без + или -).

Значи, за да постигаш урока на ЖП4, от 28 можеш да се научиш на стремежа за постигане на материални/финансови позитиви за себе си. При 24 2 и 6 преиначават 4-ката, пречат й, като я отвличат в емоционалната страна. А 28 ти показва, как да използваш умението да се свързваш с другите, но за собствена полза, за да (4) работиш с цел постигане на среден статут в живота, да си подсигурена, да си емоционално по-независима.


Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #787 -: Април 22, 2015, 08:42:16 am »
И мен ми е интересно на какво имат да ме научат мен две личности родени на 13-ти ... Освен да ме дразнят с присъствието си, защо са се вкоренили в живота ми ... ;D

еее, 2 бр не са толкова много :)

Но пък могат да ти помогнат да видиш, как точно можеш да бъдеш по-отворен към другите. 30 те е заковало, а ЖП5 иска свобода - мисля, че от 13 (защото все пак е в съзвучие с твоите 3 и 0) можеш да видиш едно показно за контакт с другите, без да изпитваш някакъв ангажимент. Нещо в този смисъл ..... ти с твоя ЖП със сигурност ще усетиш и разбереш по-добре :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #788 -: Април 22, 2015, 09:30:50 am »
На мен пък хора родени на 2-ро число супер много ми дразнят егото  ;D

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #789 -: Април 22, 2015, 01:45:21 pm »
еее, 2 бр не са толкова много :)

Но пък могат да ти помогнат да видиш, как точно можеш да бъдеш по-отворен към другите. 30 те е заковало, а ЖП5 иска свобода - мисля, че от 13 (защото все пак е в съзвучие с твоите 3 и 0) можеш да видиш едно показно за контакт с другите, без да изпитваш някакъв ангажимент. Нещо в този смисъл ..... ти с твоя ЖП със сигурност ще усетиш и разбереш по-добре :)
Опитват се и двамата да ме научат да съм умерен, разумен, да се впиша със стадото и да не правя разни изпълнения по моя начин, но не им се получава изобщо.  :72:

С единия живея заедно, а от несъвместимост в характери отношенията са ни станали ледени и се натоварваме взаимно ....

С другата 13-ка имам доста повече неща, но тя е жп7. Много изпълнителна и добра с хората, а аз и се дразня от прекалената изпълнителност особено като иска да ми наложи тоя модел на поведение и започвам да я тормозя.  ::) ::) :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #790 -: Април 22, 2015, 01:46:38 pm »
На мен пък хора родени на 2-ро число супер много ми дразнят егото  ;D
И при мен е същото с двойките...  :012:
Сетих се за трима подобни ..  :012: Нали уж били тактични и търпеливи .. защо ли ми влияят така  :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #791 -: Април 22, 2015, 06:25:16 pm »
Леле тактични и търпеливи???В никъв случай  ;D ;D Най-безпардонните същества на тая планета са  :72:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #792 -: Май 04, 2015, 03:55:20 pm »
Хепи, утре като е 5.05.2015г да очакваме ли интересни събития?  :)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #793 -: Май 04, 2015, 04:13:12 pm »
Хепи, утре като е 5.05.2015г да очакваме ли интересни събития?  :)

едва ли ... това че има много 5-ци поне за мен не е от значение.

От значение може да бъде, евентуално, за последователите на фън шуй, които имат така нареченото Куа 5 или нещо друго, свързано с 5. В нумерологията е важна общата вибрация.

но пък утре е РД на две мои племенички близначки :) - баш по 5 са си - едни красавици, едни омайници :)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #794 -: Май 04, 2015, 08:26:05 pm »
ОВ: Преди малко ми казаха, че не са ме одобрили за работата, а са взели друго момче.  ??? Платиха ми за дните, през които ходех там, но не ме взеха.

Успокой се, април не ти беше време за започване на нещо ново. Нещата започват да се раздвижват сега, през май - ЛГ5+ЛМ5=1. Това означава - това, което сега предприемеш като действие, ще даде резултат в следващите 2 месеца. Не пришпорвай нещата - отпусни се сега, почини си, дай си малко за душата - каквото и да означава това за теб -  за да може ЛГ5 да бъде доволна и да ти се отблагодари с една хубава промяна :)