Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290622 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1455 -: Март 09, 2017, 02:40:49 pm »
При мен в момента Сатурн транзитира през 5-ти дом и от вчера направи тригон с наталното ми Слънце  в 9-ти У1,Сатурн е У6-какви събития мога да очаквам,според вас.
щом Слънцето е У1, Сатурн е У6 и У7, тр. Сатурн У7 в 5д. тригон Слънце У1 в 9д - може да е брак по любов , трябва да се видят и другите предсказателни техники какво вещаят за периода
Лунното затъмнение от февруари в 1-ви или 12-ти дом е? А последвалото го СЗ в 7д ли е, тогава партньорските връзки са активирани в този период, вземане на решение в тази връзка.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1456 -: Март 09, 2017, 02:48:06 pm »
Lilla, ами аз се вторачих в този Сатурн и 6 дом  :012: Обаче сега гледам, гледам и нищо не виждам по Нептун. Нито транзита му, който си е в 6 дом от много преди да имаме такива проблеми, нито към наталния нещо  :017:

Само да попитам нещо - тъй като погледнах и на мъжа ми картата при него как са изразени тези проблеми - може ли само квадрат на тр Сатурн към К6 да даде тези проблеми? Ако искате малко по-късно ще му кача картата и ще проверя и при него Нептуна  :72:
« Последна редакция: Март 09, 2017, 02:50:15 pm от irko_birko »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1457 -: Март 09, 2017, 02:49:43 pm »
Любов с възрастен чужденец на работното място или пък вдовец  :D

На мен какво ще ми предскажеш - Сатурн също е в пети дом само че квадратира осмодомно слънце?  :012:

Събитията, които писах по-горе за Сатурн съвпад с уран в четвърти са били на точния аспект - 0 градуса орбис. Принципно тр. Сатурн в четвърти води до грижи по дома.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1458 -: Март 09, 2017, 02:52:52 pm »
Lilla, ами аз се вторачих в този Сатурн и 6 дом  :012:

Да, транзитът му през 6 дом може да донесе битови неуредици. Сега се сещам, че и при мен това бе един от най–тежките житейски периоди, белязан с битови проблеми вкъщи, безработица, оцеляване под прага на бедността. По същото време правеше квадратура към наталното си място, при мен е в издигната позиция и няма как да не влияе, макар и да няма негативни аспекти с лични планети /само тригони/. Усещането беше за въртене в затворен кръг, живеех и с близка, която има съвпад Луна/Сатурн на МС, при нея инерцията доминираше, трудно поемаше инициатива.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1459 -: Март 09, 2017, 03:01:54 pm »
Akruks, Terry а какъв орбис гледате? Аз мислех, че при транзити се използва 1 градус и тъй като Сатурн не е чак толкова бавна, реших, че може да е от това.
орбис 5гр.

за котката- Меркируй е У8 за нея, транзитен Меркурий водолей в неин 1д квадрат с Меркурий У8 в скорпион

телевизора- просто му е дошъл реда, но като цяло Меркурий е за този вид черна техника, по това време е заточен в риби, на фона на ретро Юпитер У4- нещата вкъщи се развиват бавно, неуредици, проблеми

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1460 -: Март 09, 2017, 03:09:19 pm »
На мен какво ще ми предскажеш - Сатурн също е в пети дом само че квадратира осмодомно слънце?  :012:

Събитията, които писах по-горе за Сатурн съвпад с уран в четвърти са били на точния аспект - 0 градуса орбис. Принципно тр. Сатурн в четвърти води до грижи по дома.
Пази си сърцето и кръста при сексуални контакти  :012:

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1461 -: Март 09, 2017, 03:10:48 pm »
При мен в момента тр.Сатурн минава през 10Д,и е У11 и стар У12.Има известна стабилизация в професионален план,но като У11/12-в женския ми приятелски кръг става трансформация-приятелките ми влизат в конфликти една с друга ,не съм засегната от тези конфликти,но започва формиране на групички :)
Не взимам страна,но и не можем да се съберем всички заедно,поради непоносимост между някои от тях.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1462 -: Март 09, 2017, 03:11:09 pm »
НО около точния съвпад на тр Сатурн с Венерата ми единственото за което се сещам като събитие е протичането на стените от стопените ледове на покрива. Направо стана ужасно. Не знам дали това има нещо общо, дори се чудех как нищо не се е случило при този съвпад.
Венера У2 в 4д и тр Сатурн У5 на нея- ще харчиш пари да разкрасиш (боядисаш) дома

