Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205540 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Уран
« Отговор #870 -: Октомври 10, 2016, 10:57:39 am »
Уран никога няма да стабилизира и утвърди. Връзки и бракове, започнати при транзит на Уран през 7 дом не могат да се нарекат стабилни и спокойни, а съществуващите се подлагат на неочаквани изпитания, според природата на Уран.
Като напусне 6 дом, тогава нещата около работно място ще се успокоят, но ще влезе в 7-ми и ще започне да клати лодката на взаимоотношенията. Ако са били стабилни до този момент, ще продължат да съществуват, ако не - отиват в небитието.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

arania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Транзити на Уран
« Отговор #871 -: Октомври 10, 2016, 11:08:52 am »
Уран никога няма да стабилизира и утвърди. Връзки и бракове, започнати при транзит на Уран през 7 дом не могат да се нарекат стабилни и спокойни, а съществуващите се подлагат на неочаквани изпитания, според природата на Уран.
Като напусне 6 дом, тогава нещата около работно място ще се успокоят, но ще влезе в 7-ми и ще започне да клати лодката на взаимоотношенията. Ако са били стабилни до този момент, ще продължат да съществуват, ако не - отиват в небитието.

Да, това се надявам - да се нормализират нещата по шести дом като излезе. А за седми... в крайна сметка по-добре нестабилни, отколкото никакви, както е през последните години :)
Non est ad astra mollis e terris via!

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Транзити на Уран
« Отговор #872 -: Октомври 10, 2016, 11:19:22 am »
arania-кои домове ти Упр.Уран?

И аз се надявам,като премине в 7 дом да има раздвижване на Любовния фронт,че голямо "затишие",чак забравих какво е чувството :57:

arania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Транзити на Уран
« Отговор #873 -: Октомври 10, 2016, 11:26:58 am »
Венера1978, Уран е съуправител на 4 дом.
Non est ad astra mollis e terris via!

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #874 -: Октомври 10, 2016, 11:33:10 am »
Арания, хайде сложи си картата - сто въпроса вече кое къде как .... махни данните и я качи.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #875 -: Октомври 10, 2016, 11:34:23 am »
Или нещо в напреднал стадий на разложение  :012:
:08: скорпи хумор в чист вид

arania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Транзити на Уран
« Отговор #876 -: Октомври 10, 2016, 11:40:13 am »
Ето я :)
Non est ad astra mollis e terris via!

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Транзити на Уран
« Отговор #877 -: Октомври 10, 2016, 11:40:57 am »
Да,arania-би било добре да видим нагледно картата ти...Имаме май еднаква домификация с теб,затова те попитах.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #878 -: Октомври 10, 2016, 11:48:43 am »
Уран никога няма да стабилизира и утвърди. Връзки и бракове, започнати при транзит на Уран през 7 дом не могат да се нарекат стабилни и спокойни, а съществуващите се подлагат на неочаквани изпитания, според природата на Уран.
Като напусне 6 дом, тогава нещата около работно място ще се успокоят, но ще влезе в 7-ми и ще започне да клати лодката на взаимоотношенията. Ако са били стабилни до този момент, ще продължат да съществуват, ако не - отиват в небитието.
уран е по нестандарното,необвързващото, шокиращото,хипарското,свободната любов
в тр.през 7 д.привличаш такъв тип партньори -лични или бизнес,по -добре да не узаконяваш в брак съществуваща връзка,щото уран ще скъса оковите ако брака е сатурнов тип
ако партньорите са си дали лична свобода извън съществуващите норми -обществени,урановите фурии на промяната са удоволетворени и не ще бутнат гнездото
все пак винаги се гледа в кой дом е и кой управлява,няма как да му избягаш на облъчването, като урановата руда,невидима ,но поразява ,така и уран единствените дълготрайни при него ca облъчването и поразиите,дето сътворява човек,подвластен на импулса да е смел,да рискува, да е безрасъден,да изпреварва всички в своята лудост,шок и ужас с промените
« Последна редакция: Октомври 10, 2016, 11:50:50 am от strelicka »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Уран
« Отговор #879 -: Октомври 10, 2016, 11:53:02 am »
Стреличка, много добре казано :) Аз нямах търпение да го обяснявам в подробности  :012:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #880 -: Октомври 10, 2016, 12:10:18 pm »
Стреличка, много добре казано :) Аз нямах търпение да го обяснявам в подробности  :012:
минала съм тр. уран през 7 дом в тау каре с Марс-Уран-Плутон и връх Слънце на К4 и не ми бутна гнездото
просто се променяш в движение ежедневно
усещането е все едно си се качил на люлка,от тези дето в двата края седат един срещу друг ,1-7 дом,когато уран натисна надолу люлката от към 7 дом ,др.край-1 дом скочи в небесата и спря  горе като в безвъздушно пространство, за да балансирам и изравня трябваше да подходя с неговия инструментариум,да действам постоянно изненадващо и изпреварващо в полето на противника ,7 си е 7 ,не са важни малките загуби,защото те са уроци,не са важни и победите,те пак са крайност,важен в случая -резултата да е равен-реми,/дори пишех тогава под такъв ник /и двете страни доволни,трудно,но не и не постижимо,избираш свободата,но я постигаш само ако минеш през сатурновите врати/отговорности

