Автор Тема: Телепатия  (Прочетена 29857 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #15 -: Февруари 18, 2014, 08:04:36 pm »
Добре...

Кой пренася "материала"-мисли ,чувства ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #16 -: Февруари 18, 2014, 08:21:31 pm »
Я,попитай Меркурий какво ще каже ,той по въпроса  :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #17 -: Февруари 18, 2014, 08:57:35 pm »
Не го подценявай ,Палавника-само той може да ходи,влиза,пренася ...всичко и навсякъде .Телепатията не създава ,а предава чувства или мисли  на по-далечно разстояние,а това без Меркурий не е възможно,въпрос на интуиция е.Колкото повече у човек се развиват умствените способности и се тренира същата,човек е в състояние да изпраща информация или емоции ,по-лесно към онези ,които са умствено по-слаби.
Аз не залагам точно на Сатурн ,като стопер на телепатията ,а по-скоро липсата на въображение-Луна /Меркурий как са поставени в натала ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #18 -: Февруари 18, 2014, 09:08:39 pm »
Определено не страдам от липса на въображение, това е последното нещо, което мога да кажа за себе си, даже напротив, идва ми твърде много и доста години съм прекарала да живея в главата си, която е родила какви ли не фантасмагории.

Имам Луна опозиция Меркурий. Луната е в съвпад Уран и Нептун, слв, съответно Меркурий е опозиция Луна, Меркурий, Уран, съвпад ЮЛВ. Меркурий има тригон с Плутон, Луната, съответно - секстил. Все аспекти на активното въображение. Особено като добавил луна на к5 и меркурий на к11.  ;)

Добре...
Изброените/споделеното ,"изпращат" ,а кой "получава" или кой е "митничарят"  тогава ?!? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #19 -: Февруари 18, 2014, 09:32:08 pm »
И аз не знам отговора .

Но...сега като се замисля ,хората  ,с които си "говоря" без думи са с акцент Огън/Вода и то обикновено в този порядък -огнено Слънце и водна Луна и Меркурий в Риби/12-ти дом ,в аспект с Нептун.Значи всичко останало ,което не "повтаря" същото в картата ми ,не го "пускам" инстинктивно -аз съм с водно Слънце,огнена Луна и Меркурий в Риби,съзнателно -Слънце,но сега ще помисля дали е от влиянието на Нептун или на ... ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #20 -: Февруари 18, 2014, 10:07:46 pm »
Thunder,много си "бойна" и винаги ме караш да се смея с глас,не че мога по друг начин  :012: :012: :012:

Финалът беше като за наградите "Сребърна мечка", за късометражен филм  :72: :72: :72:
Аз също не позволявам да ми влизат в главата или по-скоро така се отнасям на някъде ,че даже и някой да е влезнал с нещо отнякъде ,няма как да го отразя и ...той/те си тръгват-Вода/Огън.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Телепатия
« Отговор #21 -: Февруари 18, 2014, 11:34:47 pm »
Дали пък хората, чиито планети ни се нашляпват в нашите водни домове, не ни четат телепатично, но на ниво състояние, по-точно, или-емоции?
Иначе, да луна и меркурий ще да имат връзка. Не-астролозите казват, че трябва да има някакво отношение между приемащ и предаващ-симпатия, любов, защо не и обратното? Но пък не ебуквално, защото имам хора,които обичам и нямам телепатия, то и планетите ни не се чуват в реала, камо ли иначе. С други пък се съобщаваме.
Също и аз мисля, че само транссатурновите, без връзка с личите-трудна работа. Вижа, ако имаме окултация на планети, най-паче, нептун,/луна,меркурий/ звучи логично да се случва такова предаване-приемане.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #22 -: Февруари 19, 2014, 11:31:02 am »
Дали пък хората, чиито планети ни се нашляпват в нашите водни домове, не ни четат телепатично, но на ниво състояние, по-точно, или-емоции?
Иначе, да луна и меркурий ще да имат връзка. Не-астролозите казват, че трябва да има някакво отношение между приемащ и предаващ-симпатия, любов, защо не и обратното? Но пък не ебуквално, защото имам хора,които обичам и нямам телепатия, то и планетите ни не се чуват в реала, камо ли иначе. С други пък се съобщаваме.
Също и аз мисля, че само транссатурновите, без връзка с личите-трудна работа. Вижа, ако имаме окултация на планети, най-паче, нептун,/луна,меркурий/ звучи логично да се случва такова предаване-приемане.

