Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222879 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #150 -: Юли 04, 2014, 12:08:20 pm »
Хм,Akruks замисли ме -в натала Луната ми е упр.8-ми и е поставена в 5-ти ,доста жени сме в дома и свързани с дома ми ?!? ::)
ами то не е казано или задължително да има опасност за здравето и живота на някоя, може да е например емоционален дискомфорт

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #151 -: Юли 04, 2014, 12:22:15 pm »
Какво бихте казали за следващия (въпреки че има време до него)?
Марс върху Плутон - инциденти ли показва?
Веднъж на всеки две години Марс застава на Плутон при всеки, върни се назад, за да се увериш, че не носи инциденти този аспект, но за него пише, че агресивността достига своята кулминация и човек трябва да се погрижи да запази себе си и притежанията си, период на несигурност върху принципа на преразпределението

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #152 -: Юли 04, 2014, 12:27:38 pm »
Следващия ми лунар въобще, ама въобще не ми харесва. Лунарен асцендент на натален Плутон - явно ще има някаква насилствена промяна, като гледам, още от сега се е почнало.
ти не гледай лун АСЦ, че е на планета от натала, достатъчно е това в кой дом попада- темите на този дом ще са актуални през месеца
а иначе лун Плутон у1 е в лун 3д, а лун Сатурн у3 в лун 1д- показва ясно проблемите и всичко, което се случва изминалите дни покрай брат ти и във връзка с него
« Последна редакция: Юли 04, 2014, 06:08:10 pm от akruks »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #153 -: Юли 06, 2014, 04:32:21 pm »
Интересно ми е доста какво показва този лунар.  :) Ако някой има желание да помогна ще съм много благодарен.

Може би ще харчиш за купони с приятели. :29:
Ще може ли няколко думи и по моя лунар?
« Последна редакция: Юли 26, 2014, 07:58:33 am от MoonLight »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #154 -: Юли 06, 2014, 08:55:15 pm »
Ще може ли няколко думи и по моя лунар?
Лунарните домове повтарят наталните, което показва, че месецът ще е важен за теб.
Освен разширение в кръга на приятелите е възможно да имаш разочарование в партньорските взаимоотношения. Възможно е неочакван флирт, свързан с работата ти, в любовта със задна дата нещо ще те мъчи, ако имаш дете може с него да има стар проблем. Успехите ти ще са свързани с професията, ще си активна в изкарването на пари, които имат връзка и с чужбина.
« Последна редакция: Юли 06, 2014, 09:12:49 pm от akruks »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #155 -: Юли 06, 2014, 09:48:19 pm »
Може би ще харчиш за купони с приятели. :29:
Ще може ли няколко думи и по моя лунар?
Темите за приятелството ще са на преден план, възможно е създаване на нова приятелства. Несигурност във финансите, по-добре внимавай много със залаганията през този месец. Възможно е отдръпване или скарване с някого от близкия кръг (вероятно брат/сестра/съсед или човек от квартала). Ако си мислил да си търсиш работа, може би сега ще е благоприятния момент за това.
Благодаря ви!  :) Ще дам ОВ.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #156 -: Юли 12, 2014, 10:38:10 pm »
9д може да е работа в съда, а иначе на море ще ходиш- лун 5д в 12д, както и до други градове- лун Юпитер в лун 3д дава разширение на делата по 3д, много кратки пътувания, засилена комуникация, а понеже Юпи е естествен У9 може да подпишеш договор за работата, за която споменах

Изминалата седмица направо си скъсах д-то от пътуване, чак ми е странно да съм в къщи.  :012: :012: Нямах работа в съда, но брат ми защити докторската си степен, ходихме до Софийски университет, та имаше около мен доста умни глави насъбрани, отново прависти. Имаше и засилена комуникация - да, запознах се на живо с две чудесни девойки, с които се познаваме от години от астро форумите.  :) Договор за работа не съм подписвала, но и нямам намерения за такова нещо. Морето го отложихме за след 2-3 седмици, просто така ни се наредиха нещата с приятелката, с която ще ходим.  :)

