Автор Тема: Нодална ос във Везни-Овен  (Прочетена 12369 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #60 -: Февруари 21, 2014, 10:52:02 am »
Яя, а да си пътувала в чужбина през това време? Къде са наталните възли?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #61 -: Февруари 21, 2014, 11:13:41 am »
Много странно. При предишното преминаване съм била 15-17г, условно казано. СЛВ е минал през 12я ми дом. Но, вместо да ми донесе отдръпване от останалите, самота и размишления за живота, ми е донесъл първата ми връзка. Никак не търсех самота или отдалеченост от останалите тогава, напротив, цъфтях.  :38:

А ,случайно да си Рибка ?!? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #62 -: Февруари 21, 2014, 11:16:47 am »
 :57: Боже, да, излязох веднъж. Наталните са в 10 СЛВ/4 ЮЛВ. Е, добре де... Значи гледаме по дом, пътуване в чужбина (и сега при ингреса имам 2 платени екскурзии) и по знас (интимна връзка).
Но в никакъв случай самота :08: ох, дано и сега така стане, че нещо го закърших с връзките от около година.

Защо, Рени? Какво ощо има след като не съм порявявала характеристики на Риби, за да следвам 12 муданен? Тоест, какво визираш? Рени... виж, този път не ти казах Ирен, Ренета, Рен или Иренка  :D
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #63 -: Февруари 21, 2014, 11:21:03 am »
Ами ,не съм чувала и виждала Риби да са изолирани и самотни у дома си ,нито Риби да се "ловят" на  суша   ;)


Виждам те ,виждам те,даже и те чувам ,как се смееш учудено ...
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #64 -: Февруари 21, 2014, 11:32:44 am »
А, има, майка ми е типичен пример на уседналост  :57: пристрастеност към турските сериали и покупки в една голяма хранителна верига... ей, не й увира главата.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #65 -: Февруари 21, 2014, 11:36:49 am »
Имах съвпад на слв с Луна У4/5-Плутон У8 в 7-ми дом, абсолютно никакво събитие до момента.

Ако искаш да "пипнеш" събитие ,попитай около теб жените ,какво се е случило при тях ;какво си (съ)творила на хартия,идея като проект,награда,конкурс; с кой си спряла /започнала да се заиграваш...останалото следващия път ще го "видиш" ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #66 -: Февруари 21, 2014, 02:21:34 pm »
А, има, майка ми е типичен пример на уседналост  :57: пристрастеност към турските сериали и покупки в една голяма хранителна верига... ей, не й увира главата.

"У дома си" ,тук се превежда като "собствен дом на съответния знак" ,в случая на Риби-12 дом ,а пък в Пловдив си  си вкъщи пред телевизора,даже и да не си Рибка  :67: :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #67 -: Февруари 12, 2015, 06:26:12 pm »
Целия този транзит на СЛВ преминава през моя 5 ти дом. Събитието, което ми се случи, беше при точен съвпад на тр.СЛВ с Уран в 5-ти дом, управител на 11. Бях си развалила отношенията с приятел и исках да поговорим и да ги изясним .Резултата- отрязаха ме повече от студено  ???

Happy58

  • Гост
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #68 -: Февруари 12, 2015, 07:41:16 pm »
Целия този транзит на СЛВ преминава през моя 5 ти дом. Събитието, което ми се случи, беше при точен съвпад на тр.СЛВ с Уран в 5-ти дом, управител на 11. Бях си развалила отношенията с приятел и исках да поговорим и да ги изясним .Резултата- отрязаха ме повече от студено  ???

а наталната нодална ос къде е? И как Уран е У11, като там би трябвало да е Овен? Колко интерсептирани/включени знака имаш в 11 дом
« Последна редакция: Февруари 12, 2015, 07:43:22 pm от Happy58 »

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Нодална ос във Везни-Овен
« Отговор #69 -: Февруари 12, 2015, 10:03:34 pm »
а наталната нодална ос къде е? И как Уран е У11, като там би трябвало да е Овен? Колко интерсептирани/включени знака имаш в 11 дом

Сбъркала съм. :)Уран управлява МЦ, а наталната нодална ос е СЛВ  Козирог 9ти дом и съответно ЮЛВ в Рак в 3 ти дом :)