Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268529 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #975 -: Октомври 06, 2015, 08:55:46 am »
Не знам защо, но аз съм заобиколена от много скорпиони.
къде е прогр.ти Луна

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #976 -: Октомври 06, 2015, 03:50:57 pm »
Случи се една случка преди малко , която ме накара да си призная за себе си , че с тази Венера квадрат Нептун , аз съм си виновен за това да нямам гадже , винаги си мисля , че най-доброто е зад ъгъла , ей там ... глупости глупости , този Ретромеркурий и то в 5 ти дом ми даде голяма преоценка на връзките с хората   :'(

Поправка , Венера днес ми е точен квадрат натален Сатурн. Колко е буквална понякога астрологията.
« Последна редакция: Октомври 06, 2015, 04:24:05 pm от greg07 »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #977 -: Октомври 06, 2015, 05:44:25 pm »
Ей този ретро Мерк наистина го намразих вече. Само главоболия и неприятности ми създава.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #978 -: Октомври 06, 2015, 05:55:13 pm »
А аз, като че ли не му се впечатлявам  ::) Може би, защото Плутон отдавна ми ги клати, много области ми владее ... и съм свикнала да не е ан кеф :)

А освен това и прогр. Меркурий ми е ретро - мисля още 2 години :) Надявам се после да изгрее Слънце на моята улица. Тогава и Плутон ще си замине :)
Над силата е само умението да я владеем!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #979 -: Октомври 06, 2015, 06:05:18 pm »
При мен с днешната случка с тази Венера ( на любовна тематика) се разпадна квадрата и с натален Сатурн, който тегна от средата на Юли , разказа ми играта, по-грозен и отритнат не съм се усещал , ужасно болезнено ,тегаво беше ... Сатурн ми е диспозитор на Слънцето във Водолей ...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #980 -: Октомври 06, 2015, 06:25:01 pm »
Боли, вероятно, заради илюзиите, които си загубил, надеждите и копнежите, в които си вярвал, но .... нямаш нужда от празни балони :)
Над силата е само умението да я владеем!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #981 -: Октомври 06, 2015, 06:39:58 pm »
Венера ми опозира слънцето при Ретроградното си движение , чувствам се като най-грозното създание на света , като погледна огледалото виждам Смийгъл от Хобит :( Ужасно се чувствам ... мисля че тази криза , ме кара да гледам в себе си за малко ,просто ме кара - Да направя нещо за себе си , за да спра да се чувствам като Смийгъл ...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #982 -: Октомври 06, 2015, 07:02:28 pm »
Имаш нужда от едно топло мляко с какао, канела и капчици ром :) Приятелска прегръдка :)

Не знам как ти хрумват такива заключения - всичко е САМО в главата! :) Когато ти харесваш себе си и другите ще те харесват, просто ще имаш друго излъчване. Потърси човешка топлина, приятел, не добавяй още черни краски. Не ти познавам картата, още повече, че ти сам добре си я познаваш :)

Най-тъмно е преди зазоряване, но после винаги изгрява слънце :)
Над силата е само умението да я владеем!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #983 -: Октомври 06, 2015, 07:43:09 pm »
Случи се една случка преди малко , която ме накара да си призная за себе си , че с тази Венера квадрат Нептун , аз съм си виновен за това да нямам гадже , винаги си мисля , че най-доброто е зад ъгъла , ей там ... глупости глупости , този Ретромеркурий и то в 5 ти дом ми даде голяма преоценка на връзките с хората   :'(

Поправка , Венера днес ми е точен квадрат натален Сатурн. Колко е буквална понякога астрологията.

