Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222922 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #375 -: Май 19, 2015, 05:14:33 pm »
Аз го казвам от моя опит , Луната по-скоро ми дава тревога, а Слънцето ме изтупва със силна ''лепкава'' депресия...
« Последна редакция: Май 19, 2015, 05:19:59 pm от greg07 »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #376 -: Май 19, 2015, 06:24:57 pm »
Не знам Сатурн доколко показва заздравяване на здравословните проблеми. При мен обикновено е показател за проблеми, а не за оздравяване.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #377 -: Май 19, 2015, 07:22:01 pm »
Благодаря много, Грег!
То Слънцето не само е в 12 лунарен дом, ами и в опозиция на наталното Слънце.  ???


Казват, че най-пълно солара за годината се разгръща, когато тр. слънце е в точна опозиция на наталното. При теб на практика полусолара, да го наречем, е и лунар. Може би ще имаш концентрация на събития за този период.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #378 -: Май 19, 2015, 08:43:56 pm »

Казват, че най-пълно солара за годината се разгръща, когато тр. слънце е в точна опозиция на наталното. При теб на практика полусолара, да го наречем, е и лунар. Може би ще имаш концентрация на събития за този период.
Ужас, ако точно това ще ми е и полусолара!  :o
Макар че преди време си бях играл да построявам опозиционен солар и имаше разминавания в подредбата при планетите, не като в този лунар. А и тука Слънцето не е точно на 0 градуса и 34 минути в Близнаци.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #379 -: Май 19, 2015, 10:06:26 pm »
 лун Нептун У1 в лун 1д е близо до лун АСЦ, който попада в нат 1д
лун МЦ стрелец в нат 1д, лун 9д в 12д, лун Сатурн у12 в лун 9д
лун Луна в лун 6д съвпад с лун Юпитер У10, съУ1 - замина на работа в чужбина на остров, курортно място в средиземно море  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #380 -: Май 20, 2015, 09:28:07 am »
Един ден преди началото на лунара има събитие по опозицията на лун. Слънце У3 и У4 с нат. Слънце У7 - скарахме се сутринта с майка ми, защото ме обвини, че аз бил виновен, че брат ми го няма, а въобще не е така. Баща ми преди време пък ми изтърси великата глупост, че съм бил щастлив даже, че него го няма. И казах на майка ми, че повече няма да ѝ говоря, щом ще ме обвиняват мен за всичките им нещастия. Не знам кога и как, но тези неща ще излязат през носа и горчиво ще съжаляват за тия думи!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #381 -: Май 20, 2015, 12:56:27 pm »
Един ден преди началото на лунара има събитие по опозицията на лун. Слънце У3 и У4 с нат. Слънце У7 - скарахме се сутринта с майка ми, защото ме обвини, че аз бил виновен, че брат ми го няма, а въобще не е така. Баща ми преди време пък ми изтърси великата глупост, че съм бил щастлив даже, че него го няма. И казах на майка ми, че повече няма да ѝ говоря, щом ще ме обвиняват мен за всичките им нещастия. Не знам кога и как, но тези неща ще излязат през носа и горчиво ще съжаляват за тия думи!
в мъжка карта майката е по 10д, а в натала ти 7д са партньори, приятели и явни врагове- твоите родители не попадат в нито една от изброените категории.
майка ми също викаше навремето, така че да я чуват комшиите, че аз съм уморила баща си, че било по-добре да не съм се раждала, а сестра ми да е жива и от този род, което на фона на всичко, което ми се беше стоварило на главата тогава ми вгорчаваше допълнително живота
миналото лято нали беше дошла в квартирата ми и в коридора крещеше, че съм боклук, ама сега боклука в събота ѝ почисти мизериите, че не е за пред хора да казвам какви ги върши- събира си фекалиите, увити в хартия, в пликчета, които намерих в кухничката в големи количества, в банята, в килера, а аз се чудех откъде се носи тази смрад на метър от прозореца отвън. Мотивът ѝ бил да не замръзнели по канала на тоалетната зимата, ама то тази година зимата беше мека и не са замръзвали тръбите.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #382 -: Май 20, 2015, 02:49:24 pm »
Акрукс , честно ти се възхищавам , по това , което бегло споменаваш за себе си и какво си преживяла , наистина си много стабилна. Шапка ти свалям ...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #383 -: Май 20, 2015, 03:28:33 pm »
Акрукс , честно ти се възхищавам , по това , което бегло споменаваш за себе си и какво си преживяла , наистина си много стабилна. Шапка ти свалям ...
стабилна не може да се каже- изпадала съм в емоционални кризи, но после е минавало и се убедих, че в крайна сметка всяко зло е за добро- не само в моя живот, а въобще, така че не си заслужава човек да се напъва и раздава на мах.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #384 -: Май 23, 2015, 02:55:32 pm »
Това  е новият ми лунар. Нат асц попада близо до купсидата на 9-ти соларен. В случая дали ще действа в двата дома- 8 и 9, или да гледам повече 9 ( заради близостта с купсидата).
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #385 -: Май 23, 2015, 03:24:35 pm »
Флора, Лунара ти акцентира върху Интимните отношение, заради 1-ви лунарен върху 5 ти натален , Сатурн през 1 ви лунарен ,дава липса на постижение , неуспех и нереализация на предварителни планове. Гледайки , лунара ми се струва по отношение на връзките, но пък може и да си подариш едно приятно пътуване с този Юпитер в 9-ти :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #386 -: Май 23, 2015, 03:49:59 pm »
Флора, Лунара ти акцентира върху Интимните отношение, заради 1-ви лунарен върху 5 ти натален , Сатурн през 1 ви лунарен ,дава липса на постижение , неуспех и нереализация на предварителни планове. Гледайки , лунара ми се струва по отношение на връзките, но пък може и да си подариш едно приятно пътуване с този Юпитер в 9-ти :)

