Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222971 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #540 -: Декември 01, 2015, 01:15:22 pm »
Благодаря, момичета.

Алена, в работен план при мен винаги е много динамично, понякога силово словесно. Така се налага, за да държиш положение и да ти имат уважение. Това си е тенденция и не ме притеснява.
Опозицията на Слънце и Уран си е актуална от много месеци. Има проявления. На моменти ме избива на желание за свобода по 7 дом. Но осъзнавам, че е порив ураничен, не и реално желание, нямам причини.
Благодаря, Алена. За празниците се очакват колективни занимания, които да носят парички. Аз няма да участвам пряко в тях, а като половинка на участник. Най-много да ядем бой някъде. На моето овненце и приятелите му музиканти им отправиха покана да музиканстват за празниците на чуждо място. На мен ми е приключенско и ми се ходи много. Старите музиканти се ослушват, не им се занимава с пияници, пийнали и други празнуващи. Младите музиканти са като мен - ходи им се.  :012:

Делф,  :38: Имам си пътувания. В рамките на разумното и до 50-100 км на ден ми е забавно. Не ме товари. За повече ми е много.
Сега се сетих, че се надявам една отправена оферта за продажба на стария ми автомобил да стане реалност през декември. Нямам възможност да поддържам два автомобила. Много ми е на сърце старото количе, много ми е пипнато, хубаво. Но ненужно. И хич го няма в зимни условия, ще ме товари присъствието му. Иначе нов лунар започва автомобилно. Но съвсем нормално. Оставих си колата на профилактичен преглед миналата седмица. И вчера ми се обадиха, за да ми кажат, че мога да си я взема вече.  :clap:
За документите ми е интересно какво ще е.  :012: Явно някоя изненада.
Овньо е запознат с всичките ми случаи.  :012:
Хайде, в край на месеца ще дам обратна връзка какво ми се е случило. 
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #541 -: Декември 01, 2015, 01:27:26 pm »
И аз имам нов лунар от днес. За първи път пиша в темата.

Но няколко неща малко ме притесняват. Упр на лунарен асц е в съвпад с натален Марс. А лунарен Асц почти в последен градус на Близнаци. Луната на к3. Бих предпочела да си попътувам повече в името на 2 дом и финансите. Само този съвпад на Меркурий с Марс малко ме притеснява...
Да, лун Меркурий У1, У4 съвпада с наталния Марс и какво от това? Луната У2 в лунара е на К3, лун Марс У9, У11 в 5д, лун Венера У5, У12 в лун 5д, лун АСЦ в нат. 5д- всичко това показва засилена комуникация, развлечения, празненства, подаръци, приятни изненади, както и благодат в семейството, в дома, от страна на партньора, заради лун Юпитер У7 в лун 4д и нат 7д. Може да имаш кратко пътуване с приятели- наблизо или далеч.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #542 -: Декември 01, 2015, 01:41:40 pm »
Благодаря, Акрукс.  :38: Много ми хареса тълкуването ти.  :08: Орисвам си го!
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #543 -: Декември 01, 2015, 01:47:57 pm »
Сега се сетих, че се надявам една отправена оферта за продажба на стария ми автомобил да стане реалност през декември. Нямам възможност да поддържам два автомобила. Много ми е на сърце старото количе, много ми е пипнато, хубаво. Но ненужно. И хич го няма в зимни условия, ще ме товари присъствието му. Иначе нов лунар започва автомобилно. Но съвсем нормално. Оставих си колата на профилактичен преглед миналата седмица. И вчера ми се обадиха, за да ми кажат, че мога да си я взема вече.  :clap:
За документите ми е интересно какво ще е.  :012: Явно някоя изненада.

Ема, искаш да си продадеш колата, ето ти работа и оформяне на документи.  :-*
« Последна редакция: Декември 01, 2015, 01:55:49 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #544 -: Декември 01, 2015, 01:57:57 pm »
Happy, моят Юпитер точно квадратира нодалната ос, а нямам подобен проблем, а и Aquarius е с Юпитер на 29гр 12' овен, а СЛВ е 3гр 36' лъв- за възлите се дава до 2гр орбис.

При нея Плутон У2 прави триъгълник с Уран У5 в 4д и със Сатурн У5 в 7д - свикнала е по лесния начин да получава от семейството и от другите, а когато не се получи Плутон е склонен да прилага сила, но тр Сатурн сега ще го дисциплинира  :) Да му мисли когато сатъра наквадрати Марс У2, У7 на К6

До този момент, от изследванията ми по тази тема, ти си единствената.

