Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290789 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1830 -: Март 23, 2020, 03:21:30 pm »
Аз направо си слагам картата  за 01,04,2020,когато тр.Сатурн и Марс правят съвпад.
Сатурн на 1 април 2020г е на 0º50' Водолей, не е в съвпад с твоя Марс, такъв ще имаш пролетта на през 2022г
Има предвид транзитни Сатурн съвпад Марс с натален К дванайсет

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1831 -: Март 23, 2020, 04:04:49 pm »
Точно съвпадът на тр.Сатурн и тр.Марс на к12 към нат.Слънце и Венера са ми плашещи .В съчетание с дир.Слънце съвпад с  нат.Сатурн на ИЦ и дир Сатурн квадрат нат.Венера.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1832 -: Март 23, 2020, 04:17:22 pm »
Роза, Марс и Сатурн в натала са в тригон, което е добре. Дирекция Сатурн е на к6 почти, вероятно ограниченията в работа, ежедневие,лели и т. н. Твоят управител Юпитер е добре аспектиран. Как чувстваш черна луна на МС? Сега Новолунието е съвпад с Меркурий в 1ви дом.
Марс ,Сатурн и Уран в натала ми образуват Голям въздушен тригон, ако това е някаква форма на защита + нат.Юпитер в 12Д -нали за такава позиция на Юпитер се говори,че също дава закрила. Но участниците в Големия тригон са все малефици ......
Черна Луна на МЦ /ако ми е точен часът на раждане /и то в  опозиция със Сатурн- постоянно черногледство и липса на стрелчешки оптимизъм и ведро настроение /Луната ми е  в Стрелец/,притеснения,неудовлетвореност и вътрешни терзания и  цял живот усещам подтискащото влияние и упреците  на майка ми/Луна/ + мрънкането и бъркането й в живота ми.
Новолунието сега в съвпад с тр.Хирон върху нат. Меркурий У7- още нищо  не мога да кажа,освен една огромна подкрепа от страна на мъжа ми  , с който не живеем заедно от няколко години,нямаме развод ,но си имаме връзка . Новолунието прави квадрат с пр.Меркурий , аз нещо изтрещявам и почвам да се заяждам с него ,но се усещам все пак и спирам навреме да бълвам змии :)
« Последна редакция: Март 24, 2020, 07:41:50 am от rroza »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1833 -: Март 23, 2020, 05:52:31 pm »
Точно съвпадът на тр.Сатурн и тр.Марс на к12 към нат.Слънце и Венера са ми плашещи .В съчетание с дир.Слънце съвпад с  нат.Сатурн на ИЦ и дир Сатурн квадрат нат.Венера.
Марс на всеки две години ти минава над К12 и квадратира Слънцето ти, а Сатурн през 1991г ти е минал над К12 в квадрат Слънце- нещо притеснително тогава случи ли се? Квадрат на Венера и Сатурн по дирекция не е нещо фатално, имала съм го, носи разочарования в семейния живот или връзката, но пак казвам, че не е фатално. Слънце по дирекция на ИЦ е много хубав аспект, със Сатурн може да ти намалее енергията, пази си здравето.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1834 -: Март 23, 2020, 08:21:12 pm »
Точно съвпадът на тр.Сатурн и тр.Марс на к12 към нат.Слънце и Венера са ми плашещи .В съчетание с дир.Слънце съвпад с  нат.Сатурн на ИЦ и дир Сатурн квадрат нат.Венера.
Марс на всеки две години ти минава над К12 и квадратира Слънцето ти, а Сатурн през 1991г ти е минал над К12 в квадрат Слънце- нещо притеснително тогава случи ли се? Квадрат на Венера и Сатурн по дирекция не е нещо фатално, имала съм го, носи разочарования в семейния живот или връзката, но пак казвам, че не е фатално. Слънце по дирекция на ИЦ е много хубав аспект, със Сатурн може да ти намалее енергията, пази си здравето.
akruks,знам за  транзита на Сатурн през 1991 г.тогава завършвах 11 клас  и освен трескава подготовка за абитуриентска,на която реших да ходя в последния момент  и кандидатстудентски изпит ,друго съществено по онова време няма. Приеха ме студентка  ,тогава  за първи път през живота си плаках от радост .Лятото след кандидатстудентските изпити го уплътних с курс по английски език , посещавах го с мой съученик,който имаше симпатии към мен .
Сега тр.Сатурн прави съвпад с тр.Марс и едновременно квадратират Слънцето. Предполагам ,че ще е доста по-силно като проява, въпросът е каква? :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1835 -: Март 24, 2020, 02:08:25 pm »
когато тр.Сатурн и Марс правят съвпад. Не ми се мисли...

