Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268661 пъти)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1290 -: Май 13, 2016, 06:06:34 pm »
В момента имам чувството, че Виваком ме изнудват.  :012: Ползвам нет+тв пакет за 8 лева с н' на брой канали. Предстои ми смяна на адрес и те ми казват така: "И ли си прехвърляш броя канали, с по-лошо качество вариант на връзка за тройно по-висока цена, или запазваш цената, но плащаш солена неустойка, защото ти правим прекратяване на договор и сключване на нов, с желаната от вас актуална промоция."  :012: Направо ме изумяват с глупостите си. Разправяла съм се с тях и преди.
В момента Меркурий е ретрограден през моя 9ти дом, а натално е У1,2,10 на ИЦ.
След сагата виваком, сега и М-тел се опитват да ми развиват нерви, донякъде успяват. Януари си спрях един номер към тях, защото не ми трябваше. Реално аз ползвам само един техен и 2рия си го спрях. Спазих всички процедури, платих си всички дължими суми. Заявих спиране, изчаках си 30 дневно предизвестие и служителката ме увери, че всичко е наред и номера от един период нататък няма да съществува. Взех си и нужните документи. Днес получавам смс, че има друг номер на мое има с дължими суми 16лв и ако не го платя до 19ти щели да ми спрат актуалния номер. Свързах се със служител в он-лайн чат и става ясно, че този ми номер не бил спрян чрез закриване на номер, ами поради неплащане на сметки по него. Направо полудях за един момент. Търсих си документа, но за сега не го намирам и се опасявам, че е във Варна, където аз не съм вече. 
Опитвайки се да се успокоя, чрез плаж  :012: изведнъж получавам смс, че банката ми била отказала покупка с картата ми на стойност 60 евро. Веднага се обадих, закриха ми картата. Сега трябва да си правя и нова карта, че са ми откраднали данните. Поне знам как. Днеска последвах един линк в уж официален мейл на Пейпал, където уж искат данните от картата ми отново. Леко се усъмних, защо биха искали инфо за вече верифицирана веднъж карта, но го направих. Ей такива.. :)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1291 -: Май 14, 2016, 08:33:49 pm »
:91: :91: :91:

гаден, долен, ретро мерк си показа рогцата
вчера бутнах чаша с нектар върху клавиатурата на РС-то, бялата, сладуреста клавиатурка на Ейпъл се нагълта с нектара, сега някои клавиши не пишат, а други като ги натисна и ми излизат над 30 символа ...
в  момента се мъча на лаптопа, който прашясва над две години, в очакване за преинсталиране и освежаване, мъка, мъка...
На моя приятел също отказаха някои клавиши на лаптоп-а. Той направо си поръча нова клавиатура и му я смениха. Всичко му излезе към 60 лева обаче на Ейпъл няма да са такива цените, за съжаление.  :(
« Последна редакция: Май 14, 2016, 08:35:33 pm от Radost »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1292 -: Май 14, 2016, 08:36:16 pm »
akruks  :'( ??? :smiley_confused1: По-добре го дай да го разглобят и почистят. Учудващо е, че изобщо работи :) Все пак това е добра новина :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1293 -: Май 15, 2016, 12:56:43 pm »
:91: :91: :91:

гаден, долен, ретро мерк си показа рогцата
вчера бутнах чаша с нектар върху клавиатурата на РС-то, бялата, сладуреста клавиатурка на Ейпъл се нагълта с нектара, сега някои клавиши не пишат, а други като ги натисна и ми излизат над 30 символа ...
в  момента се мъча на лаптопа, който прашясва над две години, в очакване за преинсталиране и освежаване, мъка, мъка...

Това е все пак само клавиатура :) Добре че не е бил лаптопа, да изгори целия. Малкият дявол, Акрукс :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1294 -: Май 15, 2016, 01:07:15 pm »
Оооо, аз съвсем така го разбрах и се учудих на късмета :)
Над силата е само умението да я владеем!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1295 -: Май 15, 2016, 01:12:54 pm »
На мен ми се разхожда из 7 дом. Не съм вярвала, но по време на ретроградието прогледнах за задкулисните игрички, които е въртял човекът, с когото работя. Чувствам се адски глупаво, защото през цялото време е хвърлял прах в очите ми, а аз наивницата нищо не подозирах.

Все си мислих, че имам нюх към хората, ама излиза, че нищо нямам. Докато поведението ми е по ЮЛВ, тоест рачешко, така ще бъде. 


Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1296 -: Май 15, 2016, 04:04:52 pm »
Епъл си е Епъл и след изсъхване и почистване не би трябвало да има проблем.
Какво да кажа аз, като ми изчезнаха всичките красиви спомени- снимки от Епъл?
Имат някои екстра функции, които по- добре да ги нямаха .. :72:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1297 -: Май 15, 2016, 04:38:07 pm »
на обръщането, точно преди празниците, ми изгоря дъното на лаптопа.
оцелях две седмици и сега се чувствам всемогъща:Д:Д:Д  :57:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1298 -: Май 15, 2016, 05:35:09 pm »
Още ли е ретро хулиганът  :012: Прецакаха ми се настройките на високоговорителя на лаптола през Уиндоус и освен това загрява като за световно, респективно забива ;D
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1299 -: Май 15, 2016, 05:38:10 pm »
Още ли е ретро хулиганът  :012: Прецакаха ми се настройките на високоговорителя на лаптола през Уиндоус и освен това загрява като за световно, респективно забива ;D

При мен - клавиатурата, при баща ми се прецака скарата.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1300 -: Май 15, 2016, 06:36:25 pm »
Акрукс, измий я на чешмата с течаща вода и после я сложи да съхне обърната надолу, ама да не забравиш да извадиш батериите преди това.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1301 -: Май 15, 2016, 06:39:32 pm »
akruks ,по битаците продават супер клавиатури по 5лева-скоро си купих ;D ОВ за съвпада на меркурий със Слънце-на другия ден компютъра ми откачи,половин ден си играх да го оправям.не че разбирам,следвам инструкции .В тоя период на авирата ми и беще свито чадърчето-нещо бях лепнал,но за 1 ден се оправих-лека вирусна настинка беше :72:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1302 -: Май 16, 2016, 10:15:57 am »
Малко насила ме изнудиха да си поръчам един шампоан, защото имало безплатен балсам към него. Получих пратката в петък, отварям, подреждам ги и тази сутрин влизам в банята и виждам, че с ами пратили 2 балсама  :012: Чудих се дали да помоля за смяна, но може би ще ги задържа така, да не вкарвам в излишни разходи търговеца. Определено шампоана ми трябваше, но ретро Меркурий е на друго мнение  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1303 -: Май 16, 2016, 02:01:20 pm »
:-\    тя е жична https://www.novmak.com/cart/
трябва да се разглобява. моята я бях заляла с панадол и я миха. ама не се оправи напълно

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1304 -: Май 16, 2016, 11:31:29 pm »
На предишния ретро Мерк срязах с ножицата кабелите на вентилатора на работния комп, а на този взе че гръмна процесора. Та и ръководството гръмна с 30лв. да го сменят. Ама те са си виновни като ми дадоха най-смотаната трошка, която става единствено да лети през прозореца :012: Ретро Мерк във 2 дом.