Автор Тема: Дирекционни планети и аспекти  (Прочетена 199567 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #135 -: Март 19, 2015, 01:42:17 am »
хммммм изненада изненада , идната седмица Хирон прави точен квадрат натален Марс управител 6 ти дом :( е как ще е наред с работата. Акрукс , не знаех , че вземаш в предвид и Хирон , сега го забелязах

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #136 -: Март 19, 2015, 08:23:54 am »
Не знам доколко е точен часа на раждане, понеже никъде не е записано точно в колко е станало. Все пак имам пълни основания да смятам, че това ми е часа на раждане +- 1 - 2 минути.
А каква карта да пусна за брат ми? За момента, в който разбрах, че е изчезнал ли?

ок, тогава ще ги разглеждам с този час :)

да, картата от този период - не си спомням кой месец точно беше

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #137 -: Март 19, 2015, 08:29:29 am »
19 юни, но какъв час да взема? Доколкото имам информация, към 12 на обяд си е купил папка от съседната книжарница и след това, 10 - 15 минути по-късно, когато книжарката е излязла да пуши, е видяла, че павилиона е затворен и него го няма.

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #138 -: Март 19, 2015, 08:39:37 am »
само дето в натала Сатурн е У1 и У12, а по дирекция е У10  :29:

това ще да е някаква нова техника - ново управителство при дирекционна карта ...

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #139 -: Март 19, 2015, 08:41:09 am »
19 юни, но какъв час да взема? Доколкото имам информация, към 12 на обяд си е купил папка от съседната книжарница и след това, 10 - 15 минути по-късно, когато книжарката е излязла да пуши, е видяла, че павилиона е затворен и него го няма.

аха, юни .... ок, значи почти 1 гр назад от сегашната карта - за дирекциите ми е интересно, а там периодите на проявление са по-дълги. Ако ти се качва карта - просто за 19 юни, с дирекциите

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #140 -: Март 19, 2015, 10:12:24 am »
Ще дам пример за дирекциите по моята карта
Когато е починал дядо ми по майчина линия има дир марс съвпад мц и съотв квадрат асц/десц
Тогава животът ми леко се промени, не беше просто смърт на близък роднина, беше неочаквано, без боледуване (дядото по майчина е по 1-ви)
Когато е починала баба ми по бащина линия имаме дир венера съвпад меркурий (у1-по последни сметки), венера е у8. Имаше боледуване, но сравнително кратко, нямаше влияние в/у живота ми.

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #141 -: Март 19, 2015, 10:24:11 am »
Ще дам пример за дирекциите по моята карта
Когато е починал дядо ми по майчина линия има дир марс съвпад мц и съотв квадрат асц/десц
Тогава животът ми леко се промени, не беше просто смърт на близък роднина, беше неочаквано, без боледуване (дядото по майчина е по 1-ви)
Когато е починала баба ми по бащина линия имаме дир венера съвпад меркурий (у1-по последни сметки), венера е у8. Имаше боледуване, но сравнително кратко, нямаше влияние в/у живота ми.

Папи, нали говориш за аспекти в рамките до 1 гр?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #142 -: Март 19, 2015, 10:39:15 am »
Разбира се

На същия аспект-венера меркурий (у10), вече разходящ, но в орбис, съм се и омъжила
По това време у7 никакъв го няма по дирекции
Изобщо-като проверявах нещата за да ви напиша тук, установих, че меркурий играе при най-важните събития, което ми затвърди мнението, че е у1/у10

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #143 -: Март 19, 2015, 10:41:23 am »
Разбира се

На същия аспект-венера меркурий (у10), вече разходящ, но в орбис, съм се и омъжила
По това време у7 никакъв го няма по дирекции
Изобщо-като проверявах нещата за да ви напиша тук, установих, че меркурий играе при най-важните събития, което ми затвърди мнението, че е у1/у10

а провери ли куспидите - натални и дирекционни по време на бракосъчетанието? как така без У7?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #144 -: Март 19, 2015, 12:48:47 pm »
Ами така-няма у7, к7

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #145 -: Март 19, 2015, 01:40:28 pm »
Ами така-няма у7, к7
Ако ти е първи брак, погледни за дирекции със сигнификатора за брак Слънце/Марс.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #146 -: Март 19, 2015, 04:57:02 pm »
Дир к7 тригон луна у11
Няма други

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #147 -: Март 20, 2015, 08:35:14 am »
Дир к7 тригон луна у11
Няма други

е то това не е малко, Папи - даже е основното и после добавяш Венера съвпад У1 и си уредена :) - това са хубави аспекти :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #148 -: Март 20, 2015, 09:38:17 am »
е то това не е малко, Папи - даже е основното и после добавяш Венера съвпад У1 и си уредена :) - това са хубави аспекти :)

Не, не си права-помисли
Ако те бях питала какво е събитието, щеше ли от к7 тригон у11 да кажеш брак?

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #149 -: Март 20, 2015, 09:55:42 am »
Не, не си права-помисли
Ако те бях питала какво е събитието, щеше ли от к7 тригон у11 да кажеш брак?

Папи, взимай всички неща накуп - защо изпусна другия аспект, за който споменах? А и, честно казано, като те попитах за К7,У7, ти каза, че не участва, а после изведнъж .... има го. Така, без карта, аз мога само да налучквам ....

Конкретно за аспекта - ами партньор, към който имаш приятелски чувства, или пък мечтания партньор - какво му е странното? И пак да добавя - имаш още един аспект, който включва и 1 и 10 дом, и Венера.