А, трябва да се мисли, тогава вероятността да схване човек "защо" и "какво/колко" е по-голяма.  :)
Разглеждаш статуса на нат. Сатурн, сила, важност и тогава изпадаш в драма.
При теб Сатурн е важен защото е ъглов и вижда АСЦ и МЦ, когато е активиран носи позивни за събития. Качеството на събитията няма да са фатални, в собствен триплицитет, в секта, не наранява у1, у8, у6 , у 12,но вниманието остава. Количеството на събитията сега се променя защото мундания прави ингрес в друг дом, сменя акцента. Това че, цикъла на две планети е  съвпад с куспида, домът следващ същата ще въвежда аналогиите на двете планети по делата на дома. Само че, някои домове са гостоприемни за едни планети, за други- не. В случая Марс в 12-ти дом не е добре дошъл или "новото",което идва с него, трябва   доста да се потрудиш докато го въведеш тук, което може да е свързано с изтощение, загуби, по-дълго време на изолиране, да "подариш " Марс на другите, т.е. да се бориш за каузите, целите на други, да се отдръпнеш от индивидуализма си. При теб Марс е в 12 дом по рождение значи вече знаеш, че битките си ще ги печелиш, в зависимост от това което ти подсказват интуицията и собствените ти разбирания. Ще се бориш срещу условностите, ще търсиш логиката в нещата-това няма да се случва, което може да те омаломощи  психически, леко физиологически,тук е  и у1, като знаеш това вземаш нужните мерки. Квадратурата Марс/Сатурн е намаляваща към Слънце, не носи толкова напрежение, във фиксирани знаци не удря по физиката. Пускай връзки/взаимоотношения,  в които не се чувстваш свободна.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1836 -: Март 24, 2020, 02:39:46 pm »
Рени, благодаря!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1837 -: Март 24, 2020, 02:51:13 pm »
Рени, благодаря!

Моля.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1838 -: Април 09, 2020, 03:21:38 pm »
Сатурн направи съвпад с ИЦ и ме пуснаха в отпуск заради извънредното положение.
Предполагам в края на годината, като влезе окончателно в 4д, ще е нещо подобно.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1839 -: Април 10, 2020, 08:42:31 am »
Сатурн направи съвпад с ИЦ и ме пуснаха в отпуск заради извънредното положение.
Предполагам в края на годината, като влезе окончателно в 4д, ще е нещо подобно.

А преди 28 години какво събитие имаше?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1840 -: Април 10, 2020, 10:47:58 am »
Точно тогава нашите смениха жилището ни. Тоест, преди това, но се нанесохме началото на ноември 1991, когато е точният съвпад.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1841 -: Април 11, 2020, 07:45:05 am »
Yaya, обмисляш ли някакъв ремонт, подобрения в дома?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1842 -: Април 11, 2020, 10:24:11 pm »
Не, нищо подобно.
Работих на 2 работи, преди около 15тина дни приключих едната. Сега ми направи впечатление, че с точния ингрес на Сатурн в 4д и около лунацията във Везни в мой 12д се получи оставане вкъщи. През октомври, на пълнолуние в Овен сигурно ще стане ясно как ще се развие транзитът на Сатурн през К4.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1843 -: Юни 16, 2020, 10:00:34 am »
Някой нещо ще сподели ли за тр. Сатурн през 12 дом?

При мен се закотви отново на К12.
Не ми е "чужд" 12 дом, имам си Венера и Луна там. Като че ли емоционалността ми не е така ясно изразена като преди, има доза хладно безразличие към всичко.

При предишното му преминаване през този дом съм заминала за 1 път в чужбина с виза, при баща ми. Този път май се очертава, да емигрираме цялото семейство...  ::)
« Последна редакция: Юни 16, 2020, 10:38:45 am от romantica »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1844 -: Юни 16, 2020, 10:09:34 am »
Емигрирайте бързо, докато все още са отворени границите. И без това тази държава няма място за умни и можещи хора, а само за прости и ограничени, за които, всичко излизащо от устата на бб е мъдрост.