Прикачам си следващия, с още по-засилена ос 3-9 е, явно епопеята на пътуванията и вече може би и съдилищата, продължава за мен.  :012: С Марс в първи лунарен се надявам да съм по-шавлива и да вляза малко във форма, че отдавна не съм се препотявала качествено така от спорт.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #157 -: Юли 12, 2014, 11:34:14 pm »

Прикачам си следващия, с още по-засилена ос 3-9 е, явно епопеята на пътуванията и вече може би и съдилищата, продължава за мен.  :012: С Марс в първи лунарен се надявам да съм по-шавлива и да вляза малко във форма, че отдавна не съм се препотявала качествено така от спорт.
ами то лун Марс е У7 и в тригон с лун Венера у1, та може и по двойки да спортуваш и препотяването да не е само от спорт  :012:
излиза ти по лунара почивката на море- лун 12д в 1д, лун Иц в 5д и лун Нептун в лун 5д

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #158 -: Юли 12, 2014, 11:45:49 pm »
Хахахха, ами може, ако се появи някой Марс, който да ми събуди заспалата Венера, че е много капричозна.  :012: :012: За морето в рамките на този лунар трябва да стане, ако стане и нещо друго интересно, което мога да съотнеса към него, ще кажа.  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #159 -: Юли 25, 2014, 03:18:52 pm »
не ми харесва Луната в лун 8д, който е в 4, а в лун 4д е лун Плутон- нщкакви неприятности ще има в дома, да не пострада само жена от семейството, че Луната е в съвпад с Урран
за теб лично нещата ще са ок през месеца, в работа, в общество всичко ще е добре, няма да останеш незабелязана и този месец, пари от жена в чужбина или свързани с красотата по някакъв начин, че лун Венера У2, у9 е в 9д, в любовта ще общуваш със стара тръпка, не се очертава нова любов

Akruks,давам обратна връзка -тенденциите се сбъднаха ,само парите в посока чужбина бяха повече от мен за там ,а тези ,които получих оттам по-скоро символични.Много добро тълкуване . :clap: :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #160 -: Юли 25, 2014, 03:22:51 pm »
Според мен може да има внезапни разходи и приходи на финанси през месеци. Бъди много внимателна с личните средства. Добър месец за работата, дори е възможна командировка в чужбина. По ретро  Меркурия внимавай да не стават обърквания в службата, но дори и да има, едва ли ще е нещо фатално. Възможни конфликтни ситуации вкъщи.

Цитат
дори е възможна командировка в чужбина 

Не мога да имам командировки ,поради естеството на работата ми ,но същата беше свързана през месеца по някакъв начин с чужбина . :clap:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #161 -: Юли 25, 2014, 03:26:52 pm »
Това е новият ми Лунар,с молба за кратка интерпретация.Благодаря. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #162 -: Юли 25, 2014, 08:42:59 pm »
Ще може ли няколко думи и по моя лунар?


Месец, в който ще си отдадена предимно на работата си и израстване в сферата, в която работиш. Възможно е създаване на нови приятелства.


Лунарните домове повтарят наталните, което показва, че месецът ще е важен за теб.
Освен разширение в кръга на приятелите е възможно да имаш разочарование в партньорските взаимоотношения. Възможно е неочакван флирт, свързан с работата ти, в любовта със задна дата нещо ще те мъчи, ако имаш дете може с него да има стар проблем. Успехите ти ще са свързани с професията, ще си активна в изкарването на пари, които имат връзка и с чужбина.

Първо,благодаря ви за коментарите по моя лунар.Месецът премина под професионалните ми тревоги,здравословните проблеми на детето и ядове покрай партньора. :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #163 -: Юли 25, 2014, 10:44:15 pm »
Тия лунари много добре задават тона на месеца. Даже само АС да гледаме и планети около първи, пак е достатъчно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #164 -: Юли 25, 2014, 10:54:13 pm »
Тия лунари много добре задават тона на месеца. Даже само АС да гледаме и планети около първи, пак е достатъчно.
така е, точно сега гледам на малката лунара, за да видя дали нещо показва разбиването на колата и кражбата на музиката от нея
лун Нептун в лун 12д близо до лун АСЦ, който е в 3д- това ми беше достатъчно