Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290762 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #225 -: Ноември 10, 2014, 09:39:29 am »
Хепи, това са общи тенденции, индивидуално при всеки е различно в зависимост от други фактори- ето, пише за тр Сатурн в 5д, че дава трудно раждане и действително родих много трудно първата си рожба, но защото тр СатурнУ5 в 5д правеше квадрат с Венера и с Юпитер в 8д, втората родих с 23 дни закъснение, но пък много леко, защото тр Сатурн У5 в 5д правеше секстил с Луната ми на К8.

и двете ли са родени по време на тр Сатурн в 5дом?

да, знам, че са общи тенденции - просто опитвам да отсея това, което няма как да се случи и да набележа, кое да наблюдавам :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #226 -: Ноември 10, 2014, 11:11:51 am »
Благодаря ти Хепи,Грег и Акрукс.
При мен като влезе в 5ти ще направи тригон слънцето.После ще направи опозиция сатурн в 5ти.
А по-късно като съвпадне с нептун на 5тия градус ще активира наталния тригон нептун-АС и слънце.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #227 -: Ноември 10, 2014, 12:07:42 pm »

 :57:
При мен Сатурн е точно върху У4 на К2. Предстои да тегля кредит  :-\  Но, мисля, че показателите ми са добри, тъй като и двата транзити управителя на 2д - Марс и Плутон, са в съвпад в 3д и в тригон с твърдо финансовата ми Венера в 7д. В момента Луната е намаляваща, и ми е в 8д, и днес се възползвах да пусна документите за кандидатстване.
Честно казано, не ме притеснява небесната квадратура на Плутон и Уран и на Сатурн и Юпитер, защото аспектите с личните ми планети не са негативни. Това, което могат да ми донесат, е само повече работа върху израстването  :-* (или поне така си мисля аз  :D)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #228 -: Ноември 10, 2014, 05:47:11 pm »
и двете ли са родени по време на тр Сатурн в 5дом?
Да, и двете са родени при транзит на Сатурн в 5д- с голямата забременях на ретро тр Сатурн в 4д, който правеше квадрати с опозицията на светилата ми,  резултат на което лежах доста време в болница за задържане- Сатурн нали е У5 и У6, а Слънцето У12

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #229 -: Ноември 10, 2014, 05:53:56 pm »
Благодаря ти Хепи,Грег и Акрукс.
При мен като влезе в 5ти ще направи тригон слънцето.После ще направи опозиция сатурн в 11ти.
А по-късно като съвпадне с нептун на 5тия градус ще активира наталния тригон нептун-АС и слънце.
Тригонът на тр Сатурн У7 в 4д със Слънцето ти в 9д се е задействал вече- нали мъжа ти ще заминава в чужбина да работи  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #230 -: Ноември 10, 2014, 06:00:17 pm »
:57:
При мен Сатурн е точно върху У4 на К2. Предстои да тегля кредит  :-\  Но, мисля, че показателите ми са добри, тъй като и двата транзити управителя на 2д - Марс и Плутон, са в съвпад в 3д и в тригон с твърдо финансовата ми Венера в 7д.
Пропуснала си подкрепата на тр Венера У8 на К2, както и тази от тр Юпитер у3, съУ5 върху Марс У2, У7 в 10д, макар Венера да е заточена в скорпи и подгрята от Слънцето пак е помощ

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #231 -: Ноември 10, 2014, 06:31:32 pm »
Тригонът на тр Сатурн У7 в 4д със Слънцето ти в 9д се е задействал вече- нали мъжа ти ще заминава в чужбина да работи  :)

Да! В събота заминава.
А как тогава да разтълкуваме по-късно съвпада му с нептун У9 и активирането на тригона със слънце У1 и АС? ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #232 -: Ноември 10, 2014, 07:09:28 pm »
Да! В събота заминава.
А как тогава да разтълкуваме по-късно съвпада му с нептун У9 и активирането на тригона със слънце У1 и АС? ::)
тр Сатурн У7, У8 в съвпад с У9 в 5д и тригон със Слънце У1, У2 в 9д- ще праща пари на теб и детето, подаръци ще има за всички от сърце  :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #233 -: Ноември 10, 2014, 08:03:34 pm »
Пропуснала си подкрепата на тр Венера У8 на К2, както и тази от тр Юпитер у3, съУ5 върху Марс У2, У7 в 10д, макар Венера да е заточена в скорпи и подгрята от Слънцето пак е помощ

Да, Акрукс, и това. Въпреки че е далече все още Юпитер от Марса. Но и това време ще дойде  :38: Ще му се не знае и Сатурна във втори дом!!! Хич няма да му се давам, няма да ми доведе до стагнация на финансите!!!  :lol_hitting:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #234 -: Ноември 10, 2014, 09:47:58 pm »
тр Сатурн У7, У8 в съвпад с У9 в 5д и тригон със Слънце У1, У2 в 9д- ще праща пари на теб и детето, подаръци ще има за всички от сърце  :)
Днес ми каза,понеже напоследък е станал още по -злобен,че няма да изкарва много пари там,но въпреки това заминава за да се разделим.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #235 -: Ноември 10, 2014, 10:40:39 pm »
Транзитен Сатурн в 5-ти дом:
-силен творчески импулс в професионален план
-високо платена професионална дейност, връх в същата област
-среща с "Принцът  на белия кон"
-занижен виталитет в последните градуси на дома

Транзитен Сатурн в 7-ми дом:
-ограничен избор във областта на всякакъв тип взаимоотношения
-сблъсък с "Ние",отказ да участвам във формата "Ние"
-сблъсък с другите на всички нива, разрив на определен тип взаимоотношения
- в последните градуси на дома-едно приятелство смени статуса си
-свързвах се с другите по един консервативен начин, малко скучно, но амбициозно и предимно с хора, при които има изявен Сатурн

Сатурн е у2-ри дом,втори у3-ти дом, поставен в 5-ти в стелиум с Луна и Венера, в Овен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #236 -: Ноември 10, 2014, 10:44:55 pm »
Вероятно щото в седми опозира първодомен невъздържан марс?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #237 -: Ноември 10, 2014, 10:51:16 pm »
Не, защото Сатурн в картата ми  е поставен, невъздържано,което противоречи на неговата природа и темперамента ми не е свързан с делата по 7-ми дом. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #238 -: Ноември 10, 2014, 11:08:30 pm »
А защо невъздържан сатурн в наталното си място, нещастно за него, е донесъл блага и подем?
И то в опозиция на юпитер, освен съвпадите?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #239 -: Ноември 10, 2014, 11:17:18 pm »
А защо невъздържан сатурн в наталното си място, нещастно за него, е донесъл блага и подем?
И то в опозиция на юпитер, освен съвпадите?

Защото :
-в периода повтаря натална конфигурация
-винаги същия дава резултати по 10-ти дом
-и явно без да знам съм използвала транзита по юпитериански  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“