Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222987 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #405 -: Юни 23, 2015, 01:46:47 am »
Внимавай с този Марс У10 на К6 - може да се стигне до напрежение на работното място и до проблеми там. Ретро Сатурн в 10 дом също сочи проблеми, спънки в работата и кариерата, връщане на стари проблеми.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #406 -: Юни 29, 2015, 09:14:48 pm »
Нека, който има желание да погледне моята карта, че съм доста объркана... След три дни излизам от майчинство и не знам какво ме чака..  ???
« Последна редакция: Юни 30, 2015, 07:51:06 pm от gerivas »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #407 -: Юни 30, 2015, 02:43:22 am »
Нека, който има желание да погледне моята карта, че съм доста объркана... След три дни излизам от майчинство и не знам какво ме чака..
Хубави неща те чакат, може би малко по-изолиран живот ще водиш, ще си разкрасиш дома, ще се радваш на почит и уважение вкъщи от страна на мъжа ти, няма от какво да се притесняваш.

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #408 -: Юни 30, 2015, 07:05:01 am »
Здравейте, как ви изглежда този лунар, с тези оси?

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #409 -: Юни 30, 2015, 08:56:49 am »
akruks, да го разбирам ли, че няма да се връщам на работа? Бях се притеснила, че шефката ми дава зор да дам отговор дали да се връщам или не... А мен ме притеснява и откъм финанси... Но, мнооооого ти благодаря, че ми отговори  :58: :58: :58: :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #410 -: Юни 30, 2015, 01:39:18 pm »
Здравейте, как ви изглежда този лунар, с тези оси?
Че какво им е на осите?
Възможно е да загубиш работата, да имаш кавга с партньора или с колеги, проблеми с тях, особено ако това има връзка с чужбина или ако следваш
У дома ще си щастлива и ще имаш подкрепа от страна на приятели, на домашен любимец  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #411 -: Юни 30, 2015, 05:36:06 pm »
Възможно е да загубиш работата
А това защо? Нали лун. МЦ е на натална Венера, би трябвало да е точно обратното.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #412 -: Юни 30, 2015, 09:23:19 pm »
А това защо? Нали лун. МЦ е на натална Венера, би трябвало да е точно обратното.
лун Мц е в нат 12д, лун 6д в нат 8д, лун Уран У10 в лун 12д, лун Иц в нат 6д, лун Венера У1, У6 в лун 4д

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #413 -: Юни 30, 2015, 10:04:52 pm »
Не знаех, че 12 дом също може да показва прекратяване на нещо, в случая на работа.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #414 -: Юли 01, 2015, 01:01:50 am »
Весо, дори чисто визуално ще си отговориш защо 12 дом може да донесе финал, приключване. Дори логично може да си го обясниш. Колко дома имаме? Колко дома има след 12 дом? ==> Той е последен===>край, финал/смърт.

Та така... Уж логично, пък те затруднява. Прояви вникване. А не папагалстване.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #415 -: Юли 01, 2015, 08:53:31 am »
Благодаря!
Явно затова в настоящия ми солар след като К6 попада в 12 натален дом, донесе смъртта на животинката ми, както и край на работата ми (макар че второто си беше мое решение, за което не съжалявам).

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #416 -: Юли 01, 2015, 09:03:32 am »
В лунара, който обсъждахме, К6 попада точно на натална Венера, което може да донесе и нова работа, след приключване на стара. Обикновено съвпада на соларна/лунарна куспида с натална планета е много по-силен от всяко едно друго положение в солара/лунара, а и в случая би могло да се каже, че К6 е по-скоро в съвпад с асцендента, не толкова в 12 натален дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #417 -: Юли 01, 2015, 10:28:23 am »
В лунара, който обсъждахме, К6 попада точно на натална Венера, което може да донесе и нова работа, след приключване на стара. Обикновено съвпада на соларна/лунарна куспида с натална планета е много по-силен от всяко едно друго положение в солара/лунара, а и в случая би могло да се каже, че К6 е по-скоро в съвпад с асцендента, не толкова в 12 натален дом.
Весо, това, което написах за работата, че съществува опасност да я загуби, беше най-вече заради лун К6 в 8д- такива са ми наблюденията по други карти през годините, а реално по тази- не знаем дали изобщо работи притежателката на лунара, не дава обратна връзка- ние си чешем пръстите по клавиатурите  :)
нат. Венера управлява вмъкнат знак в 8д, а и в крайна сметка са важни управителите на лунарните куспиди в кой лунарен дом попадат и какви аспекти имат помежду си, а не съвпадите на лунарни куспиди с натални планети- лунарните куспиди няма как да са толкова точни, дори когато човек си знае до секунди времето на раждане, защото при всяка домова система са различни, а и не само това, тяхното предназначение е за определяне на фона, на който ще се разиграят събитията през месеца.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #418 -: Юли 01, 2015, 12:05:45 pm »
Акрукс ,аз й анализирах солара  декември и имаше индикации за работа, момичето не е работило 1 и половина и Април месец си е намерило работа от някакъв конкурс. Преглеждах си записките и съм се оказал прав че ще започне работа тогава. Обаче момичето има Сатурн на соларен МЦ , което не знам как ще се отрази. Нека все пак и тя се включи.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #419 -: Юли 15, 2015, 10:33:31 am »
С този лунар какво ме очаква?
akruks, за предишния месец позна за изолацията... Уж хубав месец, а съм постоянно стресирана.. А и да за мъжът ми позна.