Автор Тема: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си  (Прочетена 8627 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #45 -: Май 21, 2014, 07:20:36 pm »
Държа и под душа и през нощта винаги да знам точен час.С хронометър качвам стълби,готвя..Бившият ,също го отмервах по време.

Ауу, ти си по-голям педант и от мен!  ;D :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #46 -: Май 21, 2014, 07:51:25 pm »
въпрос на възможности- аз също бих носела ако имах...
моите златните накити преди години заложих, за да платя наемите и после не успях да си ги върна- не беше лесно в годините на прехода да отгледам и изуча две деца, докато моят мъж се бореше да спасява бизнеса си- също в помещение под наем

явно става недоразумение в темата. Това определено си е основателна причина да ползваш нещо по-различно от злато, а не факта, че не го харесваш. Защото явно хората тук не го харесват - аз с такова впечатление оставам.
Иначе, имам, но два пъти го продавам, защото изпадам в безпаричие (както е било при теб) и после се оправям и си купувам пак. Не знам този път колко време ще се задържат (дано да е по-дълго :) ).

Някой тук искаше да разгледа карта на човек, който обича злато - аз затова и отговорих :) ама още никой не анализира.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #47 -: Февруари 02, 2015, 05:48:11 pm »
Готина темичка! Много обичам аксесоарите. К2 ми е във Везни, Луната ми е в Рак. Обожавам бижута-нося само сребро или стомана (напоследък е много актуална ). Харесвам особено много бижута с камъни Сваровски-имам във всякакви цветове. Винаги си купувам комплекти-за мен е проява на лош вкус обиците ти да са едни, а колието съвсем друго ( лично мнение). Колекционирам също и дамски чанти-имам около 40, които са подредени в специално крило за тях  :012: Колекционирам освен това шалове, а напоследък и обувки задължително от естествена кожа и много се грижа за тях-постоянно ги полирам  :012: Обувката за мен е изключително важен момент от облеклото-една неподходяща обувка може да съсипе цялото впечатление,  същото се отнася и за всеки неподходящ аксесоар. Обичам много и парфюми- Light Blue нa D & G, Light Clouds нa Moschino, Paradox на Jacomo (зеления), Fairy Juice нa Naf Naf и разбира се Hypnose на Lancome са ми любимите.  :38: Много държа душ гела и ролката да са абсолютно еднакви и да миришат като парфюма, който ползвам. Доста налудничаво е всичко... Малко ми прилича на ОКР  :043:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #48 -: Февруари 02, 2015, 06:09:20 pm »
Много съм привързана към вещите си и ги ревнувам. Близките ми са наясно, че не могат да пипат нещата ми без мое знание и позволение. Веднъж майка взела да носи една от чантите ми-като разбрах веднага и я подарих-не исках вече да е моя. Във 2-ри дом имам Плутон съвпад ЮЛВ.  :29:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #49 -: Февруари 02, 2015, 08:59:27 pm »
Твоето е обсесия, Дрийм  :012: - по всичко стилно и красиво.

И при мен има такава привързаност, но чак такъв колекционер не съм. Само обувките са ми болестно състояние.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #50 -: Февруари 02, 2015, 09:10:33 pm »
Затова сме жени, иначе кво-сервизи ли да колекционираме :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Аксесоарите -начин да "заявиш" себе си
« Отговор #51 -: Февруари 02, 2015, 09:16:59 pm »
Затова сме жени, иначе кво-сервизи ли да колекционираме :012:

Може и камбанки... ъммм, за трофей  ;D щях да си направя цял наниз и да ги нося като огърлица  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui