Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268781 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1335 -: Март 21, 2016, 10:54:54 pm »
Поправих се..
Днес имам транзитни Венера/Нептун тригон Луна и ми е особено влюбено - отнесено- разсеяно.. :85:
Въх, подсети ме да си погледна транзитите, че аз пък само пропускам или разменям буквички (срам ме е да кажа основната причина) , та какво да видя- тр Венера съвпад с Хирон, тр Хирон куинконкс Венера, тр Нептун съвпад Хирон - три аспекта на Пепеляшка си имам  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1336 -: Март 21, 2016, 10:56:51 pm »
Браво щи цъфнат налъмите в полунощ :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1337 -: Март 21, 2016, 11:10:02 pm »
Браво щи цъфнат налъмите в полунощ :012:
или всичко ще стане на тиква  :D

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1338 -: Март 25, 2016, 01:36:15 pm »
Възвратна карта на Меркурий правите ли? Или е прекалено дребен ,че да си заслужава?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1339 -: Март 25, 2016, 01:48:14 pm »
Аз правя, при мен управлява ъглови домове (4 и 7) и е връх на тао квадрат.
Над силата е само умението да я владеем!

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1340 -: Март 25, 2016, 01:54:52 pm »
Аз правя, при мен управлява ъглови домове (4 и 7) и е връх на тао квадрат.
Благодаря,Алена ! И при мен управлява същите домове ,вчера беше възвратът,отделно ЛЗ му направи опозиция,а Цикълът Слънце/Меркурий- в съвпад.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1341 -: Март 25, 2016, 02:38:14 pm »
И аз правя :) При мен Меркурий е управител на АСЦ и съуправител на 10 дом. Меркуриевият възврат съвпада с рождения ми ден, с разлика няколко часа :)
Освен това Меркурий никак не е дребен :) В много случаи е спусък на събития :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1342 -: Март 30, 2016, 11:21:07 am »
Момичета, сега като смениха времето как си пускате хорарите и има ли настройки в астро.ком, които отчитат разликата?

В момента например е 11.20 ч. и ако трябва да пусна хорар в сайта го записвам с час 10.20 ч. (реално време). Правилно ли е така?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1343 -: Март 30, 2016, 11:35:26 am »
В астро.кома автоматично се отчита смяната на времето, но с астрологичните програми трябва да се внимава.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1344 -: Март 30, 2016, 12:02:01 pm »
Значи няма нужда да записвам хорарите с час назад. Пускам ги според това, което показва часовника и астро-то си ги коригира?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1345 -: Март 30, 2016, 12:03:24 pm »
Не, няма нужда. В астро.кома се отчитат автоматично всички часови зони и лятно/зимно време.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1346 -: Март 30, 2016, 12:29:11 pm »
Момичета, сега като смениха времето как си пускате хорарите и има ли настройки в астро.ком, които отчитат разликата?

В момента например е 11.20 ч. и ако трябва да пусна хорар в сайта го записвам с час 10.20 ч. (реално време). Правилно ли е така?
нали хорарна карта се прави за времето когато си задала въпроса и за мястото където се намираш
 в програмата, след като въведеш мястото, автоматично генерира времето ти според гринуич

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1347 -: Март 30, 2016, 01:16:03 pm »
Според вас ще бъде ли удачно на Меркурий в Овен и отиващ към съвпад с Уран и каре с Плутон да давам техника за поправка?
Асц на картата за ориентировъчен час на часовете, в които трябва да оставя техниката си за поправка - Дева, Юпитер около или на Асц. Луната в Стрелец и почти анаретна?
По принцип не се коркам толкова за такива неща. Чупи се нещо, отива на ремонт и не му мисля много. Но сега ми стана малко вътрешно, че всичко отива на майната си - от затъмнението, което ми беше в съвпад с нат. Меркурий.
Само да кажа, че за отрицателно време ми се появиха проблеми в двете коли.  :012: На едната водна помпа. А другата "изгърмя" прекрасното ми спортно гърне, което струва повече от колата.  :D
И за капак една част от корубата на лаптопа ми се отчупи и има проблеми със захранващ кабел.
Та спешно ми се налага да вкарам поне една кола за ремонт и лаптопа. Защото ще ме глобят, ако продължавам да пърпоря и трещя по улиците с и без това ревящата ми кола.
И как ми съвпаднаха часовете точно за днес и точно за следобед...

Гледам си картата към времето с часовете - тр. Луна съвпад Нептуна ми у2, ще давам пари, то е ясно. И каре к2... Тр. Сатурн се крепнал на Марса ми, съупр на 2 дом. Тр. Слънце е в опозиция с Венерата ми у3.
Да се плаша ли от периода?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1348 -: Март 30, 2016, 01:59:46 pm »
Аспектът между Меркурий, Уран и Плутон за мен по-скоро дава идея, че моментът ще е критичен (Уран) за промяна (Плутон) на Меркуриевите вещи ...

Удачно ми изглежда от тази гл.т. Съжалявам за черната серия :(
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1349 -: Март 30, 2016, 02:19:46 pm »
Да, вярно си е черна серия. Но тогава и тр. Марс ми мина през Уран. Аз си го уважавам, когато мине през Уран, винаги дава отклонения в техниките при мен. При предното му преминаване се погрижих в дома ни да не остава здраво осветително тяло. Сега е минал на по-високо ниво, гадински е този съвпад.
Но и всичко, което се ползва активно, то все се амортизира и е нормално да има нужда от ремонт. Не е гот, че всичко на един път. Но така се паднало.
Опитах се да повредя и една дръжка на тренажор. Но домашните много бързо схванаха интимното ми желание и овладяха ситуацията.  :57:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.