Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268604 пъти)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #600 -: Февруари 06, 2015, 08:55:16 pm »
Още малко и клада ще разпънете.
Проблемите на Лили са си само на Лили. Това видяла, това разбрала.
Така го преценила. То си е за нея.
Ини друго видяла. През други очила гледа. И явно й е по-хармонично.
Ами всеки сам си намира баланса, някои по-успешно, други не чак толкова.
Хич не обичам такива клади.  :(
Не може да отречем, че има много простакели. ние да не сме по-хубави? Чак пък толкова без кусури не сме.

Хепи  :08: :08: :08:

Лили, животът е прекрасен. Пожелавам ти очи да го видиш, сърце да го изживееш, нагласа да не го пропилееш в излишни емоции.  :-*
Ема, за жалост проблемите на Лили, не са само нейни  :012: За това става въпрос. Клада не е, ами по-скоро е дошъл момента ПАК да й се каже , нещо което знае. Защо ли изобщо се хабя..?! Тя си е много добре, след като с Рептил и отговаряме...дадохме й това, от което има нужда...поехме нейното бреме....:012:  Сега сме ние, следващия път ще е друг...и така е много лесно. Увери се сама... :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #601 -: Февруари 06, 2015, 08:55:37 pm »
Лиле, не е здравословно да не виждаш красотата. За теб. Не за другите.
 :-*

Поглези се, нак*урви се и се усмихвай и на простаците. Все някой стойностен човек ще види и твоята усмивка. И ще ти отвърне. И ще ти прати от онази енергия, хубавата, разтапящата, която изпълва кръвоносните съдове с живец.
С времето по-рядко ще виждаш тъпотата. Защото красивото, хубавото, то е наркотик. Веднъж обземе ли те, цял живот ще го търсиш пламенно. И няма да има време и желание да отделяш моменти за несъществени неща.

Опияни се, момиче! Животът е дяволски хубав, дори и да горчи понякога. Като сутрешното кафе е - разкошен аромат, горчивост в устата, но тя събужда всичките ти сетива!
Много е хубаво да го обичаш, Лили. И живот, и кафе! И себе си.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #602 -: Февруари 06, 2015, 09:01:17 pm »
Защо си позволявате да виждате споделеното, в случая от Лили, през очи, които на вас ви импонират, а не желаете да си позволите да видите същото, през очите на Лили ?
И понеже знам, че ще последва лично приемам нещата, въпроса ми е зададен по принцип и в унисон с ретро Меркурий във Водолей .

Рени, аз въобще не държа някой да заеме моята страна. Но ти благодаря за алтернативния поглед.

Има нещо много интересно, за което може би не си дават сметка - някои не спират да ме убеждават да се погледна как изглежда изразеното ми отношение отстрани /а съм наясно как изглежда и какво предизвиква - в случая реакцията е почти като при кучето на Павлов, натискат се чувствителни бутончета/, но същевременно те самите не си дават сметка как те могат да изглеждат в очите на един страничен наблюдател. Забавно, нали? Не е забавно, тъжно е.  :)



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #603 -: Февруари 06, 2015, 09:02:58 pm »
Значи поднасяте различно ястие.

И с различни подправки. Моите предизвикват диария, знам.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #604 -: Февруари 06, 2015, 09:04:07 pm »
Ини, дай любов и ти!
Не си я кътай, не струва пари! Нищо не ти струва, ако трябва да сме напълно искрени.
5 отделени минути - ако не ти се отделят, не чети темата.
Залейте това момиче с любов, може пък да е по-добър вариант, отколкото да ровите съвсем в черното.

Ако толкова сте стисливи на любов, не го правете.
Аз обичам да обичам. И да давам. Нищо няма да занеса с мен на онова място - 2-та метра дълбочина.
Покажете й, че има и любов, а не само това, което вижда. Не затвърждавайте мнението й. Нали се опитвате да я оборите. Ами...нека е ефективно.  :08:

Да обяснявате как не всички хора са лоши, а да сте заели наострена позиция - и на мен ми е съмнително така.  ;D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #605 -: Февруари 06, 2015, 09:11:19 pm »
Лиле, не е здравословно да не виждаш красотата. За теб. Не за другите.
 :-*


Красотата на природата, на сезоните, на изгревите и залезите - всичко това Да.

Но все по-рядко съзирам красота в човешките взаимоотношения - пред очите ми са ежедневни примери, колкото и да се опитвам да се правя на сляпа и толерантна.

А всъщност защо трябва да толерирам негативните изяви и изпростяването? Плутонианците имат отговорната задача да изметат боклука и да санират помещението. Понякога така се увличат, че самите те изгарят. Никой не уважава труда на чистачите, но и те са нужни на обществото.





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #606 -: Февруари 06, 2015, 09:13:36 pm »
Ини, дай любов и ти!
Не си я кътай, не струва пари! Нищо не ти струва, ако трябва да сме напълно искрени.
5 отделени минути - ако не ти се отделят, не чети темата.
Залейте това момиче с любов, може пък да е по-добър вариант, отколкото да ровите съвсем в черното.

Ако толкова сте стисливи на любов, не го правете.
Аз обичам да обичам. И да давам. Нищо няма да занеса с мен на онова място - 2-та метра дълбочина.
Покажете й, че има и любов, а не само това, което вижда. Не затвърждавайте мнението й. Нали се опитвате да я оборите. Ами...нека е ефективно.  :08:

Да обяснявате как не всички хора са лоши, а да сте заели наострена позиция - и на мен ми е съмнително така.  ;D
:012: Всичко давам , дори ракията си дето съм си сипала в момента, само да спре да обижда всички и всичко  :012:  :58:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #607 -: Февруари 06, 2015, 09:16:48 pm »
Е, чак всичко и всички - не!  :012:

Но е вярно, че се натискат чувствителни и болезнени бутончета, иначе нямаше да има такива реакции. На мен това ми говори много неща и от време на време прилагам тоя метод с познавателна цел. И продължава да работи ефикасно и безотказно. :)

Касапска страст, к'во да са прай.  ;D

ПП. Ще има много за триене.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #608 -: Февруари 06, 2015, 09:17:27 pm »
Лили се забавлява и си е добре.на мен не ми пречат писанията и,нито ме товарят,дори са ми забавни.Защо да трябва да поглежда от друг ъгъл?  ;) Сега ще и вляза в тона със селаните с една история,която трябва да причисля към ретро Мерк.
 В София напъплиха от цяла България една сбирщина и нае апартаментчета,в която да живеят по няколко човека.Това добре-нямат хората поминък,дошли са тук,трудят се,плащат си наема,живеят. Да но изведнъж ми спирта интернетът,а в наши дни без интернет спира светът.  :012: Поинтересувах се какво става и се оказа,че хитрите селянчета,за да не платят смешните 20лв за кабел и нет,се включили(защото са специалисти) към нас и ни крадат качество,скорост и т.н.т. ....Какво да ви кажа-селяния,за да спестят 20лв!ненавиждам дребните сметчици-това само пълен простак може да го измисли!  :d030:
П.П:Разбрах,че карат голфове,защото не ги познавам.  :D -какво може да се очаква от селУЯнина с голфО?  :d030: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #609 -: Февруари 06, 2015, 09:18:06 pm »
Лешояди като Лили пият само Наполеон с дъждовна вода. Абе вие не се ебавайте с Лили, Плутон не пие гроздова ;D ;D
« Последна редакция: Февруари 06, 2015, 09:20:12 pm от Ребека »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #610 -: Февруари 06, 2015, 09:19:34 pm »
:012: Всичко давам , дори ракията си дето съм си сипала в момента, само да спре да обижда всички и всичко  :012:  :58:
Аз харесвам Лили каквато си е-какво като обижда всички.   :19::012: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #611 -: Февруари 06, 2015, 09:20:00 pm »
какво може да се очаква от селУЯнина с голфО?  :d030: :012:

А от селянка с тигров клин и ламборджини?  :19: :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #612 -: Февруари 06, 2015, 09:20:44 pm »
Лили се забавлява и си е добре.

хич даже не се забавлява и не ѝ е добре, ама ... както и да е .... :57: :57:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #613 -: Февруари 06, 2015, 09:22:55 pm »
Лешояди като Лили пият само Наполеон с дъждовна вода. Абе вие не се ебавайте с Лили, Плутон не пие гроздова ;D ;D

Каква ти гроздова? Прясно изцедена кръвчица от venae portae!  :D

Тутанкамон, Хитлер и Сталин се обръщат в гробовете си, четейки в Акаша моето злотворчество!  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #614 -: Февруари 06, 2015, 09:24:41 pm »
хич даже не се забавлява и не ѝ е добре, ама ... както и да е .... :57: :57:
Е ако иска да си каже добре ли си е или не.да не забравяме,че имаше аспект Плутон/Меркурий,а той все намира дефекти в интелекта.Какво да искаме от Лили в такъв случай-да мисли като Мерк/Нептун тригон ли?  ;) :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: