Автор Тема: Астрологически анализ на събитията в Украина  (Прочетена 10511 пъти)

GauriGanDevi

  • Гост
Интересен анализ на събитията в Украина, на базата на мунданната карта на страната.
От пръв поглед  си личи скупчването на четири планети в 8-ми дом в лъв...
Освен това зловещият транзит Раху-Сатурн-Марс в 10-ти дом във везни...
Все пак в развръзката има и позитивни нюанси!
http://indubala.ru/articles/stati-dlya-astrologov/s-nadezhdoj-i-bolyu
« Последна редакция: Февруари 23, 2014, 11:46:51 am от GauriGanDevi »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #1 -: Февруари 23, 2014, 11:51:05 am »
Дано да има положителна развръзка за Украйна.

Схемата, за която още в самото начало ми спомена един близък, вече е в действие - да изкарат Юлия Тимошенко от затвора, тя да се кандидатира за президент и да обслужва външни интереси. Дали това е по-добрият вариант, все още никой не знае, времето ще покаже.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #2 -: Март 10, 2014, 09:17:53 am »
Започнах наистина да се притеснявам накъде вървят нещата
Стар, надявах се да се включиш в темата, останала съм с впечататление, че ти е интересна мунданната област
Щатите пратили самолети на "учение" в Полша

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #3 -: Март 10, 2014, 09:21:05 am »
Във Варна пристигнал американски военен кораб, уж на учения. Информацията не е потвърдена, вчера го чух от една позната.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #4 -: Март 10, 2014, 12:43:46 pm »
Пък тези учения с Румъния и България били планирани преди кризата в Украйна. Май в КомерсанТ четох, че Русия започвала учения за използване на ядрено оръжие, а Сара Пейлин от Аляска призова Обама да ползва такова срещу Русия...
Луд свят... :lol_hitting:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #5 -: Март 10, 2014, 01:31:01 pm »
Много яко промиване на мозъци върви от всички страни и от всички медии. Опитвам се да не създавам мнение, водейки се от платените драсканици в нашите медии, но и чуждите отразяват ситуацията не по-малко пристрастно. В момента сме свидетели на ожесточена информационна война в медиите.

Хората в Украйна също са объркани – чувам противоречиви коментари от хора, живущи на едно и също място. Що се отнася до спора относно бъдещия статут на Кримския полуостров, вижда ми се логично хората, когато се страхуват за бъдещето си, да изберат "по-малкото зло" (според техните виждания и разбирания)  и държава с малко повече стабилност, т.е. Русия пред колабираща в момента Украйна. Не ги интересува политиката, искат някаква стабилност да има, а в държавата Украйна в момента ситуацията е експлозивна, бъдещето е доста несигурно. И аз ако съм там и имам семейство и деца, ще мисля първо за тяхната сигурност, а не кой президент да подкрепя – Путин, Янукович или Яцек, Тегникрак и Турчина. Целта е, както винаги е било, да се разцепи общественото мнение на два противоположни полюса "за Обама/против Путин" и "за Путин/против Обама". Тия, дето дърпат конците, като че ли не допускат, че хората могат /и имат право/ да имат друго, алтернативно мнение за ситуацията. Вероятно затова и върви тая пропаганта и на хората се вменяват такива пристрастия, за да може по-лесно да се контролира тълпата.

---
Сигурно няма да повярвате, но Иран е много спокойна държава - шефът ми тъкмо се върна от там и тая сутрин го обсъждахме с екипа, според него тук върви някаква пропаганда. И със сигурност не живеят в колиби и не ходят с чалми и бурки.



« Последна редакция: Март 10, 2014, 01:33:48 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #6 -: Март 10, 2014, 01:39:20 pm »
Много странно за Иран. Но нищо чудно да има пропаганда, аз съм фен на конспирациите с Плутон в 12д.

Сега трябва да си купя самолетни билети за Франция за май месец и не знам дали да го правя :57: Като гледам Нептуна върху моя Мерк У9 и У11... Поне Юпитер ми е директен в 9д сега.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #7 -: Март 10, 2014, 02:03:45 pm »

Сега трябва да си купя самолетни билети за Франция за май месец и не знам дали да го правя :57: Като гледам Нептуна върху моя Мерк У9 и У11... Поне Юпитер ми е директен в 9д сега.
и какво- пътува ти се по вода ли?

Ти пък! Толкова дълбоко не разсъждавам, мисля дали няма да отменят гражданските полети и да изгоря с парите във военно време  :D
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #8 -: Март 10, 2014, 02:41:16 pm »
И пак ще повторя, че върви голяма пропаганда в средствата за масова (дез)информация.
Онзи ден в рускоезична социална мрежа чета, че Янукович е постъпил в болница със сърдечен удар и починал. Имаше и клипче, в което уж е заснето как припада и после го показват готов за погребение. Сега в новините на дир.бг чета, че утре Янукович щял да направи ново официално изявление. Навярно е възкръснал завалията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #9 -: Март 10, 2014, 02:45:58 pm »
Затова, Лили, аз съм фен на събирачеството - събирам инфо отвсякъде и си преценям, на база вътрешни убеждения, на кого да вярвам. Е, освен конспиративни сайтове, гледам да чета и официална преса.... Чета форумите... Напоследък усещам как задобрях в руския, чета го доста по-лесно :012:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #10 -: Март 10, 2014, 03:17:06 pm »
Ако искате, може да разгледаме и ситуацията в Крим, макар че там като че ли волеизявлението на народа изглежда най-категорично, някак по-предвидима ми се струва развръзката. Намерих две важни дати – нека да видим коя от тях работи в момента. Първата е 19 април 1783 година – руската императрица Екатерина издава указ за присъединяване на Кримския полуостров към Руската империя. Другата дата е 19 февруари 1954 година – тогавашният управляващ Никита Хручшов издава указ за присъединяване на Крим към Украинска ССР. Не разбирам от мунданна астрология, но ми прави впечатление, че и в двата мунданни карти има интересни лунни фази – новолуние и пълнолуние. Картите са без час, ориентировъчно съм посочила 12 на обяд.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #11 -: Март 10, 2014, 03:33:51 pm »
Ама това е ясно за всички, САЩ само се пробват докъде ще успеят, според мен. Ако ме пита някой - Украйна е добре да се разцепи - немците и поляците на една страна, руснаците - на друга. Но като са ресурсите в руската част....  :57:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #12 -: Март 10, 2014, 03:48:35 pm »
Така е, защото всеки разбира от политика, но не всеки от муданна астрология. Аз съм от вторите ;-)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #13 -: Март 10, 2014, 04:02:28 pm »
Весо, принципно си прав, в повечето такива теми рано или късно се стига до разводняване. Пък от друга страна добрата мунданна прогноза изисква широка култура, доста задълбочени познания и далеч не само астрологични – икономика, социология, етнология, политология... Винаги се взема под внимание човешкият фактор и местният манталитет, който не бива да се подценява в мунданните прогнози. Ние тук може да си бъбрим, но малко от нас се занимават с мунданна астрология, а някои дори не се интересуват.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологически анализ на събитията в Украина
« Отговор #14 -: Март 10, 2014, 04:28:58 pm »
Дори и тези, които малко разбират, или поне се интересуват, могат да се пробват. Никой няма да ни държи отговорни за грешна прогноза, затова пък ако е вярна, си е чуден астрологичен урок
Всъщност то ще е такъв и в двата случая...