Автор Тема: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си  (Прочетена 8625 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #30 -: Май 20, 2014, 10:20:14 pm »
Всички русалки сме минали през "кичещият " период ,но при някои това се запазва и в годините -по желание на Венера . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #31 -: Май 20, 2014, 10:24:41 pm »
Всички русалки сме минали през "кичещият " период ,но при някои това се запазва и в годините -по желание на Венера . ;)

E, тя моята Венера е достатъчно шантава да измисли и някоя друга простотия на стари години  :D.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #32 -: Май 20, 2014, 10:28:51 pm »
E, тя моята Венера е достатъчно шантава да измисли и някоя друга простотия на стари години  :D.

Шшшттт....Рибите няма(т)ме стари години  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #33 -: Май 20, 2014, 10:42:53 pm »
Всички русалки сме минали през "кичещият " период ,но при някои това се запазва и в годините -по желание на Венера . ;)

Сега вече съм на принципа на минимализма. Но при мен ключово значение има мотивацията, а тя е пряко свързана с вътрешното ми състояние. Така съм и с грима - когато се харесвам, слагам и гланц, и спирала, и леки сенки... Когато съм депресирана, преуморена и не се харесвам, слагам само фондьотен и лека пудра, понякога и за гланц не се сещам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #34 -: Май 20, 2014, 10:55:03 pm »
Т.н. аксесоари трябва да са водоустойчиви, удароустойчиви и всякакви други устойчиви, иначе не се класират
Нямам време да се заниамвам с разни украси

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #35 -: Май 20, 2014, 10:57:44 pm »
Нямам време да се заниамвам с разни украси

Напоследък и аз съм така - нямам време да се кича. И нямам желание.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #36 -: Май 20, 2014, 11:06:21 pm »
Аз също съм доста консервативна по отношение на аксесоарите.Не обичам крещящите дрънкулки и облекло.
Въпреки ,че имам на к2 лъв,но слънце в 9ти,съм скромна в това отношение.Но пък венера ми е в телец,обичам удобните и постоянни неща.Нося едни и същи златни обеци повече от 15 години,както и златно синджирче с кръстче.От време на време си слагам 2 златни пръстена.Лакирам се рядко и аз защото /за жалост/ не намирам много време за себе си.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #37 -: Май 20, 2014, 11:15:44 pm »
Напоследък и аз така - бижутата си стоят в кутийката, вече дори не посягам да я отварям, за да се насладя на гледката.  ;D Ходя с едни и същи обеци - златни с малки диамантчета, нямам желание да експериментирам с бижута и аксесоари. Шалове имам, но ги нося обикновено през зимата, макар че и през топлите месеци са прекрасно допълнение към облеклото. Слънчеви очила не нося никога. Преди три години си взех невероятна сребърна гривна с оливин, но се "прекарах" - оказа се с много трудно закопчаване, сама не мога да си я сложа, задължително трябва да има някой до мен, който да ми я закопчае. Пазя я за по-добри времена - когато си намеря половинка.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #38 -: Май 20, 2014, 11:38:27 pm »
За Лили най-красивият принц :-*

Хехе, мерси.  :) Днес тъкмо се оплаках на колегата, че вече никой не ме иска... И той ми вика "Абе може и  от някой форум, само да не попаднеш на обратен".  :( :043: (изглежда, че такъв е стереотипът за мъжете, пишещи по форуми)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #39 -: Май 21, 2014, 12:55:09 am »
най-големият ми аксесоар е един метален слон на метална верига- доста тежичък е, става за трениране на трапецовидния мускул  :D малката дъщеря ми го подари преди две години, понеже колекционирам слончета за късмет и слушам "черно"  :)

Happy58

  • Гост
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #40 -: Май 21, 2014, 08:31:17 am »
Аз също съм доста консервативна по отношение на аксесоарите.Не обичам крещящите дрънкулки и облекло.
Въпреки ,че имам на к2 лъв,но слънце в 9ти,съм скромна в това отношение.Но пък венера ми е в телец,обичам удобните и постоянни неща.Нося едни и същи златни обеци повече от 15 години,както и златно синджирче с кръстче.От време на време си слагам 2 златни пръстена.Лакирам се рядко и аз защото /за жалост/ не намирам много време за себе си.

еее, най-накрая още една дама, която да използва злато :) Дотук бях самичка ... и чак неудобно да му стане на човек :)

Happy58

  • Гост
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #41 -: Май 21, 2014, 08:34:09 am »
Happy ,Венера и 2-ри дом са като ключето и бравата ,така че грешката е вярна. :)

врътваме ключа и няма мърдане :)

Приятен и слънчев ден на всички ви :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #42 -: Май 21, 2014, 05:59:36 pm »
еее, най-накрая още една дама, която да използва злато :) Дотук бях самичка ... и чак неудобно да му стане на човек :)
въпрос на възможности- аз също бих носела ако имах...
моите златните накити преди години заложих, за да платя наемите и после не успях да си ги върна- не беше лесно в годините на прехода да отгледам и изуча две деца, докато моят мъж се бореше да спасява бизнеса си- също в помещение под наем

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #43 -: Май 21, 2014, 06:53:31 pm »
Жълто злато не понасям, особено като видя жена, накичена като коледна елха.

Предпочитам качествено сребро, а ако ще е злато, да е бяло. Някои скъпоценни камъни със сребърен обков не вървят.  :)

Абе то и аз обичам големи диаманти, но още не печеля достатъчно.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #44 -: Май 21, 2014, 07:16:03 pm »
Нося само часовници,имам към 10-водоустойчиви със светещ циферблат.Държа и под душа и през нощта винаги да знам точен час.С хронометър качвам стълби,готвя..Бившият ,също го отмервах по време.Любимият ми часовник е колие с мини боздуган,отваря се топката и вътре е часовника.Други бижута,шалове тнт. не понасям,но със Сатурн на АС,явно искам да ме виждат точен-човека часовник.