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1463 -: Март 09, 2017, 04:21:30 pm »
Сега се сещам, че и при мен това бе един от най–тежките житейски периоди, белязан с битови проблеми вкъщи, безработица, оцеляване под прага на бедността.....Усещането беше за въртене в затворен кръг.....
Точно това ни се случва в къщи от септември 2014 та до сега. И от година и нещо насам не знам какво е това чудо което се случва, но в момента, в който имаме 150-200 лв налични пари, нещо изведнъж става и тези пари отиват за разрешаване на появилия се проблем, а не за крайни нужди за които са били предвидени. Един път не се случи изключение и за съжаление почти винаги ни удря в здравето на животните. Не съм гледала подробно транзитите за деня, в който загубихме и последните пари, единственото което видях на пръв поглед е тр Уран 2-3 градуса преди К8. И понеже стана малко манджа с грозде ако някой иска да гледа други карти ще му дам данните си.

за котката- Меркируй е У8 за нея, транзитен Меркурий водолей в неин 1д квадрат с Меркурий У8 в скорпион

телевизора- просто му е дошъл реда, но като цяло Меркурий е за този вид черна техника, по това време е заточен в риби, на фона на ретро Юпитер У4- нещата вкъщи се развиват бавно, неуредици, проблеми
Akruks, от къде започва първия дом на котката? Тези работи не са ми ясни.
А нещата в дома е така - и финанси и отношения и битови проблеми и изобщо сигурно всички 4-домни проблеми. За Меркурий не бях сигурна дали има значение за телевизора, но явно и той си казва думата. Венера като У2 предположих, че ще са харчове, но тъй като в момента сме под ръба на бедността още не сме харчили за разкрасяване на стените  ::) Но като казваш, че се гледа с по-голям орбис, нищо чудно скоро време да отделим и за това.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1464 -: Март 09, 2017, 04:29:40 pm »
Точно това ни се случва в къщи от септември 2014 та до сега.

Доста време е като периодика. Всичко това само на сатурнов транзит ли се дължи?

Не е изключено някой от двама ви между другото да е навлязъл в планетарен период, управляван от лошо поставена малефична планета или планета, която в радикса има отношение към някой от домовете, носещи загуби. Но това е само предположение. Изявата на транзитите зависи и от други астрологични фактори, с които се комбинират те като тайминг.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1465 -: Март 09, 2017, 04:44:33 pm »
Доста време е като периодика. Всичко това само на сатурнов транзит ли се дължи?
Мисля, че не е от Сатурн тази финансова криза или поне не само от него. Свързвам го при мен с тр Уран на К8 и после върху Юпитер У4. Но както казах не съм гледала задълбочено тези събития. Да не взема да спамя в неподходящата тема. Споменах го заради домашните проблеми.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1466 -: Март 09, 2017, 04:51:21 pm »
Akruks, от къде започва първия дом на котката?
по твоя 6д са домашните любимци

Aska

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1467 -: Март 09, 2017, 08:28:46 pm »
щом Слънцето е У1, Сатурн е У6 и У7, тр. Сатурн У7 в 5д. тригон Слънце У1 в 9д - може да е брак по любов , трябва да се видят и другите предсказателни техники какво вещаят за периода
Лунното затъмнение от февруари в 1-ви или 12-ти дом е? А последвалото го СЗ в 7д ли е, тогава партньорските връзки са активирани в този период, вземане на решение в тази връзка.

Това изобщо не съм се сетила да проверя,лунното е в 12-ти,а слънчевото е в 7-ми в точен съвпад с наталната ми Венера. ???


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1468 -: Март 09, 2017, 10:14:00 pm »
Това изобщо не съм се сетила да проверя,лунното е в 12-ти,а слънчевото е в 7-ми в точен съвпад с наталната ми Венера. ???
и защо е тази мрачна емотиконка, СЗ съвпад с Венера в 7д- нов партньор или ново начало, придобивки за партньора, ако има такъв, Венера в риби е в екзалтация

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1469 -: Март 09, 2017, 10:27:26 pm »
Имам Слънце в 0.49 гр в Телец. В момента транзитен Сатурн е на 27 гр в Стрелец. Мога ли да смятам вече аспекта за тригон?

Може би...:) Юпитер  е в знак на Венера.
Сатурн е в градуса, в който ще спре, за тръгне назад, трябва да си достатъчно настроена авантюристично, за да усетиш тригон от този тип: К2 във връзка със Стрелец/ Юпитер, АСЦ също, Слънце в голям тригон и/или с Юпитер.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“