Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268729 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1320 -: Май 22, 2016, 12:05:34 pm »
По ретро Меркурий истината излиза наяве, а - нито живее в чужбина, нито се занимава с медицина. :012:

Тези дни при мен по ретро Мерк повече ме търсят по телефона за допълнително разясняване на разни неща, съвети и т.н. Помагам с каквото мога (каквото разбирам).

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1321 -: Май 22, 2016, 12:10:11 pm »
Наистина е лекарка, дори изгледах едно клипче с нейно интервю, много приятно излъчване.

Тогава ми беше споделила, че се занимава с йога, медитация, духовни практики. И си мислеше, че ако човек се занимава с такива практики, хороскопът и астрологичните прогнози стават невалидни. Де да можеше, искам и аз да си анулирам натала.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1322 -: Май 22, 2016, 12:10:45 pm »
А аз почнах да получавам съобщения на gmail-ската поща, че Иван, Драган, Петкан се интересували от мен и ми пратили съобщение :57:.
Става въпрос за някакъв сайт Twooo или нещо от сорта , който виждам за сефте.Даже са ми сътворили акаунт с пощата и парола.
Едва си оттървах телефона от разни спам приложения, сега и това трябва да разконспирирам как се трие.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1323 -: Май 22, 2016, 12:12:22 pm »
А, това са обичайните спамове. Навремето и мен ме бомбардираха от този сайт - не защото съм влизала, а защото в пощата ми имаше човек, който е регистриран във въпросния сайт. И автоматично ти прихващат имейл адреса.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1324 -: Май 22, 2016, 12:13:20 pm »
Мен също ме тормозеха от този сайт. Влезнах там, закрих си акаута, след което да съм получила още 2-3 съобщения от тях и дотам.

Извинявам се на въпросната лекарка. :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1325 -: Май 22, 2016, 03:08:58 pm »
Ретро Меркурий досега се проявяваше почти изцяло в обкръжението ми, но като стана ретро-стационарен: пропуснати обаждания, прекъсващи линии и никой не си вдига телефона, когато ти връщаш обаждането. Това точно когато влиза в последната ретро секунда. В 16:20 като минимум очаквам да спре интернетът ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1326 -: Май 22, 2016, 03:12:56 pm »
А, днес стационарен ли е вече? Ясно, затова съм се нахъсала да свърша една задачка, която се проточи две седмици, поради други ангажименти. Накрая обаче никой не ми отговори на обаждането, ще пробвам по-късно да се свържа.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1327 -: Май 22, 2016, 03:25:48 pm »
Аха-трябваше да се досетя-на стационарен Меркурий винаги имам изгодни покупки ,но и при мен винаги някакви повреди в нета-днес за пръв път мишката ми се самоизключи на два пъти-помислих я за изгоряла но при рестартиране се оправя .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1328 -: Май 22, 2016, 03:33:17 pm »
При мен с мишката също така се получи преди около половин час, за пръв път се случва. Рестартирах я, проработи, обаче излиза една иконка долу, където пише, че някакъв софтуър за драйвера не се е инсталирал успешно. Може да е и от автоматичните ъпдейти, които прави Уиндоус 7. Особено след като всеки път трябва по няколко пъти да цъкна, за да откажа преминаването към Уиндоус 10, много агресивно рекламиран.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1329 -: Май 22, 2016, 03:38:02 pm »
Аз пък получих напомняне от реимидж рипеар ,които премахнах наскоро,да сканирам и да го ъпдейтвам-сериозни подозрения имам че нарочно правят проблеми за да им се качва софтуера :96:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1330 -: Май 22, 2016, 03:52:26 pm »
https://www.grc.com/never10.htm — маха нахалните напомняния за ъпдейт до Windows 10.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1331 -: Май 22, 2016, 03:58:08 pm »
Благодаря, инсталирах си го току що.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1332 -: Май 22, 2016, 07:14:09 pm »
А, днес стационарен ли е вече? Ясно, затова съм се нахъсала да свърша една задачка, която се проточи две седмици, поради други ангажименти. Накрая обаче никой не ми отговори на обаждането, ще пробвам по-късно да се свържа.  ;D
Внушението е голяма работа, щом ви прочетох, подкрепих се с малко вкусотии, надух музиката и изчистих къщата.Горда съм от себе си, тр. Луна ми е в 6-ти, и тя ще е ударила едно рамо.
Качих си и снимките от пътуването у Клюкарника, уж последователно качвах, те се омешаха и трябва малко да ги вкарам в ред.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1333 -: Май 23, 2016, 07:56:03 am »
не купувайте латекс на ретро Меркурий :-\  ,кухнята ми сега е в наситен ментов цвят,
пък и латекса ще издържи дълго,флюгер,много съм доволна, мухъла през зимата от конденза изчезна,но ни наводниха от покрива
е  поне наводнението вече не си личи  :)
« Последна редакция: Май 23, 2016, 07:59:58 am от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1334 -: Май 23, 2016, 04:32:18 pm »
Стар, 14-15 * имат ли при теб отношение към ъглите, у АСЦ, Венера ...?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“