Орбис за възлите е 10 гр по Еволюционна астрология, която използвам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #545 -: Декември 01, 2015, 02:01:03 pm »
Орбис за възлите е 10 гр по Еволюционна астрология, която използвам.
не съм запозната с еволюционната астрология, аз съм от приматите (Луната в овен зове дивото)  :012:
В традиционната астрология толкова дават за оси, точки, звезди, мидпойнти, затъмнения- до 2гр.

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #546 -: Декември 01, 2015, 02:05:24 pm »
не съм запозната с еволюционната астрология, аз съм от приматите (Луната в овен зове дивото)  :012:
В традиционната астрология толкова дават за оси, точки, звезди, мидпойнти, затъмнения- до 2гр.

Акрукс, не е необходимо да ми уточняваш точно това - все пак съм любителка на възлите .....

Изказах мнение, като всички останали - нека момичето си направи сравнение и изводи. На мен ми е все тая ....

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #547 -: Декември 01, 2015, 03:20:51 pm »
Не може всичко да обясняваме с квадратури към възлите...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #548 -: Декември 01, 2015, 03:29:35 pm »
Не може всичко да обясняваме с квадратури към възлите...

не всичко, но оттам тръгва анализа ....

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #549 -: Декември 01, 2015, 03:31:49 pm »
не всичко, но оттам тръгва анализа ....

Аз мислех, че от асцедента, ама карай, че и без това оспамихме тотално :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #550 -: Декември 01, 2015, 04:10:32 pm »
Аз мислех, че от асцедента, ама карай, че и без това оспамихме тотално :)

да, оспамихме, ама не ние започнахме :) - пък и винаги можем да изтрием.

Тери, визирам така наречената Еволюционна астрология, основана/разработена от Джеф Грийн. Занимава се със задачките на еволюционното развитие на душата в това си превъплъщение. :) - не просто "ти си такъв, такъв, такъв", "ще се случи това, това, това". Дава отговори за много проблеми, които човек си има и каква е целта на занятието от тях.
Това най-общо казано.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #551 -: Декември 01, 2015, 05:32:09 pm »
Може ли да обърнете малко внимание и на моя лунар? ::)
лун Слънце У7 до МЦ, лун Сатурн У1, У2 съвпад лун Мерк У5 в 10д- това са хубавите страни на лунара- може да имаш подкрепа, признание, приз, свързано с творческа дейност.
лун АСц в 4д, а лун Иц в 8д- някаква неприятност може да възникне у вас, като цяло ще си стоиш повече у дома през този период в уединение- лун 12д в 3д, лун Плутон У10 в лун 12д показва не лек месец, квадрат с Уран у1- може да възникне конфликт с по-висшестоящи, което да ти повлияе емоционално, да си изпуснеш нервите.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #552 -: Декември 01, 2015, 05:57:46 pm »
лун Слънце У7 до МЦ, лун Сатурн У1, У2 съвпад лун Мерк У5 в 10д- това са хубавите страни на лунара- може да имаш подкрепа, признание, приз, свързано с творческа дейност.
лун АСц в 4д, а лун Иц в 8д- някаква неприятност може да възникне у вас, като цяло ще си стоиш повече у дома през този период в уединение- лун 12д в 3д, лун Плутон У10 в лун 12д показва не лек месец, квадрат с Уран у1- може да възникне конфликт с по-висшестоящи, което да ти повлияе емоционално, да си изпуснеш нервите.
Много благодаря за отговора  :-*

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #553 -: Декември 12, 2015, 10:36:30 pm »
Лунара ми се задейства явно... Имам чувството, че някой ме е проклел.. Толкова пък да не ми върви. Одеве се скарах с мъжът ми и вече сериозно замислям да събирам багажа. Никъде не ми е в ред.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #554 -: Декември 12, 2015, 11:36:21 pm »
Лунара ми се задейства явно... Имам чувството, че някой ме е проклел.. Толкова пък да не ми върви. Одеве се скарах с мъжът ми и вече сериозно замислям да събирам багажа. Никъде не ми е в ред.
лун Марс У3 в 1д- вижда се, че ще си по-словоохотлива, както и активна по отношение на преместване, пътуване... какво стана с работата зад граница, за която те бяха одобрили?