Автор Тема: Дирекционни планети и аспекти  (Прочетена 199555 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #675 -: Декември 30, 2016, 12:25:46 am »
При мен действащ аспект е СД Марс в съвпад с нат.Сатурн. При мен тематичен беше цикълът костни операции.
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #676 -: Декември 30, 2016, 07:58:37 am »
При мен действащ аспект е СД Марс в съвпад с нат.Сатурн. При мен тематичен беше цикълът костни операции.

Алена, кога точно ти беше операцията?

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #677 -: Декември 30, 2016, 08:01:27 am »
Карай си сноуборда и не му мисли- дир. К3 е в тригон с нат. Слънце, дир К8 в тригон с нат. Марс  :cheer:

при мен К8 е на 24гр 30м, а Марса е на 26гр 20м - догодина ще се задейства този аспект.

Но К3 върши идеална работа :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #678 -: Декември 30, 2016, 10:12:06 am »
мога да споделя за транзитно ъглово каре на Сатурн върху Слънце/К4 към Марс /У8 /на Асц- така ме хакна в кръста,че се наложи да ми преинсталират уиндоуса,за една седмица се възтанови,но влачих болка месец и...... ;D а се пазех да не падна да не се потроша,чупи кости ,спрях и козите пътечки,много съм послушна -сати У5,забавленията и е в 6 здраве
на сватбата внимавах много с танците,да не ме хакне пак в поза Леденото кралство

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #679 -: Декември 30, 2016, 11:57:06 am »
Алена, кога точно ти беше операцията?

Те бяха 5 операции - първата беше точно на цикъла Венера/Юпитер през юни 2015 - мисля 19 юни. Следващите две - на 23.09.2015 и 09.10.2015 и тази година - в началото на април 2016 и сега втората половина на октомври. Повече се надявам да няма :)
Над силата е само умението да я владеем!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #680 -: Декември 30, 2016, 12:06:21 pm »
Цитат
- Марсът ми е ектремен У8 - чак пък екстремен - идва от Скорпион, този Марс е друг - той дълбае, не прави крашове :)

Идва от Овен и си се мята с главата напред, Меркурийт ми нали и той е рогат та си в комбина и хич не мислят , като правят глупости :29:

Цитат
тр Уран е близо до нат Марс - преди да отиде до него, ще мине през Венерка - по-скоро се приготви да посрещнеш някакво лИбовно или парично предизвикателство.

За сега само в харчене се проявява, хич не мога да си държа портмонето затворено  :)

Цитат
Като цяло, по-скоро би се появила някаква възможност за връзка, при която ще е добре да си дадеш възможност да погледнеш по друг начин на този род взаимоотношения - Венера ти е важна, тя е У на СЛВ. Вместо да очакваш мъжа да направи нещо, да мислиш сто неща, просто си го поискай. Действай в собствена полза. И тогава може и промяна по 10 дом да получиш :). ... че то дир Слънце навлиза в съвпад с Венерата, откъдето ще мине тр Уран ...

Я отивай на тези ски и се оглеждай :) ... Сатурн минава през 9 дом :)

оопс, дир Венера, У7, сменя дом .... кой знае какво още ще излезе   :57: Значи, 8 дом го използвай за секс .... толкова хубави неща имаш ... хей, момиче, вдигни глава, погледни Слънцето и излез навън, вдишни въздуха и се наслаждавай на живота - използвай добрите аспекти ... и ще чакаме ОВ - никакви лоши неща в главата си не допускай .... поне сега, после ако искаш, пак давай :) - за момента им дай отпуск :)

Искаш ли и другите аспекти ..... уау  :57: :08: :58: и все в орбис и точни ....

ако не се лъжа, влизаш в ЛГ5 .....  :38: :58: :-* - късмет, момиче - със сигурност след РД-то ще дойде нЕкаква лИбов, и предполагам, че ще някаква чужбинска.

Тая любов ми писна да я чакам и след десет хиляди години вероятно няма да се появи.
Ама както е тръгнало ще си нарушавам моралния кодекс, май точно по Уран  :)
Имам си едно старо гадже, дето се ожени, ама си имаме някаква силна емоционална връзка и много се разбираме, което е абсолютно нелогично от астрологична гледна точка- Луни в точен квадрат, Слънца в знаков. Притежава всички качества, които искам да има един мъж, но без да съм безрасъдно влюбена. Та жалех жена му и не сме имали интимни контакти, ама нашата принцеса я хванаха да хойка, та си преосмислям моралната позиция. Пък и не бих се чувствала унизена в ролята на любовница, щото реално сме приятели преди всичко и между нас има един тон доверие.

мога да споделя за транзитно ъглово каре на Сатурн върху Слънце/К4 към Марс /У8 /на Асц- така ме хакна в кръста,че се наложи да ми преинсталират уиндоуса,за една седмица се възтанови,но влачих болка месец и...... ;D а се пазех да не падна да не се потроша,чупи кости ,спрях и козите пътечки,много съм послушна -сати У5,забавленията и е в 6 здраве
на сватбата внимавах много с танците,да не ме хакне пак в поза Леденото кралство

Викаш пазя се, не пазя се, пак може да се потроша  ;D

Как мина сватбата, не каза коя дата сте избрали :)
Много щастие на младоженците  :-*


Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #681 -: Декември 30, 2016, 01:38:24 pm »
Те бяха 5 операции - първата беше точно на цикъла Венера/Юпитер през юни 2015 - мисля 19 юни. Следващите две - на 23.09.2015 и 09.10.2015 и тази година - в началото на април 2016 и сега втората половина на октомври. Повече се надявам да няма :)

Само да го документирам като дирекционни аспекти на куспидите - дир К8 точен съвпад с У1 Нептун, дир Уран, У12 в точен квадрат оста 1/7 и дир Плутон, У8, върху СЛВ в 8 дом.
А за планетните аспекти - по това време Марс още не е влезнал в съвпада със Сатурн. Но пък дир Сатурн е в квадрат с Нептун е тригон Меркурий ... доколко отговарят наситуацията, ти си знаеш ...

Благодаря за данните  :58:

Чудех се, дали от дирекциите може да се види, че ще има още операции ..... евентуално двата квадрата, но това пъкможе да означава, че ще има напрежение ... и си оставам на мнението, че за тази цел идеална работа си вършат транзитите - при теб и У1 и У8 са били в някаква ретро фаза.
« Последна редакция: Декември 30, 2016, 01:50:16 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #682 -: Декември 30, 2016, 02:01:45 pm »
Идва от Овен и си се мята с главата напред, Меркурийт ми нали и той е рогат та си в комбина и хич не мислят , като правят глупости :29:

За сега само в харчене се проявява, хич не мога да си държа портмонето затворено  :)

Тая любов ми писна да я чакам и след десет хиляди години вероятно няма да се появи.
Ама както е тръгнало ще си нарушавам моралния кодекс, май точно по Уран  :)
Имам си едно старо гадже, дето се ожени, ама си имаме някаква силна емоционална връзка и много се разбираме, което е абсолютно нелогично от астрологична гледна точка- Луни в точен квадрат, Слънца в знаков. Притежава всички качества, които искам да има един мъж, но без да съм безрасъдно влюбена. Та жалех жена му и не сме имали интимни контакти, ама нашата принцеса я хванаха да хойка, та си преосмислям моралната позиция. Пък и не бих се чувствала унизена в ролята на любовница, щото реално сме приятели преди всичко и между нас има един тон доверие.

.............

За Марса ти - не съм те разбрала правилно, сори .... ок, истински, натурален овнешки първодомен марс си е :), а тригона на стрелешкия 9-домен Уран го прави екстремен :)

Харченето - е, все пак е една дирекция (при мен си е натален съвпад :) ), но си мисля, че ще е внезапна лИбов :)

За любовта - е, тук вече има повече за приказване, но няма да те натоварвам излишно. Аз знам, че ще се появи човек, и ще се влюбиш, и ще е свързан с нещо чужбинско (та дори и българин от друг етнос). Но ти какво ще направиш тогава ..... не знам. Бих ти казала само - не се инати, позволи си да получиш сигурност, стабилност, статут, уважение.

За позиция любовница - не си разваляй приятелството със секс. Твоите 8 и 11 дом нямат връзка, така че що се набутваш там?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #683 -: Декември 30, 2016, 02:56:39 pm »
На Сатинка й предстои съвпад на дир. Слънце с у7 Венера.  :08:
Тогава ще е интересно. Тр. Сатурн ще съвпадне с Нептуна й, диспозитор на слънцето съу5. И Нептун съу12. Ще има за какво да мисли, с какви илюзии да се разделя.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #684 -: Декември 30, 2016, 03:17:48 pm »
На Сатинка й предстои съвпад на дир. Слънце с у7 Венера.  :08:
Тогава ще е интересно. Тр. Сатурн ще съвпадне с Нептуна й, диспозитор на слънцето съу5. И Нептун съу12. Ще има за какво да мисли, с какви илюзии да се разделя.

Има много работи, ама на нея не й се вярва ..............  :72:

arania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #685 -: Декември 30, 2016, 03:49:09 pm »
Гледам си дирекциите и се чудя нещо. Виждам:
дир.АЦ съвпад Марс /У6,7/
дир.МЦ квадрат Луна /У10/
дир. Сатурн секстил Венера /У1,8,12/
дир. Нептун съвпад К4
Т.е. активирани са управителите на ъгловите домове.
По транзити ще бъдат активирани също ъгловите домове - Юпитер през първи, Уран през седми, СЛВ през десети.
Мога ли да предположа значителна промяна в живота?
Non est ad astra mollis e terris via!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #686 -: Декември 30, 2016, 06:30:29 pm »
На Сатинка й предстои съвпад на дир. Слънце с у7 Венера.  :08:
Тогава ще е интересно. Тр. Сатурн ще съвпадне с Нептуна й, диспозитор на слънцето съу5. И Нептун съу12. Ще има за какво да мисли, с какви илюзии да се разделя.

5+12 -таз енергия абсурдна, мечти има,мъже няма,или са обвързани, или безнадежни и все на такива попадаш
или нещо не им е наред ,или са безделници,или бездомници или  неверници,безверници,алкохолици и прочие сволач
а затова не се реализира любовта като на кино,вкарваш се в илюзии ,филм без финансова обезпеченост

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #687 -: Декември 30, 2016, 06:35:54 pm »
Може да са творци. Тя също е творец.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #688 -: Декември 30, 2016, 06:55:09 pm »
творци-бохеми в България :012:

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #689 -: Декември 30, 2016, 07:06:18 pm »
С подобна квадратура Слънце-Уран /Слънце съУ5, ситуирано в 12дом/, която сигнифицира предпочитаниият типаж много трудно се съграждат трайни отношения или трябва да са неординарни т.е безусловни, защото подобни типажи трудно биха се вписали в рамката на структурираната връзка.