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Уран
« Отговор #881 -: Октомври 10, 2016, 12:13:42 pm »
И аз съм преживяла транзит на Уран през 7. На мен ми бутна къщичката. А след това направих грешката да опитам отново - също неуспешно. Докато не излезе от 7-ми, всичко се обърна наопаки, но сега вече знам какво точно искам, а също и какво точно не искам в една връзка.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #882 -: Октомври 10, 2016, 12:28:39 pm »
Уран никога няма да стабилизира и утвърди. Връзки и бракове, започнати при транзит на Уран през 7 дом не могат да се нарекат стабилни и спокойни, а съществуващите се подлагат на неочаквани изпитания, според природата на Уран.
Като напусне 6 дом, тогава нещата около работно място ще се успокоят, но ще влезе в 7-ми и ще започне да клати лодката на взаимоотношенията. Ако са били стабилни до този момент, ще продължат да съществуват, ако не - отиват в небитието.

Снощи си мислех за транзитите на Уран - във връзка със становището, че ако няма подкрепа от дирекции, нещата не се случват.
Така, само от Уран, при ингреса в 6д смених работа, на която стоях почти 6г - при първото му ретроградие. Отидох на много хуава позиция, и след 9 мес. ретроградието се изкиха и я смених с нова работа. Така, вече 3г съм на втората нова работа. В момента Уран се шматка около Луната ми на К7, сега се връща и опозира Плутон у2 в 12д. Малко ми изтичат парите през пръстите, но поне има защо.
И аз, като другите се надявам на раздвижване на любовния фронт при влзането в 7д. Още повече, че точно при ингрес се случват събитията, а при мен след ингреса пак ще има ретроградие :) Може би имам какво да чистя там... И то в Овен, и то с възврат на нодалната ос през Марс в 10д. Та, Ремарк е казал: Тъй лесно вярва човек, когато се надява.
Бившият ми съпруг се разведе с мен при ингрес през К7, след 2г се хвана с една и още е с нея, вече 7г. Уран отдавна му е в 8д :) Тъй че не винаги връзка, започната при Уран в 7д е нетрайна. Неочаквана е, има перипетии, но невинаги е нетрайна.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #883 -: Октомври 10, 2016, 12:29:16 pm »
понякога това,което искаме е неосъществим идеал,а това ,което имаме се нуждае просто от двустранна  промяна за да продължи да съществува
нетърпението,непоносимостта ,нежеланието са крайности,които рушат,колкото по -силни и неконтрулируеми са те ,толкова по големи са разрушенията
като атомен врив,радиактивност и нищо не вирее там с години
ученика,като не иска да учи бяга от час,избира свободата и лесното пред тегобите,но всъщност ще ги срещне челно, бяга не от ,а  към проблема

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #884 -: Октомври 10, 2016, 12:33:16 pm »
При първото му преминаване през градуса на Венера нищо не се случи. През градуса на ЮЛВ обаче много силно се усети, много се занимавах с проучване на паранормални теми. Сега от второто му преминаване през Венера не знам какво да очаквам, все още липсват предпоставки за съществена промяна по темите на 5 дом. Но по Венера не са само любовните връзки, 5 дом не са само флиртове и деца. При мен по други аналогии се изявява, пък и Уран е доста изявен в хороскопа.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui