Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 291318 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1365 -: Януари 27, 2017, 06:53:37 pm »
Сатурн на Мц може да даде и издигане. Или да се захванеш сериозно с нещо, което ти е на сърце и искаш да го докараш до върховете.
Алена, не му се плаши толкова. Не знаеш дали няма да имаш предложение, което да изисква повече отговорности от теб. И дали няма да поемеш в посока, която повече ти харесва.  :58:
Ако само това е проявлението на аспекта, може да го преглътнеш съвсем леко. Има къде по-кофти неща.

Хайде, успех!  :58:

Пък и сол. Слънце ми е в 11 сол дом :)



Ако се смени собствеността, това автоматично означава ликвидация ли? Не може ли да продължи дейността на компанията и да се запази част от персонала?

Ще има голяма ликвидация на структури, съобразени със структурата на стария собственик. А новият  ще си доведе свои хора.

Казаха ми, че е възможно да имам по-добри перспективи при новия собственик, но ... "казал-рекъл" .... Вътрешно не съм приеснена, вярвам, че ще се оправя - независимо дали ще остана или ще е нещо друго.



И на мен ми изглеждат благоприятни аспектите. Още повече със СД Венера в съвпад с нат.Слънце в 10 дом и тр. Плутон ще поддържа секстил към нат.Венера.

Прогр. МС  направи ингрес във Водолей и с часа на раждане, който ползвам е на 0 гр и 36 минути. Още ми е новина, не съм осмислила всичко по темата. :) Благодаря Ви за подкрепата  :08: :38:
« Последна редакция: Януари 27, 2017, 06:55:30 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1366 -: Януари 27, 2017, 07:43:02 pm »
мОЛЯ винаги ща подкрепям защото ми доставя удоволствие да забележа как АРИСТокротично ме пропускаш :D Тихо тихо казах  :D

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1367 -: Януари 27, 2017, 08:29:21 pm »
На мен съвпад на Сатурн с МЦ ми звучи хубаво, не- за лошо, от всякъде, ако има място, където звучи супер е там -дори и в по-далечна перспектива, от сорта на всяко зло за добро .

Неволно съм пропуснала да харесам, но от сърце благодаря и специално ще цитирам  :58:

Първо писах един общ пост в коментар към предните, после вмъквах цитати и накрая - мазало  :012:

Точно го мисля, като разрушаване на излишното и устрем нагоре - бавно, уверено и сигурно :) Очаквам да има пот, кръв и сълзи - при мен винаги има около Сатурн :) А ако съм последователна, постоянна и упорита - и резултати :)

В момента се чувствам, като върху подвижни пясъци - не знам в кой момент ще се раздвижат.
Над силата е само умението да я владеем!

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1368 -: Януари 27, 2017, 09:07:17 pm »
При Сатурн няма подвижни пясъци, по неговия път-баир, дере, ров, ледена пързалка -връх. Пустинята и блатото са в компетенцията на други достопочтени планети. Ако чувате крякане, виждате жабешко бутче или се оригвате на жаба нестанала принц-не е от Сатурн това .Нептун и Юпитер са ви опънъли отзад и се хилят на наивността ви да повярвате, че заслужавате напушеният им мираж без да си мръднете задника с лопатата. Но ако сте трудовак -копайте -преди да умрете Сатурн може и да ви благослови :D  ;D

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1369 -: Януари 27, 2017, 09:09:21 pm »
Подвижните пясъци са ми усещането за несигурност и неяснота ...
Над силата е само умението да я владеем!

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1370 -: Януари 27, 2017, 09:10:25 pm »
Алена, от опит потвърждавам, че Сатурн на МЦ дава възход в кариерата и случване на това, което целиш в тази посока.

А това, че новият собственик ще подмени изцяло досегашния екип е доста странно, ако човекът е сериозен бизнесмен.
Колкото и да иска да си вкара нови хора, тези, които познават бизнеса и го движат към момента са настоящите - в това число и ти.
Обичайно минават от 2 до 6 месеца (зависи от големината на бизнеса), в които се оценява настоящото състояние/хора и тогава се правят големите промени. В това време може да има някое новоназначение, но не и поголовно.
Ако това е твоето място/компания, като нищо може да те промотират нагоре.

Успех!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1371 -: Януари 29, 2017, 10:17:02 am »
Сатурн  ревизира,ако си на червено,натрупал пасиви,в дома,където транзитира,не чакай да ти даде нещо, длъжник си
ако си натрупал активи,според неговите правила и изисквания ще те побутне едно стъпало нагоре,ако има сили да го направи,според наталните си достойнства

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1372 -: Януари 29, 2017, 09:54:33 pm »
Някой да го е измъчил Сатурн през 12 дом?
Не че нещо конкретно се случва. Донякъде там е и проблема - нищо не се случва. Само действам по отлагани задачи за собствено усъвършенстване (завърших си висшето образование, спорт и т.н.). Обаче живот - никакъв. Толкова самотно и потиснато не ми е било. Мога и обичам да съм сама, а сега го усещам като мъчение с пирони. Едва чакам Сатурн да влезе в Козирог през декември и да ми застане на асц. Дори да е гърч, дори да има бури - предпочитам ги хиляди пъти пред това мъртвило. А уж от Стрелец ми прави тригони към овчия стелиум...и какво? Култивирах дебилно спокойствие и методичност, ей това ми е подаръкът от тригона.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1373 -: Януари 29, 2017, 11:38:05 pm »
Сатурн  ревизира,ако си на червено,натрупал пасиви,в дома,където транзитира,не чакай да ти даде нещо, длъжник си
ако си натрупал активи,според неговите правила и изисквания ще те побутне едно стъпало нагоре,ако има сили да го направи,според наталните си достойнства


Моят сега минава през 6 дом и нищо не се случва. Точно това ми говори, че съм "на прав път" по шестодомните теми. Дано изтрае до края така, че през 5-ти ми разказа играта психически. Малко да си отдъхна.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1374 -: Януари 30, 2017, 12:40:18 am »
Някой да го е измъчил Сатурн през 12 дом?
Не че нещо конкретно се случва. Донякъде там е и проблема - нищо не се случва. Само действам по отлагани задачи за собствено усъвършенстване (завърших си висшето образование, спорт и т.н.). Обаче живот - никакъв. Толкова самотно и потиснато не ми е било. Мога и обичам да съм сама, а сега го усещам като мъчение с пирони. Едва чакам Сатурн да влезе в Козирог през декември и да ми застане на асц. Дори да е гърч, дори да има бури - предпочитам ги хиляди пъти пред това мъртвило. А уж от Стрелец ми прави тригони към овчия стелиум...и какво? Култивирах дебилно спокойствие и методичност, ей това ми е подаръкът от тригона.

Е, точно това е Сатурн през 12ти - изолация и преоценка.
Ако имаш късмета, да не ти засяга нищо лично по това време, направо се благодари!
А на Asc ще ти донесе нещо тотално ново и бързо ще ти върне динамиката  :72:

П.П. в това мразовито време всичко е само за Сатурн в 12ти - на топло вкъщи, с книга и чаша вино в ръка

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1375 -: Януари 30, 2017, 12:54:05 am »

Моят сега минава през 6 дом и нищо не се случва. Точно това ми говори, че съм "на прав път" по шестодомните теми. Дано изтрае до края така, че през 5-ти ми разказа играта психически. Малко да си отдъхна.

666, там е и моят сега. Заради предстоящата му опозиция с нат. Луна в 12ти съм се притеснила малко да не ми изкара някакви здравословни проблеми по оста 6 - 12 дом, но иначе и при мен нищо не се случва.

В 5ти дом когато беше, отчитах характерните му лишения като липса на взаимна любов, на пари, грижа за деца...
Сега в 6ти липса на работа и здраве ли да чакам?

До тук регистрирам непрестанни ежедневни задачи, които тъкмо реша, че са отметнати и изскачат нови. Това всичко е типично за Сатурн в 6ти и някак все ме отклонява от главната цел, която имам, а именно, да започна постоянна работа в конкретна компания и да сложа край на несигурния живот с клиенти "на парче".
Направо не ми се мисли, ако това показва тенденцията за 2 години напред :91:

Aska

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1376 -: Януари 30, 2017, 12:28:33 pm »
След няколоко дни тр.Сатурн ще премине от 4-тия ми в 5-ти дом,като сега прави квадратура с наталното си положение в 8-ми. Много тягосто го усещам този квадрат. Преминаването през 4-ти дом ми донесе много неприятни моменти свързани с дома ми-като се започне от безкрайни не до там удачни ремонти до смъртта на майка ми. А пребиваването му в 5-ти не знам какво ще донесе.Още от сега ме наляга депресия.Сатурн в 5-ти,си мисля, отнема всякаква радост.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1377 -: Януари 30, 2017, 04:44:40 pm »
Някой да го е измъчил Сатурн през 12 дом?
Не че нещо конкретно се случва. Донякъде там е и проблема - нищо не се случва. Само действам по отлагани задачи за собствено усъвършенстване (завърших си висшето образование, спорт и т.н.). Обаче живот - никакъв. Толкова самотно и потиснато не ми е било. Мога и обичам да съм сама, а сега го усещам като мъчение с пирони. Едва чакам Сатурн да влезе в Козирог през декември и да ми застане на асц. Дори да е гърч, дори да има бури - предпочитам ги хиляди пъти пред това мъртвило. А уж от Стрелец ми прави тригони към овчия стелиум...и какво? Култивирах дебилно спокойствие и методичност, ей това ми е подаръкът от тригона.

