Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290795 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1485 -: Март 11, 2017, 11:54:02 am »
All types of fungus fall under Ketu's domain.

Не трябваше да подхващам тази тематика.

Между другото по Кету са и глистите, червеите.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1486 -: Март 11, 2017, 12:55:14 pm »
Не трябваше да подхващам тази тематика.

Между другото по Кету са и глистите, червеите.  ;D
това по западната или по твоите шакри-макри  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1487 -: Март 11, 2017, 01:01:58 pm »
А може би малката е наследила психологията от нея на един и същ "страх" да "ходиш", "да стъпиш" някъде. Какво по-нормално от майка да влияе на детето си. Може посоката да е различна и оттам домофикацията.
малката ги придоби, докато работеше на рецепцията в тузарски фитнес, където стоеше права по 12ч в затворени обувки, дори през лятото не ѝ даваха да носи чехли и понеже изпробва всякакви мазила, които рекламират, така и не разбра кое от всичките ѝ помогна да ги пребори

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1488 -: Март 11, 2017, 05:35:39 pm »
При опозиция на възли да нямаме нищо общо... едва ли.
Но за Кету съм съгласна, какво по-нормално Плутон да ти мине юлв-то и да обостриш вагинални албикалис.

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1489 -: Март 11, 2017, 06:34:07 pm »
Да споделя и аз в момента Сатурн се движи по моя 4 дом и е на 1 градус от Натален Юпитер на 28  градуса  в Стрелец- У4 дом. Някой преживявал ли го е..Сатурн е У5 дом, намира се в 10. А точно там в 4 дом на 27 градуса Дирекционна Луна  наближава  Натален Юпитер ..

« Последна редакция: Март 11, 2017, 10:05:25 pm от Samoella »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1490 -: Март 11, 2017, 06:40:53 pm »
Кога поставяме етикет " мухъл" за някой човек?От къде поглеждаме или с какво от картата си, за да го "оценим", почувстваме като такъв ? :-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1491 -: Март 11, 2017, 06:42:55 pm »
При опозиция на възли да нямаме нищо общо... едва ли.
Но за Кету съм съгласна, какво по-нормално Плутон да ти мине юлв-то и да обостриш вагинални албикалис.
Не преиначавай споделеното, не съм казала никъде, че при обърнати възли си нямаме нищо общо- много ясно, че си имаме общо, след като сме майка и дъщеря, а Плутон мина през Кету на няколко пъти и не ми е донесъл вагинални гъби, нито е обострил стари такива, защото не съм имала никога.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1492 -: Март 11, 2017, 08:21:38 pm »
Да споделя и аз в момента Сатурн се движи по моя 4 дом и е на 1 градус от Натален Юпитер на 28  градуса  в Стрелец- У4 дом. Някой преживявал ли го е..Сатурн е У5 дом. А точно там на 27 градуса Дирекционна Луна  наближава  Натален Юпитер ...
Преди месец сатурн ми мина през нат.юпитер У2 (поле на действие 2 дом) в същото време уран У4 направи тригон с нат.юпитер, а тр.юпитер секстил нат.юпитер-трите аспекта бяха едновременно-абсолютно нищо!

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1493 -: Март 11, 2017, 08:32:28 pm »
Преди месец сатурн ми мина през нат.юпитер У2 (поле на действие 2 дом) в същото време уран У4 направи тригон с нат.юпитер, а тр.юпитер секстил нат.юпитер-трите аспекта бяха едновременно-абсолютно нищо!

 :)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1494 -: Март 11, 2017, 09:59:22 pm »
Кога поставяме етикет " мухъл" за някой човек?От къде поглеждаме или с какво от картата си, за да го "оценим", почувстваме като такъв ? :-)
 
Оценяваме по Сатурн, а иначе за да не ни хареса някой смотан мухльо или някоя смотана мухла, вероятно не се нрави и на Венерата ни. Но си държа на Сатурна, де.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1495 -: Март 12, 2017, 11:50:09 am »
Тр. Сатурн в 5дом - стегнах си задника за изпитите в университета и резултатът не закъсня. Ограничих забавленията, също така помагам много и на Симеон за уроците. Беше трудно в началото, но добре че не се отказах.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1496 -: Март 12, 2017, 03:40:12 pm »
Сатурн ще спре на градус преди съвпада с нат. Марс. Има индикации, че аспектът вече действа, но не мога да преценя дали е от транзита или моментно ми се е активирал наталния съвпад на Марс-Сатурн. Дава ми много издръжливост, целенасоченост и постоянство. Чакам си точния съвпад с нетърпение  :cheer:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1497 -: Март 12, 2017, 04:35:06 pm »
Наясно съм, че не всяко нещо се дължи на планетни положения и т.н. и не трябва да се вторачваме за всичко в астрологията. Но за съществени събития няма как да не обръщаме внимание, още повече когато нещата се случват тенденциозно. И по този повод имаме още поражения на техниката в къщи  :D В петък вечерта мъжът ми си отваря лаптопа и екрана му не работи, а в събота сутринта си пускаме другия телевизор и няма звук  :lol_hitting: Направо ме обзе нервен смях и ме хвана страх да си пусна лаптопа. Не знам дали при мен продължава да действа този транзит, но на мъжа ми Сатурн освен, че му квадратира К6, квадратира все по-точно и Плутон У2. Харчовете няма да са никак малки. Не знам дали Меркурий на 2 гр и нещо преди 6 дом оказва влияние.
Слагам му картата когато се развали лаптопа.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1498 -: Март 12, 2017, 06:22:52 pm »
The_One, Марс Телец секстил у 8-ми, тригон АСЦ, Сатурн у1,2-ри към Марс, оста2/8-ми ти е активирана, както и АСЦ. Сатурн стационарен върху Марс, не знам дали точно може да се нарече проявата издръжливост, но предстоят 5-8 месеца да разбереш.:-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1499 -: Март 12, 2017, 06:29:46 pm »
Ще има инат и упорство ми се струва  :)
Сатурн е У1, стационарен върху У4-У11, може да даде някакви трудности по тези домове, със семейството или приятели.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.