И 8-ми дом е натоварен, имам гадното чувство, че пак ще трябва да се занимавам с официлани документации и бюрокрации. Също така и с финанси, която тема няма да е  много положителна. Не съм планувала пътуване за месеца, но кой знае  :). Може да значи и обучение в 9-ти дом, в момента се опитвам да уча някои неща. Сега работата ми е и малко по 5-ти дом, не знам дали това дава отражение. А, сетих се нещо друго. Близка приятелка всеки момент трябва да роди, та и за там се вълнувам ( 8-ми и 5-ти дом замесени) :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #387 -: Май 24, 2015, 12:55:30 am »
Това  е новият ми лунар. Нат асц попада близо до купсидата на 9-ти соларен. В случая дали ще действа в двата дома- 8 и 9, или да гледам повече 9 ( заради близостта с купсидата).
обратното е- гледа се лунарен дом в кой натален е и в случая лун 9д в нат 1д, като лун Юпитер е в лун 9д, а знаем, че Юпитер е естествен У9, в лунара е У2, съУ5, а лун АСЦ е в нат5д- може да планираш или се отправиш на пътешествие надалеко, да се занимаваш с висше образование, с творческа дейност, като връзката с чужбина е акцентирана
« Последна редакция: Май 24, 2015, 12:57:12 am от akruks »

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #388 -: Май 24, 2015, 03:24:02 pm »
обратното е- гледа се лунарен дом в кой натален е и в случая лун 9д в нат 1д, като лун Юпитер е в лун 9д, а знаем, че Юпитер е естествен У9, в лунара е У2, съУ5, а лун АСЦ е в нат5д- може да планираш или се отправиш на пътешествие надалеко, да се занимаваш с висше образование, с творческа дейност, като връзката с чужбина е акцентирана

Благодаря, акрукс. Сега се занимавам с един стаж, малко и на обучение го карам там. Може би показва и това 9ти дом. Иначе ако нещо стане с пътуване, ще дам ов.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #389 -: Юни 21, 2015, 03:05:53 pm »
Новият ми лунар, припокриване на куспите с наталните- какво ли ме очаква. Който има желание нека коментира   :)