Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205285 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Уран
« Отговор #570 -: Март 16, 2016, 02:21:08 pm »
Благодаря ти  :58: Такъв момент на очакване имам само на работа - Юпитер е У10. Защото съм се убедила, че не е само до това какво даваш от себе си (да си перфектен, брилянтен, подходящ ....), а и да имаш шанс обстоятелствата да се стекат благоприятно - да бъдеш на фокус в точния момент.
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #571 -: Март 16, 2016, 02:38:49 pm »
Благодаря ти  :58: Такъв момент на очакване имам само на работа - Юпитер е У10. Защото съм се убедила, че не е само до това какво даваш от себе си (да си перфектен, брилянтен, подходящ ....), а и да имаш шанс обстоятелствата да се стекат благоприятно - да бъдеш на фокус в точния момент.

Цитат
....да бъдеш на фокус

На това е желателно да се приучи всеки Слънчев Стрелец/ Юпитерианец и тогава ще има шанса ( Уран) да улучи (в) десятката. Сатурн в Стрелец мисля, че (ще) помага с предстоящата квадратура с Юпитер в Дева. Разбира се, че трябва и да можеш да получаваш за себе си, не само да даваш от себе си, макар това да изглежда на пръв поглед лесно,  но не е съвсем така, когато под някаква форма в картата има акцент Риби/Нептун, нали ?!/  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Уран
« Отговор #572 -: Март 16, 2016, 02:56:51 pm »
Изобщо не е лесно, изобщо, ние се раздаваме и това го имаме по рождение, но да получаваме - не умеем. А явно трябва да се научим. И аз се надявам Сатурн да удари едно рамо :) И да се науча да не се бъзвам, като ощипана, когато трябва нещо да получа. И за фокуса ще внимавам, макар, че ние стрелците сме виртуози на разсеяността :)
Над силата е само умението да я владеем!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #573 -: Март 16, 2016, 03:34:56 pm »
Грубо казано, промени на местоживеенето съм имала при Уран в 4д, на любовния живот - в 5д, и досега 2 промени на работата при Уран в 6д.
Каква ще е драмата като наближи Луната на К7, не знам, но ще има раздвижване и по 7д със сигурност.
Едно е хубавото - промените по Уран са изненадващи, но не трагични или потресаващи като по Плутон.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #574 -: Март 16, 2016, 04:05:48 pm »
За какво са ти учители?  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #575 -: Март 16, 2016, 04:39:50 pm »
Грубо казано, промени на местоживеенето съм имала при Уран в 4д, на любовния живот - в 5д, и досега 2 промени на работата при Уран в 6д.
Каква ще е драмата като наближи Луната на К7, не знам, но ще има раздвижване и по 7д със сигурност.
Едно е хубавото - промените по Уран са изненадващи, но не трагични или потресаващи като по Плутон.

Да бе ... на мен ми разказа играта последните 2 години ...  Квадрата на Плутон с Мерка беше по-лесен (или поне по-приемлив за преживяване)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #576 -: Март 16, 2016, 05:44:08 pm »
Едно е хубавото - промените по Уран са изненадващи, но не трагични или потресаващи като по Плутон.
И двамата са злосторници, само дето действат различно- Уран спонтанно и ударно, а Плутон подмолно и надълбоко.
Баща ми почина при тр Уран в 4д квадрат със Слънцето и Луната ми, за мен беше трагедия...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #577 -: Март 16, 2016, 06:21:24 pm »
Може би от наталната позиция на планетите зависи как проектираме въздейстнието им. При мен като че ли до момента Плутон не го усещам така явно, но той е в 12д в опозиция на Луната и данякъде съм подготвена за влиянието му.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #578 -: Март 16, 2016, 07:57:24 pm »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #579 -: Март 16, 2016, 08:51:53 pm »
За много работи.

Абе питай просто-ние всичко знаем :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Уран
« Отговор #580 -: Март 17, 2016, 10:37:54 am »
Моля те да добавиш или споделиш отделно какъв е акцента на всеки от трите периода?  :58: :58: :58:
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Транзити на Уран
« Отговор #581 -: Март 17, 2016, 06:20:45 pm »
В края на март, началото на април, Уран ще даде шанс на онова или в онези сфери, за които сте се събудили, поискали  сте да рискувате или да експериментирате в периода, когато беше ретрограден, най-вече за тези,които имат точки между 20-21* в кардиналните  знаци. :)
Аз като се замисля, на 21 градус Овен/Везни ми е ос 5/11.
В края на юли Уран беше там , активира наталната квадратура Юпитер/Венера и освен , че премислих значението и смисъла на много от приятелствата ми, се върнах изненадващо към любовни отношения, които бяха прекъснати уж окончателно за месеци.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Уран
« Отговор #582 -: Март 21, 2016, 09:07:50 am »
Ребека ме подсети в една от другите теми - тука има много овенски венери в края на втора и в трета декада, не се ослушвайте ами давайте инфо как ви се отразява уран. Особено с новолунието в съвпад с уран на 18 овен!

Ако си мълчите ще посочвам поименно! :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Уран
« Отговор #583 -: Март 21, 2016, 09:10:25 am »
Аз съм разказвала вече как ми се отрази  ;)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Уран
« Отговор #584 -: Март 21, 2016, 09:12:58 am »
Аз съм разказвала вече как ми се отрази  ;)

Да, ти си отметната :08:
Frankly, my dear, I don't give a damn.