Цитат
Дали пък хората, чиито планети ни се нашляпват в нашите водни домове, не ни четат телепатично, но на ниво състояние, по-точно, или-емоции?

Enigma,това че същите успяват да ни "прочетат " в случая ,не винаги е предпоставка за телепатия .За пример ,връзка майка-дете ,това че майката усеща детето ,"настанявайки се " в неговите психични домове,не означава ,че ще умеят да си общуват телепатично.Това можеш да го провериш лично и то двупосочно. ;)
Според мен ,при телепатията ,ако са замесени Луна/Нептун,вода/огън като стихия ....акцента при предаването е емоции,въздух-информация.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Телепатия
« Отговор #23 -: Февруари 19, 2014, 12:37:52 pm »
Телепатията може да се развива умишлено според мен, един вид-да се тренира

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Телепатия
« Отговор #24 -: Февруари 19, 2014, 01:42:03 pm »
Аз имам голям тригон Меркурий, Нептун и Луна с точни орбиси в огнени домове, телепатията е плашеща! ;D

Ето ми картата.
« Последна редакция: Февруари 19, 2014, 01:45:42 pm от AzaZaeL »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Телепатия
« Отговор #25 -: Февруари 19, 2014, 03:49:43 pm »
Казах плашеща, а не плачевна. Определено ми е силна интуицията и съм доволен от нея. :) И Слънцето в 12 дом играе роля, както и У12 в 12 дом. Нептун ми е връх на 2 симетрични конфигурации (аз вземам предвид и Палада).

Иначе прагматичен си падам и много си обичам притежанията!  :29:
« Последна редакция: Февруари 19, 2014, 03:52:29 pm от AzaZaeL »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #26 -: Февруари 19, 2014, 06:48:22 pm »
А какво ще кажете може би синастрията е предпоставка за телепатия ?  :) Луна, Меркурий аспектирани от синастричен Нептун, Уран.

И тя . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #27 -: Февруари 19, 2014, 06:53:22 pm »
Казах плашеща, а не плачевна. Определено ми е силна интуицията и съм доволен от нея. :) И Слънцето в 12 дом играе роля, както и У12 в 12 дом. Нептун ми е връх на 2 симетрични конфигурации (аз вземам предвид и Палада).

Иначе прагматичен си падам и много си обичам притежанията!  :29:


AzaZael,би ли споделил какво визираш под силна интуиция и как я ползваш в посока телепатия ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Телепатия
« Отговор #28 -: Февруари 19, 2014, 11:46:21 pm »
Интуицията ми най - често се проявява чрез предчувствия и сънища. В по - горните коментари също бях споделил някои неща. Много често преди да се случи нещо на мой близък човек го сънувам и най - често усещам само лошите неща. Понякога ме удря някакво лошо настроение безпричинно и след това разбирам какво и с кого се е случило. Също така често чета мисли, към които не бих успял да достигна по логически път ... По скайпа много често решавам, че трябва да пиша на някого и отсрещната страна е с реакцията "лоол аз тъкмо се канех да ти пиша"  :57: Така че, улавям доста сигнали и явно имам невидима антенка на главата си.  :57:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #29 -: Февруари 20, 2014, 09:46:42 am »
Интуицията ми най - често се проявява чрез предчувствия и сънища. В по - горните коментари също бях споделил някои неща. Много често преди да се случи нещо на мой близък човек го сънувам и най - често усещам само лошите неща. Понякога ме удря някакво лошо настроение безпричинно и след това разбирам какво и с кого се е случило. Също така често чета мисли, към които не бих успял да достигна по логически път ... По скайпа много често решавам, че трябва да пиша на някого и отсрещната страна е с реакцията "лоол аз тъкмо се канех да ти пиша"  :57: Така че, улавям доста сигнали и явно имам невидима антенка на главата си.  :57:

В смисъл умееш да си "викаш" хората ,които са ти нужни за момента?1?
Разстоянието ме интересува между теб и онези ,които "улавяш" ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“