Правилно ли схващам, че като се появи момиче, преценяваш възможностите за "пропуск" на нещо по добро/сгодно- във физически, социален и всякакъв там план, което ти пречи да се отдадеш и опознаеш човека до себе си? Знаеш ли колко гадно е това?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #984 -: Октомври 06, 2015, 08:07:45 pm »
Венера ми опозира слънцето при Ретроградното си движение , чувствам се като най-грозното създание на света , като погледна огледалото виждам Смийгъл от Хобит :( Ужасно се чувствам ... мисля че тази криза , ме кара да гледам в себе си за малко ,просто ме кара - Да направя нещо за себе си , за да спра да се чувствам като Смийгъл ...
Моля ти се,стягай се да не те почна!Стига си се оправдавал с карето Нептун към Марса ти и стига си лял сълзи за кифли като.....!Омръзна ми и от теб!Не те ли е срам вече с такъв Марс!  :96: То бива,бива,ама вие вярвате в "любовта" повече от жените,които гледат блудкави романтични филмчета.  :96:

 Много ми дойдоха лигавите мъже днес,имах си само Ал и той ми беше предостатъчен
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #985 -: Октомври 06, 2015, 08:12:05 pm »
Поправка , Венера днес ми е точен квадрат натален Сатурн. Колко е буквална понякога астрологията.
За каква Венера пееш,като ти си Марс,а не Венера.Като имаш любовни проблеми си гледаш Марса,защото си (май)мъж. И Луната,ако имаш емоционални натоварвания
« Последна редакция: Октомври 06, 2015, 08:45:58 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Liliq

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #986 -: Октомври 06, 2015, 09:40:24 pm »
Днес съвсем случайно се регистрирах в една игра, в началото бях сред печелившите, след това се оказа че ме няма, нещо блокирала страницата им. В момента, в които видях коментарите на страницата за случилото се, дадох си сметка, че във всичко това има пръст ретрограден Меркурий. :72:
« Последна редакция: Октомври 06, 2015, 09:43:16 pm от Liliq »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #987 -: Октомври 06, 2015, 10:07:36 pm »
Уран , познавали сме се на интимно ниво не е било потенциално.

Сега да ви разкажа ... та Май 2013 се запознахме. Имаше привличане от двете страни. Аз естествено си помислих , че отсрещната страна се гъбарка с мен и се оттеглих ... вчера случайно се срещнахме и й направих комплимент и тя ме отряза веднага имам си сериозно гадже от две години моля та не ме занимавай... Аз и казах, ами ти никога не си ме харесвала , кво ти дреме ( за справка момичето е от Италия). И тя ама така ли , кой ти каза че не съм те харесвала...

Поговорихме си нещата , които ми каза са доста верни , защото ги усещам наистина така. Общо взето , комплекс за малоценност от моя страна, държа се страшно дръпнато и отблъсквам всички, които могат да имат интерес към мен. Отказвам всякаква интимна близост , докато не станем двойка и тя ми каза , така в 21 ви век , не може ... това , че спите заедно , не значи , че те използва някой а просто се опознавате ...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #988 -: Октомври 06, 2015, 10:13:23 pm »
Дракон , Венера ми е управител 5-ти дом, за това Венера е важна в този случай. Иначе след един месец Дирекционния ми Уран стъпва на Върха на 8-ми дом , догодина Дирекционния Десцедента върху натален Юпитер 7-ми дом. Трябва да направя промяна по отношение на интимните връзки , секса и т.н. защото съм на 30 години и така не може .... повече...
Та това е историята...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #989 -: Октомври 06, 2015, 10:19:47 pm »
Ти сам не се харесваш, очакваш, че както ти не се харесваш - така и другите не те харесват и не протягаш ръка към някой, който харесваш, за да не бъдеш отблъснат. Самоограничаваш се ...

Всичко тръгва от този комплекс - както го нарече .... и от там трябва да започне разплитането на кълбото ...

Иначе съм на нейното мнение за интимността. За мен е форма на общуване - така, както вечеряш с някого, ходиш на кино, ходите в планината ... Вярно е, че с повече хора ходиш на кино и вечеряш, от колкото си интимен, но в даден етап е нормално да се стигне до там - при взаимно желание. А не съвсем най-накрая, когато сте станали "двойка". Това е част от ставането на двойка (за мен :) Но е нормално не при всеки да е така, аз просто я разбирам :) Сигурно има и момичета, като теб, с които няма да имате противоречие по този въпрос, но дори да попаднеш на такова, ако си затворен в себе си ...
Над силата е само умението да я владеем!