Радвай се на спокойствието :) Сатурн в 1д ще те накара да се съобразяваш с обстоятелствата. Ще трябва да се снишиш, да залегнеш и да наведеш глава. Няма да има бури, само вътрешен гърч - 1д е марсов, ще си усещаш Марса като в капан - условно казано. И ще знаеш, че трябва да се съобразиш, защото си астролог - така поне ще ти бъде спестено безмисленото упорство да промениш нещо и излишното хабене на енергия :) Сатурн структурира....

Аз сега имам квадрат към натален и към Слънцето, но тригон към Луната - хем ми е тъжно, хеб безперспективно, хем няма защо :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

arania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1378 -: Януари 30, 2017, 08:21:54 pm »
Някой да го е измъчил Сатурн през 12 дом?
Не че нещо конкретно се случва. Донякъде там е и проблема - нищо не се случва. Само действам по отлагани задачи за собствено усъвършенстване (завърших си висшето образование, спорт и т.н.). Обаче живот - никакъв. Толкова самотно и потиснато не ми е било. Мога и обичам да съм сама, а сега го усещам като мъчение с пирони. Едва чакам Сатурн да влезе в Козирог през декември и да ми застане на асц. Дори да е гърч, дори да има бури - предпочитам ги хиляди пъти пред това мъртвило. А уж от Стрелец ми прави тригони към овчия стелиум...и какво? Култивирах дебилно спокойствие и методичност, ей това ми е подаръкът от тригона.
Най-ужасният период в живота ми. Но аз съм със Сатурн и Слънце/Плутон в 12-дом. Сякаш някой мина през душата ми и изкара всичко болезнено, което съм потискала още от детството. Наложи се да погледна в себе си и или да се самоунищожа, или да преодолея слабостите си. Минах през какво ли не - срещнах истинската любов, но невъзможна, самота, изолация, безработица, алкохолизъм, пълно отчаяние, стигащо до мисли за самоубийство, сринах ценностната си система. Но тогава и се насочих към астрологията и тя ми помагаше. Когато прог.Венера застана върху Слънцето осъзнах, че никога не съм обичала себе си до този момент и започнах да се обичам. И сякаш умрях и се родих отново. Едва сега, когато Сатурн е в края на втори дом целият този дълъг процес като че ли е в заключителната си фаза. От известно време съм подложена на тестове дали съм научила уроците си. Сега определям този период като най-смисления в живота ми. Промених мирогледа си, дадох път на вътрешения си глас, освободих се от оковите на егото.
Non est ad astra mollis e terris via!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1379 -: Януари 30, 2017, 11:44:16 pm »
След няколоко дни тр.Сатурн ще премине от 4-тия ми в 5-ти дом,като сега прави квадратура с наталното си положение в 8-ми. Много тягосто го усещам този квадрат. Преминаването през 4-ти дом ми донесе много неприятни моменти свързани с дома ми-като се започне от безкрайни не до там удачни ремонти до смъртта на майка ми. А пребиваването му в 5-ти не знам какво ще донесе.Още от сега ме наляга депресия.Сатурн в 5-ти,си мисля, отнема всякаква радост.

Нормално е да му усещаш влиянието от по-рано. И моят натален е в 8. При транзита му през 5 направи съвпад с Плутон, опозиция на Слънцето и квадрат към наталния от 8д. При мен беше както ти писа - отнема всякаква радост. Не исках да виждам нищо и никой, камо ли да върша нещо. 6 месеца депресия, има седмици, които минаваха в лежане и гледане в тавана, дори не ядях. НО това си е спрямо моя натал. При теб вероятно ще е по-леко.
В любовта най-силно ми се отрази, понеже е и У7. Никакво мъжко внимание, камо ли връзка. Малко изпитания за егото и самочувствието..
но пък откакто излезе нещата са по старому - забавления, излизания, компании, мъжко внимание, направо празник! Даже като ми се лепне някой нахалник си викам 'къде си Сатурнчо да ме отървеш'  :012:
Така че стискай зъби тези 2г, защото после нещата си идват в ред!  :08: