Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290728 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1410 -: Февруари 09, 2017, 12:21:40 pm »
При мен транзитен Сатурн в 7-ми дом даде приключване на връзка. Но беше в опозиция с у7 (Слънце). Сатурн управлява 12-ти дом и е класически управител на АС. Textbook. Въпросните отношения нямаха никакво бъдеще. С момчето бяхме коренно различни. Той се оказа върл материалист, който търси тънката лайсна. А и предпочиташе бившата си пред мен.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1411 -: Февруари 09, 2017, 12:22:43 pm »
Ами той като мен тогава , същото е Сатурн в 6-ти , управител 8, 9 много подобен хороскоп ...

Много подобен, но целият хороскоп е друг. Еднаквата домификация нищо не означава.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1412 -: Февруари 09, 2017, 12:50:41 pm »
В кой дом от солара ти попада Сатурн?

12-ти дом

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1413 -: Февруари 09, 2017, 12:52:40 pm »
Мирабела , това е много гадно :(

При мен сега когато е в 6-ти до Сатурновия възврат даде една година безработица и след Сатурновия възврат даде работа , но преди това не пусна ...

Като беше в 5-ти като мина през върха на пети даде връзка , трябва да призная , но не особенно щастлива ...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1414 -: Февруари 09, 2017, 12:58:48 pm »
При мен транзит през 7-ми до момента изчисти целия боклук от живота и обкръжението ми. По-сама съм била единствено докато е опозиционирал стелиума ми до Слънце. Поизстрадах го доста, но сега сякаш съм недосегаема, трудно някой/нещо (като нищо:Д) може да ме разтопи.
иначе, имаше блокаж по дома, който управлява, нормално, но се възползвах и от това и понаучих нов език.
//сега погледнах, Плутон е влязъл в 7д като съм започвала училище и е излязъл малко преди да завърша гимназия, маркирайки края на най-отвратителните ми години. в сравнение с онова Сатурн е песен <3

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1415 -: Февруари 09, 2017, 01:23:53 pm »
При мен транзитът на Сатурн през 7 дом не действаше изолирано, започна с мунданен съвпад на Юпитер и Сатурн в знака на ДС. Отбелязвам го като година на социален възход. Пак си беше трудно, гърчаво, натоварено, но се отвориха вратички. По време на транзита му през 6 дом полагах труд за изкарване на прехраната, естеството на работата не ми харесваше, не предлагаше никакво развитие. Когато започна въпросният транзит, за пръв път успях да намеря работа по специалността, след 2 години блокирани възможности и безуспешно търсене. В рамките на транзита му през 7 дом спечелих и съдебен спор срещу първия си /некоректен/ работодател. Получих доста сериозно обезщетение, с което издържах и себе си, и безработната си майка. По време на този транзит и нейният личен живот потръгна – намери най-сетне мъж, който да я отглежда. Падна тежък товар и от моите плещи. Появи се благодетел в семейството, до него момент предимно аз теглех, а бях само на 21-22. Годините, когато трябваше да инвестирам в личното си развитие, а не да нося чужди отговорности, минаха безвъзвратно. Но не съжалявам, те са ме изградили като личност, каквато съм сега.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1416 -: Февруари 09, 2017, 01:29:46 pm »
При мен също даде приключване на 3-годишна връзка. Впоследствие, забърках още 2-3 връзки за 7-домния период, но не бяха кой знае какво сериозно. Едва като излезе, се появи сериозна. Но и през 8д не ми е ограничавал секса.

Впечатления от транзита през 11д? Аз бях след развод и смених приятелския кръг.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1417 -: Февруари 09, 2017, 01:38:45 pm »
Ако говорим за връзки, в периода между 20- и 30-годишна възраст такива възможности въобще не са ми липсвали, независимо от сатурновите транзити. Е, имаше тежки емоционални преживявания и тук-там по някоя драма, но не е имало периоди на продължителна самота. Водех и много по-активен социален живот, много контакти, запознанства. Връзки е имало, но друг е въпросът с какво качество. Същото се отнася и за приятелствата. В момента, в който реших да направя преоценка на качеството и с какви хора си изпълвам живота, останах сама. Един сатурнов цикъл вече измина, поне 7 години. Винаги съм била фокусирана върху отсрещната страна – какво мисли, какво чувства, какви проблеми има, какви мотиви я движат. За сметка на това страдаха моите потребности и моята самоидентификация. Така че всяко нещо има смисъл – да останеш без гадже, без приятелки, без активен социален живот. Не може да се запълват липсите с некачествен материал, в крайна сметка продължително натрупване на компромиси не води до нищо. Особено когато е самоцелно, а отсреща удряш на камък.

Впечатления от транзита през 11д? Аз бях след развод и смених приятелския кръг.

Изцяло промени живота ми, преобрази го до неузнаваемост. В опозиция към стелиума. Промяна в средата, в обкръжението, в жилището, в начина на живот, в приятелския кръг. Много брутален разрив и отделяне от близки хора. Тогава видях какво е истинско лицемерие и неблагодарност. В 11ия ми дом сякаш бомба беше паднала, настъпи продължителна ядрена зима. Но беше един от най-важните и ценни уроци през целия ми живот, там ми се намира и Северният лунен възел.


« Последна редакция: Февруари 09, 2017, 01:43:11 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1418 -: Февруари 09, 2017, 01:56:56 pm »
Сатурн през 11-ти дом - в момента е там. Приключване с приятелски отношения, които са изчерпани или безперспективни поради принципни различия. И аз като Лили приключих с компромисите и благотворителното раздаване на "приятели".

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1419 -: Февруари 09, 2017, 02:08:55 pm »
Освен това, ако успееш малко да се издигнеш над средата, сред която се движиш, малко са приятелките, които биха могли да ти го простят.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1420 -: Февруари 09, 2017, 02:21:21 pm »
Сатурн през 11. дом - една магическа среща на випуска и много възстановени приятелства в стария дух на взаимно разбиране и уважение. Отвращение към ежедневната работна среда и още невлязъл в 12. дом я напуснах в знак на несъгласие и с атмосферата, създавана от колегите.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1421 -: Февруари 09, 2017, 02:32:51 pm »
На среща на випуска никога не са ме канили. А докато бяхме студенти, всички искаха записки от мен.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1422 -: Февруари 09, 2017, 02:33:49 pm »
Обаче отчитам и доста социални контакти по време на транзита му през 11 дом. Тогава съумявах да работя при двама работодатели, в два различни офиса на по 4 часа, и го съчетавах с работа като фрийлансър през оставащото лично неработно време. Носех няколко дини под една мишница, но и възможности за допълнителна работа не лисваха. Професионално доста здраво си стоях на краката, за сметка на окастрения личен приятелски и семеен кръг.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1423 -: Февруари 09, 2017, 02:59:03 pm »
Разбирам , че при вас много е чистил , но при мен няма какво щото няма личен живот ...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1424 -: Февруари 09, 2017, 03:15:17 pm »
Разбирам , че при вас много е чистил , но при мен няма какво щото няма личен живот ...

Сега и ние нямаме. Остава само да пишем мемоари.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui