Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290699 пъти)

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #795 -: Февруари 02, 2016, 05:22:14 pm »
Рениии, хич не ми споменавай за Уран... :) Знам, че ще мине пак и вече да си ходи, че ми омръзна от него. Не че нещо лошо, ама аз си му треперя. Тук не е мястото, но съвпада на Уран го усещам най-вече по 3-ти дом (Луната у3). Сестра ми роди при предишния точен съвпад. Брат ми много експедитивно си намери булка, ще се жени тази година, пък даже вече и дете чака...

Дай Боже наистина акцентът да е в 7-ми дом. Станах вече пословична с желанието си за второ дете, но дано пък тази година ми излезе късметът.

Като приближи още малко РД-то ще кача стария солар с коментари и новия.  ;)

На Рибката все й се припка, знаеш как е. Няма свъртане. Хем искам дете, хем не мога да спра с плановете. Даже и рима има  :72:
Serve, love, give

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #796 -: Февруари 03, 2016, 11:57:00 pm »
Днес се присетих без причина за Баба, тя беше просто душа с много любов към хората, винаги съм я усещал като партньор в живота си. В деня на смъртта 27 юни 2010 ... Сатурн управител 8 ми точен квадрат Десцедента ми ... Плутон управител 6 ти , точен квадрат Венера/Марс управители 5/6/11/12. Транзитна Луна съвпад Транзитен Раху ...

Ива

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #797 -: Февруари 04, 2016, 07:29:33 am »
През цялата 2016 г. / февруари,май,ноември / Сатурн К8,Г4 от 3 дом ще ми квадратира Слънцето К12,Г11.
ПРеместване или край на нещо да очаквам. ??? В наталната карта Сатурн/Слънце са в тригон.

Този Сатурн  е само по белите.Паднах по стълбите и се потроших - натъртих си дясното рамо и опашката на д....о. :043: :043: :043:Не може да се седне,трудно ставане..... :lol_hitting: лоша работа.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #798 -: Февруари 04, 2016, 08:51:39 am »
През цялата 2016 г. / февруари,май,ноември / Сатурн К8,Г4 от 3 дом ще ми квадратира Слънцето К12,Г11.
ПРеместване или край на нещо да очаквам. ??? В наталната карта Сатурн/Слънце са в тригон.

не знам какво да очакваш, но сатурн през 3 дом - по-внимателската с придвижването :)

Сатурн К8,Г4 - това как да се разбира - че се намира в 8 дом и управлява 4 ли?

Ива

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #799 -: Февруари 04, 2016, 09:29:18 am »
не знам какво да очакваш, но сатурн през 3 дом - по-внимателската с придвижването :)

Сатурн К8,Г4 - това как да се разбира - че се намира в 8 дом и управлява 4 ли?
Да,в Телец в 8 дом господар на 4 дом.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #800 -: Февруари 04, 2016, 10:08:34 am »
Наблюдавах в мъжка карта съвпад на тр. Сатурн с нат.Луна, тя му е диспозитор - У4, а той е в 4 дом в натала. Преди година една астроложка предположи проблеми с майка му и ми беше тревожно, но изявата беше друга - в неговото семейство - опити за рестрикция и налагане на нов ред в дома. Тъй като Сатрун след съвпада с Луната прави тригон с нат.Венера и Слънце - мисля затова засегнаха съпругата и майка на децата му, а не неговата майка.
Над силата е само умението да я владеем!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #801 -: Февруари 04, 2016, 04:33:36 pm »
Преди един час разбрах , че сметката за вода след повредата в тоалетната е 1350 Евро ... не знам как ще се разберем със собственика ... Транзитен Сатурн управител 8-ми квадрат натална Луна управител 2-ри в 4-ти дом ...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #802 -: Февруари 05, 2016, 11:44:44 am »
Може ли да ми споделите опита си с Сатурн квадрат Луна? Чувствам се ,че все едно някои ми е изцедил емоциите и в момента нищо не е останало в тялото и душата ми? Как се е отразило при вас?

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #803 -: Февруари 05, 2016, 01:28:42 pm »
Кофти,трябвало е да оставиш някой да наглежда жилището,в договора няма начин да не си е гледал интереса,разходите може да се оспорят само ако са в общите части .При наводнение от такъв мащаб очаквам да е замесен Нептун .

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #804 -: Февруари 05, 2016, 02:54:27 pm »
и все пак, не е сложно човек да си спре водата, когато планира да отсъства за значителен период от време.

съседите ме наводниха преди 10-на дни и си заминаха на село:Д последствията ще им ги дишам до края на годината...
//преместили са си кухнята над спалнята ми, но не с тръбопровод, а с меки връзки. сладури...

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #805 -: Февруари 05, 2016, 03:05:15 pm »
Няма как да разбера като съм бил на почивка , то от там идва проблема , не съм бил един месец в апартамента , за да го видя. Хубавото е , че имам пълна застраховка, може и до съд да стигнем и така .. като гледам в ефермидите Сатурн ще ми прави този квадрат до Октомври , много ще е яко :)

Няма да те зачесвам за Сатурн в 6-ти, защото и на мен ми предстои. Ще опитам обаче да съм внимателна  ??? Като стигне квадрата със Слънцето и после Мерка в 4-ти ще видим какви ще ги свърша.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #806 -: Февруари 10, 2016, 09:05:38 pm »
Аз бях зарязала идеята за сертифицирането, която ми избистри на новолунието в 9 дом, обаче напоследък - пак ми се мъдри в главата и днес специално погледнах - тр. Сатурн в 9 дом в триогон към Юпитер - У9 (и У10 и У1). Вероятно ще действам :)

В тази връзка е удачно да погледна кога им е започнал цикъла  ::)

Тази пролет Сатурн става ретро и ще е така до август. На мен ми е ретро в натала. Свързвах го основно със зъбните истории, още повече, че тогава започва нов цикъл Марс-Сатурн,след като и двата са били ретро, преди новия цикъл. Също и двата са ретро в натала ми. С новия цикъл следва да започне и нов период за моите зъбно-челюстни истории :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #807 -: Февруари 11, 2016, 04:32:03 pm »
Наблюдавах в мъжка карта съвпад на тр. Сатурн с нат.Луна, тя му е диспозитор - У4, а той е в 4 дом в натала. Преди година една астроложка предположи проблеми с майка му и ми беше тревожно, но изявата беше друга - в неговото семейство - опити за рестрикция и налагане на нов ред в дома. Тъй като Сатрун след съвпада с Луната прави тригон с нат.Венера и Слънце - мисля затова засегнаха съпругата и майка на децата му, а не неговата майка.
Твърд аспект на тр Сатурн с Луна, особено съвпад, оказват неблагоприятно влияние върху отношенията с близки жени, не само с майката, като цяло в периода емоционалното спокойствие е нарушено.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #808 -: Февруари 11, 2016, 08:29:44 pm »
На мен ми направи тригон с Луната у6 преди 6 градуса. Очаквах да цъфна и вържа здравословно. А то беше кошмар и половина. Всички стари травми по костите ме боляха постоянно - тъпа и неспираща болка с дни. И въпреки, че имам много здрави зъби, всички до един ми бяха страховито чувствителни на топло, студено, на всякакво. Проблеми със зъбите нямам, но по време на точен аспект имах чувството, че цялата ми челюст ще се пръсне от повей на вятъра или при сутрешното кафе. След разпадането на аспекта веднага почувствах облекчение.
Дори на карето към Луната не беше така, та тогава не се сещам нещо да ми е било зле. И в емоционален план ми беше едно равно, не е имало драми.

Толкова за тригоните. Този тригон го чаках като наследство, с голямо нетърпение, с голямата кошница. А то излезе нищо и половина.  :012:

Емма, и аз така като наследство си чаках тригона. Сатурн при мен дава събития чак на разходящ аспект. При орбис около 2-3 градуса. Има още малко време да се задейства. Помня, че като беше в опозиция към Луната ми уж нищо не се случваше, но точно това беше "случката" - тотално мъртвило. А, да - и проблеми с майка ми имах тогава.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #809 -: Февруари 15, 2016, 07:01:22 pm »
Моля да споделите как се е изявил при Вас транзитен Сатурн на МС?
Над силата е само умението да я владеем!